Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdarzyła się jedna fotka za 6 punktów ale punkty się przedawniły i 280 do sądu zapłaciłem. 100/70tce prawie pod domem i bez punktów ale 100 zł do zapłaty, w końcu umie się gadać z policją, po za tym ja bardziej znam policję niż mnie oni, wiem gdzi stoją, czym smigają,, które foto-radary to atrapy itp. itd. po za tym staram się śmigać bezpiecznie :) + CB :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo teraz takie śmieszne dziwadła stawiają które wtapiają się o otoczenie... :przebiegly:

http://www.rybnik.com.pl/pliki/v2/straz_miejska/fotoradar_maszt.jpg

A w dłuższą trasę to tylko jakaś navi z bazą fotoradarów i CB radio.

Ale i tak przypadki się zdarzają, że pan z czerwoną latarką na środku drogi wyrośnie, eh i to jeszcze w pierwszy dzień świąt... 103 na zabudowany, :embarrassed: dobrze, że za mostem nie stali bo testowałem nową nawierzchnie... :evil: dokładnie mnie jakis smietnik zrobił zdjęcie

Opublikowano
:hi: właśnie wróciłem z "Ciacha", słabizna ogólnie, ale parę momentów było git :decayed:
Opublikowano

kto do kina 1D teraz chodzi ? non sens - jak już to 4D - to jest spas, jest już w PL????, w UK byłem i było czadowo, szok jaki efekt :slina:

Opublikowano

ja tam lubię kino, nawet 1D... :gwizdanie:

Opublikowano

spadam do wyra narta

Opublikowano

dobly z ranca chlopoki :hi:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 09:39_________________________________________________ale pieknie pada snieg :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 09:50_________________________________________________ :hi: Tomcio, ty sie nie chowaj ja cie dobrze widze :kox::naughty:

Opublikowano

:hi:siema zajęty trochę jestem i tak spoglądam :hi:

Opublikowano

Slyszalem, ze ladnie zasypalo Pyrki :gwizdanie:

Opublikowano

dzien dobry, co slychac? [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 10:02_________________________________________________

Slyszalem, ze ladnie zasypalo Pyrki :gwizdanie:

mam pół metra sniegu na balkonie :kwasny:

Opublikowano

dzien dobry, co slychac? [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 10:02_________________________________________________

Slyszalem, ze ladnie zasypalo Pyrki :gwizdanie:

mam pół metra sniegu na balkonie :kwasny:

to masz zajecie i sie nudzil nie bedziesz :naughty:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 10:06_________________________________________________jade na miasto , poweszyc
Opublikowano
:hi: z 5 cm świeżego śniegu przybyło
Opublikowano

Jak tam w poznaniu ? :>

We Wrocku,od lat takiego śniegu nie było.

Opublikowano

Jak tam w poznaniu ? :>

We Wrocku,od lat takiego śniegu nie było.

:hi: okolice Poznania zasypane :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

dzisiaj się przyda :naughty::quattro:

oooo tak :quattro: to co dzis driftujemy :banan2:

Opublikowano

:hi:

dzisiaj się przyda :naughty::quattro:

oooo tak :quattro: to co dzis driftujemy ? :naughty:

nie ma problemu :good: możemy troche posmigać...tylko niunie musze najpierw odśnieżyć :kox:

Opublikowano

:hi:

dzisiaj się przyda :naughty::quattro:

oooo tak :quattro: to co dzis driftujemy ? :naughty:

nie ma problemu :good: możemy troche posmigać...tylko niunie musze najpierw odśnieżyć :kox:

tez ide odśnieżyć do zobaczenia

Opublikowano

Aleee macie fajnie ;(

Ja passatem nie mogłem dziś wyjechać... :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.