Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serwis gwarancyjny i po gwarancyjny... my do nich woziliśmy drukarki. ceny duże, czas naprawy długi...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

serwis gwarancyjny i po gwarancyjny... my do nich woziliśmy drukarki. ceny duże, czas naprawy długi...

aha ze ceny duze to luz moze i lepiej heh :decayed: zobacze co sypną za umowe i jaki zarobek...bo min. tak to 1700 na ręke...inaczej mi sie nieopłaca dojezdzac.... :thumbdown:
Opublikowano

cześć Rako :hi:

Opublikowano

cześć Rako :hi:

siemka siemka :wink4:
Opublikowano

Malutka nie śmigałaś dzisiaj przed 17 na Zbąszyń czasem... ?? :naughty:

Po za tym Wszystkiego naj kobietki :decayed:

Opublikowano

Malutka nie śmigałaś dzisiaj przed 17 na Zbąszyń czasem... ?? :naughty:

Po za tym Wszystkiego naj kobietki :decayed:

Tak-sie mijaliśmy na wlocie :>
Opublikowano

Hehe od razu wiedziałem .... :kox: mała osoba w okularkach z tel w łapce hehe :cool1:

Opublikowano

Hehe obrazu wiedziałem .... :kox: mała osoba w okularkach z tel w łapce hehe :cool1:

dobrze że grzywa najerzona bo inaczej to WIDMO by sie to nazywało :polew:
Opublikowano

widze spocik już ustalony :naughty::kox:

Opublikowano
:lol1: hehe nom ... z daleka jak by audi samo jechało.. :gwizdanie:
Opublikowano

szkoda że nie tydzień później :confused4: [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________ ten spot...

Opublikowano

dobrze ze 21 bo 28 musze na 18-stke :wallbash: (a szału nie bydzie) :thumbdown:

Opublikowano

dobrze ze 21 bo 28 musze na 18-stke :wallbash: (a szału nie bydzie) :thumbdown:

cicho być !! kogucie szamotulski :polew: :polew:
Opublikowano

widze spocik już ustalony :naughty::kox:

no wrzuciłem datę wstępnie ... jak coś można zmienić ...
Opublikowano

dobrze ze 21 bo 28 musze na 18-stke :wallbash: (a szału nie bydzie) :thumbdown:

cicho być !! kogucie szamotulski :polew: :polew:

a juz bylas taka miła no....tak juz wierzylem w ten dzień kobiet :decayed:
Opublikowano

dobrze ze 21 bo 28 musze na 18-stke :wallbash: (a szału nie bydzie) :thumbdown:

cicho być !! kogucie szamotulski :polew: :polew:

a juz bylas taka miła no....tak juz wierzylem w ten dzień kobiet :decayed:

BŁĄD !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue4:
Opublikowano

Bo się z nowu będe stresował na kolejnym spocie :kox:

Opublikowano

dobrze ze 21 bo 28 musze na 18-stke :wallbash: (a szału nie bydzie) :thumbdown:

cicho być !! kogucie szamotulski :polew: :polew:

a juz bylas taka miła no....tak juz wierzylem w ten dzień kobiet :decayed:

BŁĄD !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue4:

:polew: :polew: :polew::good:
Opublikowano

hahaha :polew:

TO SIE RAZEM POŚMIEJMY :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________

Bo się z nowu będe stresował na kolejnym spocie :kox:

STRES to powinieneś mieć na drugie imie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.