Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sexoholicy ranni :decayed::lol1:

zazdrościsz ?? to sie przyłącz :kox::naughty:

hej mała :naughty: nie bądz taka śmiała :naughty: bo przyjdzie duży i cię omurzy :decayed::kox:

:wink4:

chcesz spróbować ?? zobaczymy kto lepszy :kox: też swoje potrafie :naughty::kox: [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________jesteś tylko troszke większy ode mnie :tongue4:

nieee nieryzykuje nie dziś przynajmniej hehe :naughty:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sexoholicy ranni :decayed::lol1:

zazdrościsz ?? to sie przyłącz :kox::naughty:

hej mała :naughty: nie bądz taka śmiała :naughty: bo przyjdzie duży i cię omurzy :decayed::kox:

:wink4:

chcesz spróbować ?? zobaczymy kto lepszy :kox: też swoje potrafie :naughty::kox: [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________jesteś tylko troszke większy ode mnie :tongue4:

nieee nieryzykuje nie dziś przynajmniej hehe :naughty:

TCHÓRZ!!!!!!![br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:12_________________________________________________ :polew:
Opublikowano

sexoholicy ranni :decayed::lol1:

zazdrościsz ?? to sie przyłącz :kox::naughty:

hej mała :naughty: nie bądz taka śmiała :naughty: bo przyjdzie duży i cię omurzy :decayed::kox:

:wink4:

chcesz spróbować ?? zobaczymy kto lepszy :kox: też swoje potrafie :naughty::kox: [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________jesteś tylko troszke większy ode mnie :tongue4:

nieee nieryzykuje nie dziś przynajmniej hehe :naughty:

TCHÓRZ!!!!!!![br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:12_________________________________________________ :polew:

no przeciez kawa była :decayed::polew:
Opublikowano

sexoholicy ranni :decayed::lol1:

zazdrościsz ?? to sie przyłącz :kox::naughty:

hej mała :naughty: nie bądz taka śmiała :naughty: bo przyjdzie duży i cię omurzy :decayed::kox:

:wink4:

chcesz spróbować ?? zobaczymy kto lepszy :kox: też swoje potrafie :naughty::kox: [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________jesteś tylko troszke większy ode mnie :tongue4:

nieee nieryzykuje nie dziś przynajmniej hehe :naughty:

TCHÓRZ!!!!!!![br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:12_________________________________________________ :polew:

no przeciez kawa była :decayed::polew:

pierwsza i ostatnia co?? ale nie obiecywałam że sie przestane nabijać z Rakusia :mysli::cool1:
Opublikowano

eeee no właśnie tego tematu akurat nie ruszyłem....a wiedziałem że o czyms zapomniałem :kox:

Opublikowano

eeee no właśnie tego tematu akurat nie ruszyłem....a wiedziałem że o czyms zapomniałem :kox:

to przy następnej możesz spróbować ale nie sądze żebyś coś wskórał :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:24_________________________________________________ sie musisz postarać :naughty::polew:
Opublikowano

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

Opublikowano

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

czyli 2,5 h na forum :naughty::decayed:
Opublikowano

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:
Opublikowano

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

:polew:
Opublikowano

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:

to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:

Opublikowano

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:

wasz wybór :cool1:
Opublikowano

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:

to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:

ale żeś mi doj**ał :decayed::kox:
Opublikowano

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:

wasz wybór :cool1:

nooo ale jak wrce to 5 tygodni będe leżał do góry kołami i innym narządem i niech mnie ktoś powstrzyma :decayed:

Opublikowano

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:

to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:

ale żeś mi doj**ał :decayed::kox:

masz na myśli fakty czy pięknego kawalera ??? :naughty::kox:
Opublikowano

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:

to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:

ale żeś mi doj**ał :decayed::kox:

:polew::decayed: :decayed: :decayed:

dobra ide bo już 3 minuty seee przerwe przeciągnąłem :naughty:

nara - do zobaczyska o 15:00 na korycie :gwizdanie:

Opublikowano

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:

to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:

ale żeś mi doj**ał :decayed::kox:

masz na myśli fakty czy pięknego kawalera ??? :naughty::kox:

te drugie :lol1:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:35_________________________________________________

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:

to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:

ale żeś mi doj**ał :decayed::kox:

:polew::decayed: :decayed: :decayed:

dobra ide bo już 3 minuty seee przerwe przeciągnąłem :naughty:

nara - do zobaczyska o 15:00 na korycie :gwizdanie:

no narazie :hi:
Opublikowano

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:

to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:

ale żeś mi doj**ał :decayed::kox:

masz na myśli fakty czy pięknego kawalera ??? :naughty::kox:

:polew::thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:36_________________________________________________

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:

to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:

ale żeś mi doj**ał :decayed::kox:

masz na myśli fakty czy pięknego kawalera ??? :naughty::kox:

te drugie :lol1:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:35_________________________________________________

ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

jeszcze tylko 2,5 h w pracy :naughty:

:shocked:

.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj,

.... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia

.... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE

:kox: :kox: :kox: :kox:

zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:

ale glanc cyferki zapodałeś :naughty:

to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:

ale żeś mi doj**ał :decayed::kox:

:polew::decayed: :decayed: :decayed:

dobra ide bo już 3 minuty seee przerwe przeciągnąłem :naughty:

nara - do zobaczyska o 15:00 na korycie :gwizdanie:

no narazie :hi:

Rakuś nie przejmuj sie - ja nawet do dziewuch mówie piękny kawalerze więc .... :evil:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.