Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam ? :notworthy:

cześć Agnieszka :wink4:

sie masz VIPie :notworthy::hi: [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 22:38_________________________________________________

nie taki diabel straszny jak go maluja :wink4:[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 22:31_________________________________________________

co tam ? :notworthy:

czesc Mała ;):naughty:

też tak potrafie ;):naughty:

czesc malutka

no cześć :hi:[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________

Malutka co tam na spocie zawitasz?? :wink4:

a co ?? tęsknisz czy jak ? :naughty:

nie no pytam....niewiem czy sie dodatkowo nieubezpieczyc :decayed:

to zależy czego sie spodziewasz ?? :polew:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe z twojej strony pewnie nic dobrego :decayed:

Opublikowano

hehehe z twojej strony pewnie nic dobrego :decayed:

no jak możesz ??????????!!!!!!!! :shocked:[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 22:41_________________________________________________nie jestem taka zła jak sobie to malujesz ale skoro tak....
Opublikowano

hehehe z twojej strony pewnie nic dobrego :decayed:

no jak możesz ??????????!!!!!!!! :shocked:

ja wiem ze mnie lubisz :decayed:
Opublikowano

hehehe z twojej strony pewnie nic dobrego :decayed:

no jak możesz ??????????!!!!!!!! :shocked:

ja wiem ze mnie lubisz :decayed:

a jaki pewny siebie !!! :polew: :polew:
Opublikowano

Dobra milej nocy dla Kolegów i Koleżanki ;) Ja uciekam do juterka ;):hi:

Opublikowano

Dobra milej nocy dla Kolegów i Koleżanki ;) Ja uciekam do juterka ;):hi:

tak...tak...uciekaj..... :mysli:
Opublikowano

Dobra milej nocy dla Kolegów i Koleżanki ;) Ja uciekam do juterka ;):hi:

tak...tak...uciekaj..... :mysli:

nieuciekam poprostu mam pobódke z rańca wczesną ;):hi:

Może niedlugo Fan wleci to wędke zarzuci :decayed:

Opublikowano

Dobra milej nocy dla Kolegów i Koleżanki ;) Ja uciekam do juterka ;):hi:

tak...tak...uciekaj..... :mysli:

nieuciekam poprostu mam pobódke z rańca wczesną ;):hi:

Może niedlugo Fan wleci to wędke zarzuci :decayed:

nie zarzuci-ide spać bo na 8-smą do roboty... :tongue4:
Opublikowano

widzę że przekomarzania ciąg dalszy :decayed:

Opublikowano

widzę że przekomarzania ciąg dalszy :decayed:

sie masz Niezdzierajki!!! skorzystałam z Twojego antywirusa wczoraj :good:
Opublikowano

quwa, ide spac bo chyba bez tablety do jutra nie podolam ;([br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 23:05_________________________________________________strasznie boli ;(

Opublikowano

z AVG? używam go już od lat i nigdy nie miałem problemu z żadnym wirusem...

Opublikowano

z AVG? używam go już od lat i nigdy nie miałem problemu z żadnym wirusem...

tak jak Michu piszesz ja go tez uzywam i zero problemu

Opublikowano

idę spać bo padam na ryj... 5h snu to stanowczo za mało

Opublikowano

ja tez ide spac, narta robaczki

Opublikowano

:hi:

i

:hi:

bo też ide spać [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________

ja tez ide spac, narta robaczki

czymaj sie piotrek - do wesela sie zagoi :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

co tak późno :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.