Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uuu i jak to zniosła?? :mysli:

całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda :decayed:

kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie:

Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac :wink4:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uuu i jak to zniosła?? :mysli:

całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda :decayed:

kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie:

Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac :wink4:

tak, a co? zatkało Cię :cool1:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________myślałes że o kim piszę?
Opublikowano

uuu i jak to zniosła?? :mysli:

całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda :decayed:

kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie:

Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac :wink4:

tak, a co? zatkało Cię :cool1:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________myślałes że o kim piszę?

nie zatkało :) poprostu nie wiedziałem bo nigdy nie pytałem :):wink4:
Opublikowano

uuu i jak to zniosła?? :mysli:

całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda :decayed:

kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie:

Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac :wink4:

tak, a co? zatkało Cię :cool1:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________myślałes że o kim piszę?

nie zatkało :) poprostu nie wiedziałem bo nigdy nie pytałem :):wink4:

a myśliłeś że kto to Aneta?
Opublikowano

uuu i jak to zniosła?? :mysli:

całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda :decayed:

kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie:

Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac :wink4:

tak, a co? zatkało Cię :cool1:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________myślałes że o kim piszę?

nie zatkało :) poprostu nie wiedziałem bo nigdy nie pytałem :):wink4:

a myśliłeś że kto to Aneta?

no niewiem może kuzynka :) różnie :) poprostu nie wiedziałem :wink4:
Opublikowano

no niewiem może kuzynka :) różnie :) poprostu nie wiedziałem :wink4:

mie mam takich małych kuzynek, hehe, najmłodsza jest w moim wieku :gwizdanie:
Opublikowano

no niewiem może kuzynka :) różnie :) poprostu nie wiedziałem :wink4:

mie mam takich małych kuzynek, hehe, najmłodsza jest w moim wieku :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

no niewiem może kuzynka :) różnie :) poprostu nie wiedziałem :wink4:

mie mam takich małych kuzynek, hehe, najmłodsza jest w moim wieku :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty:

dobra dobra, nie dla psa.... :wink4: z resztą mieszka już w chicago :rolleyes:
Opublikowano

no niewiem może kuzynka :) różnie :) poprostu nie wiedziałem :wink4:

mie mam takich małych kuzynek, hehe, najmłodsza jest w moim wieku :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty:

dobra dobra, nie dla psa.... z resztą mieszka już w chicago :rolleyes:

aaa to nieee....narazie zostaje przy Audi....pózniej może jakis Boing :decayed:
Opublikowano

cześć wieczorkiem :hi:

ciężki dzień miałem :kwasny:

Opublikowano

cześć wieczorkiem :hi:

ciężki dzień miałem :kwasny:

:hi: siema

a co to sie działo ? :mysli:

Opublikowano

a nic ciekawego ... nie ma co narzekać ... żyje się dalej i lepiej :naughty:

Opublikowano

cześć wieczorkiem :hi:

ciężki dzień miałem :kwasny:

:hi: :hi:
Opublikowano

cześć wieczorkiem :hi:

ciężki dzień miałem :kwasny:

:hi: :hi:

witaj Agnieszka :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Szczepionki są ble ... poniżej kilka uwag do przemyślenia :)

jeszcze nie jestem na tyle odważny żeby nie dać dziecku .. ale świadomość już mam taką żeby może nie dawać

Szczepionki wymyślono na choroby, które nie były uleczalne 100 lat temu,

teraz te choroby zwykle są uleczalne, a do tego zachorowanie na szczepione choroby jest bardzo niska.

Po drugie w PL nie ma obowiązku szczepienia - to tylko z nazwy są obowiązkowe -oczywiście ZOZ będzie straszył jakąś ustawą o chorobach zakaźnych i pandemiach ... ale weźmy np. ostatnią pandemię .. już chyba w sądzie wylądowała :)

WZW B - to nie wiadomo jakiś nóż i kiedy w szpitalu Ci włożą to można aplikować ;) .. albo jakieś tropicalne choroby - o ile jeździmy po dżunglach :)

Jeśli szczepić to należy wybrać szczepionkę samemu - poszukać ulotek, ale tych dla lekarzy i można się zdziwić :)

np. używanie rtęci w procesie produkcji :)

Szczepili na gwałt żołnierzy USA jadących do Iraku ... sporo wykończyli :D

W dawnych Chińskich czasach .. lekarz był po to żebyś nie zachorował .. teraz lekarz chyba trochę inną misję wypełnia :D

Opublikowano

ja na grypę raz się zaszczepiłem i to było ostatnie moje sczepienie tego typu....juz powiedziałem że nigdy :thumbdown:

Opublikowano

Pepin coś w tym jest co napisałeś ..... :mysli:

Opublikowano

zara będe w cinał pizze :yeee::naughty:

Opublikowano

zara będe w cinał pizze :yeee::naughty:

smacznego !!
Opublikowano

zara będe w cinał pizze :yeee::naughty:

smacznego !!

dzięks :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.