Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to sobie pogadajcie jeszcze-ja musze lecieć :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wk***ia mnie dzisiaj to forum na maksa... nic się nie ładuje :wallbash:

spadam spać :hi:

Opublikowano

wk***ia mnie dzisiaj to forum na maksa... nic się nie ładuje :wallbash:

spadam spać :hi:

milej nocki :hi:
Opublikowano

wk***ia mnie dzisiaj to forum na maksa... nic się nie ładuje :wallbash:

spadam spać :hi:

mnie też :wallbash: też spadam zaraz, pooglądam sobie Joba :naughty:

Opublikowano

jakby troche przyspieszylo.... :wink4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:52_________________________________________________Madas i jak tam koszulki obgadaliscie sprawe ??;)

Opublikowano

któregoś z tych co poszli komp wiesza forum :mysli:

pewno madasa :decayed::polew:

Opublikowano

fajnie było Was znów spotkać... szkoda, że tak późno dotarłem :(

Opublikowano

też spadam bo nie chce mi się czekać po kilka minut na załadowanie posta :cool1:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:58_________________________________________________z koszulkami stanęło na tym że trzeba nabyć gdzieś koszulki czarne dobrej klasy i zrobić nadruk ten co jest w podwieszeniu i ew przemyśleć czy coś na tył dajemy .....

Opublikowano

też spadam bo nie chce mi się czekać po kilka minut na załadowanie posta :cool1:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:58_________________________________________________z koszulkami stanęło na tym że trzeba nabyć gdzieś koszulki czarne dobrej klasy i zrobić nadruk ten co jest w podwieszeniu i ew przemyśleć czy coś na tył dajemy .....

no fakt materialby trzeba poszukać jakis lepszy...bo te co zamowilem to fakt fajne koszuleczki ale material mógłby być ciut lepszy...
Opublikowano

Jak co dodałem jakieś tam zdjecie zajeło mi to godzine ale jest ... :naughty: ale muli dzisiaj tu... :disgust:

Opublikowano

dzieki za spota wszystkim, bylo zajefajnie :good:

Opublikowano

ehhh ... miałem dzisiaj takiego kaca, że nie udało mi się przyjechać. :wallbash: Było więcej aut, niż 2 tygodnie temu? Kiedy następny spot? Byle nie wcześniej, niż za 3 tygodnie :)

Opublikowano

sacze browarka i ignoruje to cos co do mnie sie odzywa. chyba naprawde dam lesniczemu na flasze co by to odstrzelil bo juz nie moge je przetrawic :disgust:

Opublikowano

ehhh ... miałem dzisiaj takiego kaca, że nie udało mi się przyjechać. :wallbash: Było więcej aut, niż 2 tygodnie temu? Kiedy następny spot? Byle nie wcześniej, niż za 3 tygodnie :)

chyba było mniej .... :gwizdanie:
Opublikowano

ehhh ... miałem dzisiaj takiego kaca, że nie udało mi się przyjechać. :wallbash: Było więcej aut, niż 2 tygodnie temu? Kiedy następny spot? Byle nie wcześniej, niż za 3 tygodnie :)

Ja z moim kochaniem nawet na kacu dotarlismy... :decayed:

Opublikowano

malutka super z Ciebie kobitka :slina: , milo bylo Ciebie poznac :drool: :rose:

Opublikowano

malutka super z Ciebie kobitka :slina:

troche sie narazilem jej :confused4: ale niestety dzsiaj musialem szybciej bryknąć do szamoni... :wallbash:
Opublikowano

spidalam do wyra bo o 6.00 musze wstac :disgust:

Opublikowano

malutka super z Ciebie kobitka :slina: , milo bylo Ciebie poznac :drool: :rose:

:polew: Wiedziałem że ktoś się wyłamie...

ok spylam kimać jutro do tyry narka.. :kox:

Opublikowano

ja tez spidalam do wyra milego wieczoru,pa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.