Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikuś a gdzie masz wędkarza?? :decayed:

jakiego wędkarza .... na rybach był z kimś

Madas z lekturką jestes do tylu widze.... :decayed:

no to prawda , powiedz w skrócie jak możesz :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to fan miał wczoraj zacinać branie :decayed:

Opublikowano

osz kurde z polskiego dobry nie bylem :D wiec to będzie wielki skrót......Fan wczoraj malutką zacinał :decayed:

Opublikowano

ale dzisiaj nowy dzień wiec o czymś innym trzeba gadać :)

Opublikowano

:hi:, wlasnie wylazlem z garazu :zemdlal:

a coś tam tworzył?? :chytry:

klepalem i kleilem corse :wink4:

Opublikowano

:hi:, wlasnie wylazlem z garazu :zemdlal:

a coś tam tworzył?? :chytry:

klepalem i kleilem corse :wink4:

i co będzie coś z tego ?? :naughty:
Opublikowano

to fan miał wczoraj zacinać branie :decayed:

:shocked::mysli:
Opublikowano

dwie Corsy :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 22:38_________________________________________________

to fan miał wczoraj zacinać branie :decayed:

:shocked::mysli:

a z malutką wdaliśmy się w małą polemikę :decayed:

jak zwykle było zabawnie...

spadam na film na TVN :wink4:

Opublikowano

oooo też oglądam Kuloodpornego :good: :good:

Opublikowano

oooo też oglądam Kuloodpornego :good: :good:

raz go oglądałem i powiem że dobry film tez go własnie ogladam jednym okiem :good:
Opublikowano

:hi:, wlasnie wylazlem z garazu :zemdlal:

a coś tam tworzył?? :chytry:

klepalem i kleilem corse :wink4:

i co będzie coś z tego ?? :naughty:

wykasowalem kolesia 800zl bo chcial sie dogadac a zainwestowalem 100zl w material i wyglada :good: .opalarka podgrzalem zderzak i wypchnolem go, znaczy sam wyskoczyl.rylko mialem problem z wypchnieciem blachowy przy cycku od zamka klapy , nie otwierala sie :disgust:. ale lewarkiem dalem rade . troche wyklepalem i jest :good:

Opublikowano

:hi:, wlasnie wylazlem z garazu :zemdlal:

a coś tam tworzył?? :chytry:

klepalem i kleilem corse :wink4:

i co będzie coś z tego ?? :naughty:

wykasowalem kolesia 800zl bo chcial sie dogadac a zainwestowalem 10zl w material i wyglada :good: .opalarka podgrzalem zderzak i wypchnolem go, znaczy sam wyskoczyl.rylko mialem problem z wypchnieciem blachowy przy cycku od zamka klapy , nie otwierala sie :disgust:. ale lewarkiem dalem rade . troche wyklepalem i jest :good:

blacharz i lakiernik w jednym :good: jak co podstawie ci fure
Opublikowano

to zacznij też drugim :)

Opublikowano

no i w jednym miejscu pokleilem zderzak bo pekl, no i troszke lakieru i jest prawie ok :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Madas spox w temacie :)

Opublikowano

no i w jednym miejscu pokleilem zderzak bo pekl, no i troszke lakieru i jest prawie ok :gwizdanie: :naughty:

i to najważniejsze ... :good:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 22:51_________________________________________________

Madas spox w temacie :)

no niestety w tym roku tak wyszło .... ale za to w następnym będzie grubo :)
Opublikowano

tylko zajechany jestem jak stary krokodyl :slina:

Opublikowano

Dobre drodzy koledzy ja uciekam :wink4:

Do juterka :hi:

Niech moc będzie z wami :decayed:

Opublikowano

Dobre drodzy koledzy ja uciekam :wink4:

Do juterka :hi:

Niech moc będzie z wami :decayed:

do jutra, narta[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 23:02_________________________________________________wszyscy juz w wyrkach :mysli:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________spidalam do wyrka, do jutra narta[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 23:39_________________________________________________i milego wieczoru

Opublikowano

:hi:

dawno juz tak wczesnie nie wstawalem, dzisiaj o 3:50 do pracy :kox:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 05:40_________________________________________________chwila przerwy i zaraz dalej sune :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.