Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paweł nie nabijaj się ..... pilnowanie dzieci to też praca :decayed:

idzie Ci bardzo dobrze z tym wiec jestes usprawiedliwiony :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam kolegę który napełnia klimy oraz robi wszelkie naprawy ... ale nie wiem ile bierze za napełnienie ...

myslisz o tym co ja? :cool1:

no chyba tak o Piciu .... mam nadzieję że on nie skopał Ci właśnie tego zderzaka :mysli:

no a jednak. skasowal wiecej niz sie umawialismy i do tego bezczelnie sie klocil, ze tak bylo :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

mam kolegę który napełnia klimy oraz robi wszelkie naprawy ... ale nie wiem ile bierze za napełnienie ...

myslisz o tym co ja? :cool1:

no chyba tak o Piciu .... mam nadzieję że on nie skopał Ci właśnie tego zderzaka :mysli:

no a jednak. skasowal wiecej niz sie umawialismy i do tego bezczelnie sie klocil, ze tak bylo :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

no to już 3 os ostatnio mówi że więcej kasuje niż kiedyś .... może woda sodowa mu uderzyła :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:50_________________________________________________do tego fuszera :kwasny: kurcze to do niego nie podobne .... coś mi się zdaję że to robił jego pracownik znaczy zakładał zderzak .... :mysli: ale fuszera jest fuszerą ...
Opublikowano

Paweł nie nabijaj się ..... pilnowanie dzieci to też praca :decayed:

idzie Ci bardzo dobrze z tym wiec jestes usprawiedliwiony :wink4:

czesc Pawel :hi:

Opublikowano

Paweł nie nabijaj się ..... pilnowanie dzieci to też praca :decayed:

idzie Ci bardzo dobrze z tym wiec jestes usprawiedliwiony :wink4:

poważnie :rolleyes: staram się być spoko ojcem .... czasem jest ciężko :>
Opublikowano

mam kolegę który napełnia klimy oraz robi wszelkie naprawy ... ale nie wiem ile bierze za napełnienie ...

myslisz o tym co ja? :cool1:

no chyba tak o Piciu .... mam nadzieję że on nie skopał Ci właśnie tego zderzaka :mysli:

no a jednak. skasowal wiecej niz sie umawialismy i do tego bezczelnie sie klocil, ze tak bylo :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

no to już 3 os ostatnio mówi że więcej kasuje niż kiedyś .... może woda sodowa mu uderzyła :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:50_________________________________________________do tego fuszera :kwasny: kurcze to do niego nie podobne .... co mi się zdaję że to robił jego pracownik znaczy zakładał zderzak .... :mysli: ale fuszera jest fuszerą ...

sam byl.... jeszcze, zebym to ja se czepial, jak to miewam w zwyczaju. ale ja pewien fachowosci nawet nie spojrzalem, Dorota na to zwrocila uwage... :kwasny:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:53_________________________________________________

Dobry Wieczór

Marcin

jak Julka i Patrycja? :)

Opublikowano

ale który był ten łysawy ?

Opublikowano

ale który był ten łysawy ?

no, Piciu, Piciu...

Opublikowano

ale który był ten łysawy ?

no, Piciu, Piciu...

ale oboje to Piotry :mysli: [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:57_________________________________________________a powiedz mi jak to się stało że skasował więcej niż umowa słowna ? więcej czasu mu to zajęło ?

Opublikowano

ale który był ten łysawy ?

no, Piciu, Piciu...

ale oboje to Piotry :mysli: [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:57_________________________________________________a powiedz mi jak to się stało że skasował więcej niż umowa słowna ? więcej czasu mu to zajęło ?

no ten Twoj kumpel, ktory tam mieszka. czy jego rodzice.

umawial sie na 120 chyba, że ze zdjeciem zderzaka bedzie wiecej roboty niz przy innych autach, wtedy 150. gdyby to wykonane bylo jak trzeba nie ma sprawy 30 nie majatek.

ale okazalo sie, ze to wiecej roboty to znaczy - poskladanie na odwal [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:01_________________________________________________

a dzieki Marcin dobrze sie czuja :)

a jak tam furacz? wciaz ten sam? :naughty:

Opublikowano

no to Piotrek łysawy chudszy ..... to jestem niemile zaskoczony .... zawsze uchodził za pedanta .... :mysli:

Opublikowano

no to Piotrek łysawy chudszy ..... to jestem niemile zaskoczony .... zawsze uchodził za pedanta .... :mysli:

do tego, w momencie podstawienia auta, chcialem mu wytlumaczyc, jak zalozyc zderzak zeby bylo ok. to sie zburzyl, ze sobie da rade :cool1:

Opublikowano

no to Piotrek łysawy chudszy ..... to jestem niemile zaskoczony .... zawsze uchodził za pedanta .... :mysli:

do tego chcialem mu wytlumaczyc, jak zalozyc zderzak zeby bylo ok. to sie zburzyl, ze on to wie :cool1:

no to do niego akurat podobne ..... nie lubi jak się go poucza i tu się nie zmienił ....[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:06_________________________________________________uciekam teraz już bankowo :hi:

Opublikowano

no to Piotrek łysawy chudszy ..... to jestem niemile zaskoczony .... zawsze uchodził za pedanta .... :mysli:

do tego chcialem mu wytlumaczyc, jak zalozyc zderzak zeby bylo ok. to sie zburzyl, ze on to wie :cool1:

no to do niego akurat podobne ..... nie lubi jak się go poucza i tu się nie zmienił ....

ale zeby miec taka postawe trzeba miec wszystko w malym palcu a jak widac nie ma. az sie boje, czy klimatyzacja sie rownie fachowo zajmuje... :wallbash:

Opublikowano

niewiem Marcin o jakim wiesz aucie ,a co ci robił ten fachowiec

Opublikowano

niewiem Marcin o jakim wiesz aucie ,a co ci robił ten fachowiec

skraplacz (chlodnica klimatyzacji) zakonczyl swoj zywot przez korozje po kapieli w zimowej solance z asfaltu...

niestety klimatyzacji sam nie jestem w stanie sam naprawic. wiec trzebabylo oddac auto w rece... fachowca? skraplacz zalatwilem sobie z dnia na dzien. gdybym wiedzial ze to taka fachura to bym sam sobie zderzak zdjal i zalozyl ale sobie mysle nie bede zyla inni tez musza zyc...

Opublikowano

niewiem Marcin o jakim wiesz aucie ,a co ci robił ten fachowiec

skraplacz (chlodnica klimatyzacji) zakonczyl swoj zywot przez korozje po kapieli w zimowej solance z asfaltu...

niestety klimatyzacji sam nie jestem w stanie sam naprawic. wiec trzebabylo oddac auto w rece... fachowca? skraplacz zalatwilem sobie z dnia na dzien. gdybym wiedzial ze to taka fachura to bym sam sobie zderzak zdjal i zalozyl ale sobie mysle nie bede zyla inni tez musza zyc...

defakto proscizna a co skraplacz umarł czy był zapchany[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:25_________________________________________________

:hi:

hej[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:27_________________________________________________ok spadam dobrej nocy Wszystkim :sexinbed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.