Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki Madas za wspaniałe spotkanie i poznanie Nataszki spotkanie super jak zawsze w miłej atmosferze i szczerej wkoncu mogłem dokonczyc whisky poł roczna pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :kox:

to co Ty teraz abstynent jesteś że od pół roku Ci się alk uchował? :cool1::decayed:

haha dobre nikuś ale to nie u mnie tylko u madasa :good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to Madas miał whisky? i nic się nie chwalił? ojj Adaś, zawiodłem się... :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________BTW Pawcio, też by się wypadało w końcu spotkać coś wychlać :decayed:

Opublikowano

Dzieki Madas za wspaniałe spotkanie i poznanie Nataszki spotkanie super jak zawsze w miłej atmosferze i szczerej wkoncu mogłem dokonczyc whisky poł roczna pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :kox:[br]

to ja dziękuję Wam za odwiedziny i super towarzystwo .... łycha czekała na Ciebie specjalnie ...[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:16_________________________________________________

to Madas miał whisky? i nic się nie chwalił? ojj Adaś, zawiodłem się... :embarrassed:[br]

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:
Opublikowano

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:

a to Ci Paweł... :gwizdanie:

Opublikowano

to Madas miał whisky? i nic się nie chwalił? ojj Adaś, zawiodłem się... :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________BTW Pawcio, też by się wypadało w końcu spotkać coś wychlać :decayed:

Nikus przeciez wiecie ze macie drzwi otwarte a niedługo to tylko kompielówki do mnie brac i wpadac :naughty: :naughty:

Opublikowano

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:

a to Ci Paweł... :gwizdanie:

no w innym wypadku .... by stała i stała .... a patrz byłeś niedawno i mogłeś się napić co :mysli::naughty:

Opublikowano

to Madas miał whisky? i nic się nie chwalił? ojj Adaś, zawiodłem się... :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________BTW Pawcio, też by się wypadało w końcu spotkać coś wychlać :decayed:

Nikus przeciez wiecie ze macie drzwi otwarte a niedługo to tylko kompielówki do mnie brac i wpadac :naughty: :naughty:

*wiesz... :wink4: ale to nie rozmowa na forum...

no to tylko czekam na lepszą pogodę... ja tez muszę na działkę w końcu wpaść i dokończyć trawnik... za miecha kończę projekt więc będzie więcej czasu :)

Opublikowano

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:

a to Ci Paweł... :gwizdanie:

no w innym wypadku .... by stała i stała .... a patrz byłeś niedawno i mogłeś się napić co :mysli::naughty:

a to ci psikus wszystko czekało na mnie :cool1:

Opublikowano

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:

a to Ci Paweł... :gwizdanie:

no w innym wypadku .... by stała i stała .... a patrz byłeś niedawno i mogłeś się napić co :mysli::naughty:

nie miałby kto wracać... :no:

Opublikowano

nie mogę się doczekać jak wparuje na Wasze działeczki ..... szkoda tylko że swojej nie posiadam :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:22_________________________________________________

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:

a to Ci Paweł... :gwizdanie:

no w innym wypadku .... by stała i stała .... a patrz byłeś niedawno i mogłeś się napić co :mysli::naughty:

nie miałby kto wracać... :no:

no w sumie tak .... :mysli:
Opublikowano

nie mogę się doczekać jak wparuje na Wasze działeczki ..... szkoda tylko że swojej nie posiadam :evil:

zapraszam do siebie :)

Opublikowano

madas mi takiej ochoty narobił ta resztka ze wpadłem na stacje kupic balasia :shocked:

Opublikowano

madas mi takiej ochoty narobił ta resztka ze wpadłem na stacje kupic balasia :shocked:

oż w mordę gdybym wiedział to dałbym Ci na drogę flache :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:33_________________________________________________

nie mogę się doczekać jak wparuje na Wasze działeczki ..... szkoda tylko że swojej nie posiadam :evil:

zapraszam do siebie :)

dziękuję .... wpadnę bankowo :)
Opublikowano

ja spitalam spać... do juterka :hi:

Opublikowano

ja spitalam spać... do juterka :hi:

dobrej nocy ja tam nie zapraszam nikogo wiecie dobrze ze macie drzwi otwarte tylko dzwonic i wpadac :cool1:

Opublikowano

dzięki Paweł za zaproszenie ....

uciekam do wyra bo rano trzeba wstać do pracy :decayed: :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

dzięki Paweł za zaproszenie ....

uciekam do wyra bo rano trzeba wstać do pracy :decayed: :gwizdanie: :hi:

kazdy wstaje do pracy jutro z rana :tongue4:

Opublikowano

ja do bardzo ciężkiej :naughty::decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:44_________________________________________________w sumie po świętach trochę się wyluzowało ... ale to może i dobrze bo w pewnym momencie nie wiedziałem za co się zabrać ... [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:45_________________________________________________

Opublikowano

ja do bardzo ciężkiej :naughty::decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:44_________________________________________________w sumie po świętach trochę się wyluzowało ... ale to może i dobrze bo w pewnym momencie nie wiedziałem za co się zabrać ...

ty do cieżkiej pracy pewnie prawie jak w kopalni :polew: :polew:

Opublikowano

Paweł nie nabijaj się ..... pilnowanie dzieci to też praca :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.