Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma być już ok 15-18o można iść nad wodę :)

tylko ta woda będzie miała 5st więc nawet od patrzenia na nią będzie zimno :polew:

Madas , jest tfardy ;) .. potomostwo już ma to się nie boi zaniku :P

:polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ktoś mi wyjaśni czy te warning active dla brakes, washer, seatbelt .. to jest lanpka na FISie i/lub brzęczyk i jak znaleźć brzęczyk od włączonych światełek ?

{Kombiinstrument / Instrument Cluster}

Steuergerät Codierung / Control Module Coding

STG 17 (Kombiinstrument) auswählen / Select 17 (Instrument Cluster)

STG Codierung -> Funktion 07 / Coding -> Function 07

??xxx: Extra-Optionen und Mehrausstattungen (bis MJ 2000) / ??xxx: Extra-Options (through MY 1999)

+00 - keine Mehrausstattung / no Extra Options

+01 - Bremsbelagverschleißanzeige aktiv / Brake pad warning active

+02 - Sicherheitsgurtwarnanzeige aktiv / Seatbelt warning active

+04 - Waschwasseranzeige aktiv / Washer fluid warning active

+16 - Navigation aktiv / Navigation active

??xxx: Extra-Optionen und Mehrausstattungen (ab MJ 2000) / ??xxx: Extra-Options (from MY 2000)

+00 - keine Mehrausstattung bzw. Nav. III / no Extra Options or Nav. III

+02 - Sicherheitsgurtwarnanzeige aktiv / Seatbelt warning active

+16 - Navigation I & II / Navigation I & II

wiesz ze to dotyczy B5 :cool1:

Opublikowano
:hi: wittam przy piffku :kox:
Opublikowano

Czy ktoś mi wyjaśni czy te warning active dla brakes, washer, seatbelt .. to jest lanpka na FISie i/lub brzęczyk i jak znaleźć brzęczyk od włączonych światełek ?

{Kombiinstrument / Instrument Cluster}

Steuergerät Codierung / Control Module Coding

STG 17 (Kombiinstrument) auswählen / Select 17 (Instrument Cluster)

STG Codierung -> Funktion 07 / Coding -> Function 07

??xxx: Extra-Optionen und Mehrausstattungen (bis MJ 2000) / ??xxx: Extra-Options (through MY 1999)

+00 - keine Mehrausstattung / no Extra Options

+01 - Bremsbelagverschleißanzeige aktiv / Brake pad warning active

+02 - Sicherheitsgurtwarnanzeige aktiv / Seatbelt warning active

+04 - Waschwasseranzeige aktiv / Washer fluid warning active

+16 - Navigation aktiv / Navigation active

??xxx: Extra-Optionen und Mehrausstattungen (ab MJ 2000) / ??xxx: Extra-Options (from MY 2000)

+00 - keine Mehrausstattung bzw. Nav. III / no Extra Options or Nav. III

+02 - Sicherheitsgurtwarnanzeige aktiv / Seatbelt warning active

+16 - Navigation I & II / Navigation I & II

wiesz ze to dotyczy B5 :cool1:

Wiem, ale wygląda podobnie i opisy w B7 w tych sekcjach kodowania są podobne w VAGu -

tylko za diabła nie widzę nic co by miało w nazwie headlight warining active - lub coś podobnego :(

Gdzieś na forum.audiworld.com znalazłem coś o tym że ma być ustawiony car jako EUROPEAN ... i to był opis B7

Steuergerät Codierung / Control Module Coding

STG 17 (Kombiinstrument) auswählen / Select 17 (Instrument Cluster)

xx?xx: Länderauswahl / xx?xx: Country

jutro sprawdzę - chyba że wcześniej coś znajdę innego

A przy okazji masz pomysł dlaczego nie mogę się połączyć z Central Locking (35) ?[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 22:06_________________________________________________

:hi: wittam przy piffku :kox:

e tam pifku .. od tego to tylko bebzol rośnie :)

ja mam STD: coke + żołądkowa ;)

Opublikowano

:hi: wittam przy piffku :kox:

e tam pifku .. od tego to tylko bebzol rośnie :)

ja mam STD: coke + żołądkowa ;)

Hehe ja tam wole browara wieczorem wypić ... no ale nie pogardził bym chłodną żołądkową miętową przed snem :kox:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________A co do bebzola to chyba większy nie urośnie już :decayed:

Opublikowano

masz pomysł dlaczego nie mogę się połączyć z Central Locking (35) ?

od tego masz 46

Opublikowano

:hi:

:(

Opublikowano

:hi:

:(

:hi:

Opublikowano

Andzia powtórzę się ale nie licz na cud że, chociaż śrubka się znajdzie z A3ki szczególnie która była w leasingu - dlatego ja Audi nawet za darmo w życiu nie wezmę

BTW :hi:

Opublikowano

Andzia powtórzę się ale nie licz na cud że, chociaż śrubka się znajdzie z A3ki szczególnie która była w leasingu - dlatego ja Audi nawet za darmo w życiu nie wezmę

BTW :hi:

Bartek :hi:

no wlasnie, to jedno z dwoch sytuacji ryzyka leasingu, drugie to upadlosc firmy leasingowej.

Opublikowano

:mysli:

Andzia??! do kogo Ty piszesz? :blink:

Opublikowano

Pewnie nie wie że, nie jesteśmy naiwni dlatego pisze co pisze :wallbash:

Opublikowano

o co tu chodzi?

Pewnie nie wie że, nie jesteśmy naiwni dlatego pisze co pisze :wallbash:

??

Opublikowano

Azunia a Ty wiesz co Andzia pisze i do kogo bo chyba też nie kumasz bazy

Opublikowano

Azunia a Ty wiesz co Andzia pisze i do kogo bo chyba też nie kumasz bazy

no właśnie tak się składa że nie mam pojęcia o jaką Andzię chodzi, w dodatku Wy tu na forum czasem piszecie do mnie "Andzia" i tak się zaczęłam zastanawiać o co biega więc się pytam... :gwizdanie:
Opublikowano

Andzia_P to nowa koleżanka :)

Opublikowano

Azunia a Ty wiesz co Andzia pisze i do kogo bo chyba też nie kumasz bazy

no właśnie tak się składa że nie mam pojęcia o jaką Andzię chodzi, w dodatku Wy tu na forum czasem piszecie do mnie "Andzia" i tak się zaczęłam zastanawiać o co biega więc się pytam... :gwizdanie:

trzeba czytac. czytac, co ludzie napisali wczesniej.... nie tylko ostatni post :tongue4:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

doberczak :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.