Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

bobly :hi:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 10:36_________________________________________________najlepszego Macieju !!![br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 10:37_________________________________________________jechalem wczoraj Katowicka kolo 18.30, za***ista panorama . trasa syberyjska, a odsniezarki ni widu ni slychu :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh i jaki dumny bylem gdy odebralem mlodego z kina wracamy na parking odpalamy adunie i jedziemy a obok kolesnie wypychaja z parkingu wypasione bmw :kox::polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 10:43_________________________________________________ide po kawulca zaraz bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz jadę na zakupy bo nic w chacie ni ma :decayed:

ja wczoraj bylem. qwa jak ja tego nie znosze :disgust:. sam robie zakupy w 30 min. z babami 2 godziny :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja przysle moje kobity do ciebie na szkolenie ok :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 10:56_________________________________________________rozumiem ze odnosnie spotka nic nie uleglo zmianie i jest w przyszla niedziele? tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :hi:

:hi:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 11:02_________________________________________________ale z Ciebie ranny ptaszek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dobry

powiem wam że byłem wczoraj bączka zakręcić w celu przetestowania jak sie auto zachowuje , leżało chyba z 15 cm śniegu i nromalnie z wyłączonym esp nie dało rady nawet koła robić - normalnie przód uciekał pomimo skręconych kół

za ostro ustawione kola i za duzo gazu, ten uklad dzialaja prawidlowo powyzej pewnej predkosci, i do pewnego polozenia kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja przysle moje kobity do ciebie na szkolenie ok :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 10:56_________________________________________________rozumiem ze odnosnie spotka nic nie uleglo zmianie i jest w przyszla niedziele? tak?

moze byc przyszla niedziela, jednak uzaleznilbym to od temperatury, jezeli beda mrozy rzedu -20C bym odpuscil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dobry

powiem wam że byłem wczoraj bączka zakręcić w celu przetestowania jak sie auto zachowuje , leżało chyba z 15 cm śniegu i nromalnie z wyłączonym esp nie dało rady nawet koła robić - normalnie przód uciekał pomimo skręconych kół

za ostro ustawione kola i za duzo gazu, ten uklad dzialaja prawidlowo powyzej pewnej predkosci, i do pewnego polozenia kierownicy.

z wyłączonym nie dało rady, jak włączyłem z powrotem to już sie dało jeździć tzn koński wynalazek ten ESP[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 15:30_________________________________________________

pewnie imprezowałeś całą noc :naughty:

prawie całą - do 4 tylko, potem już nogi nie chciały mnie nosić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...