Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziękuje :good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy: otwarcie w czerwcu :good:

to już wiadomo gdzie na spota jedziemy :kox:

jestem za :naughty::kox:

tylko musisz frytek dużo zrobić .. Madas to pies na .. frytki :)

ale na otwarciu żarcia do woli - za darmoche ma być -można pomyśleć :naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziękuje :good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy: otwarcie w czerwcu :good:

to już wiadomo gdzie na spota jedziemy :kox:

jestem za :naughty::kox:

tylko musisz frytek dużo zrobić .. Madas to pies na .. frytki :)

ale na otwarciu żarcia do woli - za darmoche ma być -można pomyśleć :naughty: :naughty:

to tym bardziej ;)
Opublikowano

ale na otwarciu żarcia do woli - za darmoche ma być -można pomyśleć :naughty: :naughty:

nie ma co myśleć, trza działać :naughty:

Opublikowano

dziękuje :good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy: otwarcie w czerwcu :good:

to już wiadomo gdzie na spota jedziemy :kox:

jestem za :naughty::kox:

tylko musisz frytek dużo zrobić .. Madas to pies na .. frytki :)

ale na otwarciu żarcia do woli - za darmoche ma być -można pomyśleć :naughty: :naughty:

to tym bardziej ;)

Tejjjj kutwa !!! podobno film oglądasz ?? to co se przeszkadzasz ?? wątek zgubisz i co dalej :mysli::cool1:
Opublikowano

dziękuje :good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy: otwarcie w czerwcu :good:

to już wiadomo gdzie na spota jedziemy :kox:

jestem za :naughty::kox:

tylko musisz frytek dużo zrobić .. Madas to pies na .. frytki :)

ale na otwarciu żarcia do woli - za darmoche ma być -można pomyśleć :naughty: :naughty:

to tym bardziej ;)

Tejjjj kutwa !!! podobno film oglądasz ?? to co se przeszkadzasz ?? wątek zgubisz i co dalej :mysli::cool1:

ja patrze na urywki tylko gdzie A8 :naughty::kox:
Opublikowano

dziękuje :good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy: otwarcie w czerwcu :good:

to już wiadomo gdzie na spota jedziemy :kox:

jestem za :naughty::kox:

tylko musisz frytek dużo zrobić .. Madas to pies na .. frytki :)

to prawda ... frytki muszą być i ...... :naughty:
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

:bry:

Pracowitego dnia wszystkim życze :good:

Ja wybywam-jak wróce to bede :polew:

Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 06:25_________________________________________________

:bry:

Pracowitego dnia wszystkim życze :good:

Ja wybywam-jak wróce to bede :polew:

oj dziekujemy malenstwo :notworthy:, moj bedzie napewno taki :disgust: , i wcale mnie to nie cieszy jak pomysle ze bedzie ich chyba z dziesiec :confused4:

Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 06:25_________________________________________________

:bry:

Pracowitego dnia wszystkim życze :good:

Ja wybywam-jak wróce to bede :polew:

oj dziekujemy malenstwo :notworthy:, moj bedzie napewno taki :disgust: , i wcale mnie to nie cieszy jak pomysle ze bedzie ich chyba z dziesiec :confused4:

ni ma za co dziękować :wink4::good:
Opublikowano

do nastepnego poniedzialku bede tyral jak beduin :thumbdown:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 06:50_________________________________________________

:cool1:

:hi:, to jest oszustwo. dzis sie liczy od 5.30 :wink4::polew:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 06:59_________________________________________________ide na sniadako,cala noc nic nie jadlem wiec glodny jestem jak wilk :gwizdanie:

Opublikowano

bry :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

dzien dorby :hi:

wpadlem sie przywitac i lece do roboty :cool1:

Opublikowano

:hi: Cześć :decayed:

Jest taka świetna pogoda w kaliszu że chyba w sobotę jeżeli tak dalej będzie wystawię krzesła na balkon :rolleyes:

Normalnie aż mam ochotę wziąć się za sprzątanie :gwizdanie:

Opublikowano

Witam,

Może ktoś polecić dobrą myjnię ręczną w Poznaniu, w której myją też podwozie? Muszę obmyć dokładnie autko z zimowego syfu. Oczywiście najlepiej gdyby myli dokładnie i tanio :>

Opublikowano
:hi::)
Opublikowano
:hi::blink:
Opublikowano

Cześć wszystkim !! :):bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.