Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim !! :):bry:

:naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

się zaczyna... :gwizdanie:

ja zaraz spadam z pracy i jadę na małą popijawę :naughty:

Opublikowano

widze że ruchu dużego narazie nie ma :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________

się zaczyna... :gwizdanie:

ja zaraz spadam z pracy i jadę na małą popijawę :naughty:

hehe aaa dzisiaj mam lenia wiec sił brak takze będzie spokojnie zresztą my z malutką juz zakopaliśmy topór :chytry::naughty:
Opublikowano

się zaczyna... :gwizdanie:

ja zaraz spadam z pracy i jadę na małą popijawę :naughty:

sie masz NIEZDZIERAJKI :> :notworthy:

baw sie dobrze i nie miej dużego kaca jutro :good: :good:

Opublikowano

widze że ruchu dużego narazie nie ma :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________

się zaczyna... :gwizdanie:

ja zaraz spadam z pracy i jadę na małą popijawę :naughty:

hehe aaa dzisiaj mam lenia wiec sił brak takze będzie spokojnie zresztą my z malutką juz zakopaliśmy topór :chytry::naughty:

:mysli: ciekawe w którym miejscu :mysli:

Opublikowano

widze że ruchu dużego narazie nie ma :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________

się zaczyna... :gwizdanie:

ja zaraz spadam z pracy i jadę na małą popijawę :naughty:

hehe aaa dzisiaj mam lenia wiec sił brak takze będzie spokojnie zresztą my z malutką juz zakopaliśmy topór :chytry::naughty:

jaki topór ?? :evil: o ile pamiętam niczego takiego nie było :mysli:
Opublikowano

eh.....brak sił dzisiaj :decayed:

Opublikowano

widze że ruchu dużego narazie nie ma :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________

się zaczyna... :gwizdanie:

ja zaraz spadam z pracy i jadę na małą popijawę :naughty:

hehe aaa dzisiaj mam lenia wiec sił brak takze będzie spokojnie zresztą my z malutką juz zakopaliśmy topór :chytry::naughty:

:mysli: ciekawe w którym miejscu :mysli:

chcesz wiedzieć co ?? :naughty: Rakuś powiedz mu bo spać nie bedzie mógł :polew: [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 20:01_________________________________________________ albo nie mów-bedzie ciekawiej :polew:
Opublikowano

Cześć Fan :hi:

Opublikowano

w każdym razie fajne miejsce co nie PSZ ?? :good:

Opublikowano

w każdym razie fajne miejsce co nie PSZ ?? :good:

taaaa ale kawa mogłaby być lepsza :decayed:
Opublikowano

w każdym razie fajne miejsce co nie PSZ ?? :good:

taaaa ale kawa mogłaby być lepsza :decayed:

to następnym razem próbujemy deserów ? :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ja tam jestem za lodami w końcu sezon :naughty::decayed:

Opublikowano

ja tam jestem za lodami w końcu sezon :naughty::decayed:

czemu nie :good: :good:
Opublikowano

taki topór może być wartościowy :naughty:

Opublikowano

taki topór może być wartościowy :naughty:

:naughty:
Opublikowano

taki topór może być wartościowy :naughty:

no jest :tongue4::naughty:
Opublikowano

:oklaski: :krol::kox:

Opublikowano

cześć wieczorem :hi: :hi:

Opublikowano

cześć wieczorem :hi: :hi:

czejść :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.