Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć wieczorem :hi: :hi:

elo królu złoty :decayed::hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od dwóch dni mamy ochronę policyjną bloku .... okradli 7 aut i 3 ukradli w ciągu kilku dni :cool1:

Opublikowano

od dwóch dni mamy ochronę policyjną bloku .... okradli 7 aut i 3 ukradli w ciągu kilku dni :cool1:

żartujesz :shocked: co za chamy jedne !!!!
Opublikowano

od dwóch dni mamy ochronę policyjną bloku .... okradli 7 aut i 3 ukradli w ciągu kilku dni :cool1:

osz kurde to strach się bać tam fure zostawiać u Ciebie... :no:
Opublikowano

od dwóch dni mamy ochronę policyjną bloku .... okradli 7 aut i 3 ukradli w ciągu kilku dni :cool1:

żartujesz :shocked: co za chamy jedne !!!!

noo w ciągu roku już z naszego bloku chyba z 6 albo 7 aut poszło i z 20 aut okradli :decayed:
Opublikowano

od dwóch dni mamy ochronę policyjną bloku .... okradli 7 aut i 3 ukradli w ciągu kilku dni :cool1:

żartujesz :shocked: co za chamy jedne !!!!

noo w ciągu roku już z naszego bloku chyba z 6 albo 7 aut poszło i z 20 aut okradli :decayed:

drogie czy tanie auto ale każdy na swoje musi robić a przyjdzie ci taki gnuj i buchnie :evil: łapy przy samej d*pie takiemu bym powyrywała :angry:
Opublikowano

od dwóch dni mamy ochronę policyjną bloku .... okradli 7 aut i 3 ukradli w ciągu kilku dni :cool1:

żartujesz :shocked: co za chamy jedne !!!!

noo w ciągu roku już z naszego bloku chyba z 6 albo 7 aut poszło i z 20 aut okradli :decayed:

drogie czy tanie auto ale każdy na swoje musi robić a przyjdzie ci taki gnuj i buchnie :evil: łapy przy samej pupie takiemu bym powyrywała :angry:

dobrze gada :oklaski:
Opublikowano

od dwóch dni mamy ochronę policyjną bloku .... okradli 7 aut i 3 ukradli w ciągu kilku dni :cool1:

żartujesz :shocked: co za chamy jedne !!!!

noo w ciągu roku już z naszego bloku chyba z 6 albo 7 aut poszło i z 20 aut okradli :decayed:

drogie czy tanie auto ale każdy na swoje musi robić a przyjdzie ci taki gnuj i buchnie :evil: łapy przy samej pupie takiemu bym powyrywała :angry:

dobrze gada :oklaski:

polej bo sie wnerwiłam :polew:
Opublikowano

auta ginęły różne i tanie i drogie nie ma zasady ... różne marki ale głównie skody diesle ...

Opublikowano

auta ginęły różne i tanie i drogie nie ma zasady ... różne marki ale głównie skody diesle ...

ale taki sku*wysyn nie liczy sie z tym że niektórzy na auto całeoszczędności wydali :angry:
Opublikowano

auta ginęły różne i tanie i drogie nie ma zasady ... różne marki ale głównie skody diesle ...

a to ci szkoda to znaczy skoda :decayed:
Opublikowano

:bry:

Wstawać !! Szkoda dnia ! :> :>

Opublikowano

:hi: powitalski z ranca [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:39_________________________________________________

:bry:

Wstawać !! Szkoda dnia ! :> :>

juz wstalem tylko nie krzycz :polew:

Opublikowano
:hi::notworthy: :> [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:40_________________________________________________ ide małej czarnej zaparzyć :>
Opublikowano

:hi::notworthy: :> [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:40_________________________________________________ ide małej czarnej zaparzyć :>

to ja tez poprosze bo jeszcze nie mialem czasu sobie zrobic :cool1:

Opublikowano

:hi::notworthy: :> [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:40_________________________________________________ ide małej czarnej zaparzyć :>

to ja tez poprosze bo jeszcze nie mialem czasu sobie zrobic :cool1:

mówisz i masz :naughty: :>
Opublikowano

napisz malenstwo prosze jeszcze raz z tego nowego nr.[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:50_________________________________________________

:hi::notworthy: :> [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:40_________________________________________________ ide małej czarnej zaparzyć :>

to ja tez poprosze bo jeszcze nie mialem czasu sobie zrobic :cool1:

mówisz i masz :naughty: :>

:notworthy:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:51_________________________________________________dekielmie mnie n......... od samego rana :kwasny:. pewnie znow te p......... zatoki sie odzywaja :disgust:

Opublikowano

napisz malenstwo prosze jeszcze raz z tego nowego nr.[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:50_________________________________________________

:hi::notworthy: :> [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:40_________________________________________________ ide małej czarnej zaparzyć :>

to ja tez poprosze bo jeszcze nie mialem czasu sobie zrobic :cool1:

mówisz i masz :naughty: :>

:notworthy:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:51_________________________________________________dekielmie mnie n......... od samego rana :kwasny:. pewnie znow te p......... zatoki sie odzywaja :disgust:

ojjj wiem co to za ból :cool1:
Opublikowano

napisz malenstwo prosze jeszcze raz z tego nowego nr.[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:50_________________________________________________

:hi::notworthy: :> [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:40_________________________________________________ ide małej czarnej zaparzyć :>

to ja tez poprosze bo jeszcze nie mialem czasu sobie zrobic :cool1:

mówisz i masz :naughty: :>

:notworthy:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:51_________________________________________________dekielmie mnie n......... od samego rana :kwasny:. pewnie znow te p......... zatoki sie odzywaja :disgust:

ojjj wiem co to za ból :cool1:

mozesz malenstwo jeszcze raz napisac do mnie z tego nowego numeru?[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:58_________________________________________________ide zrobic sobie kawulke bo za mala mi malenstwo zrobilas :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 06:59_________________________________________________wszamole sniadanko i zmykam do pracy :disgust:

Opublikowano

dzien dobry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.