Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1274204395_by_Arytmetyk.jpg
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1274204395_by_Arytmetyk.jpg

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

dobberczak :hi:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 07:18_________________________________________________

Witam,

Nie miałem kiedy zajrzec wczesniej. Dzieki za spota. Kameralnie, ale wporzo. Zaczynam juz po nickach rozpoznawac osoby z realu. Tak lepiej.

Hej blind1, jak tam korzonki? dalej nap... ?

nara

czesc Bartas , juz lepiej. w poniedzialek bylem po zastrzyk wiec odwiedzilem rowniez lekarza, zapodal dwa koksy i ketonal i juz jest znacznie lepiej :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 07:21_________________________________________________

1274204395_by_Arytmetyk.jpg

doble, doble Michu :polew:

Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:
Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

"nizej" to co innego sie robi :cool1::kox:

chyba ze to Ja taki malo kumaty jestem i nie zczailem ze o to chodzilo :polew:

Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

niestety nie bo mi brzuch przeszkadza :decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 08:01_________________________________________________

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

"nizej" to co innego sie robi :cool1::kox:

czesc Adas , kope czasu. ales wyrosl

Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

"nizej" to co innego sie robi :cool1::kox:

jeszcze sie dobrze nie obudził a już głupoty po głowie chodzą ...braki masz czy jak ??? :gwizdanie:
Opublikowano

Adas a ty w pracy?

Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

"nizej" to co innego sie robi :cool1::kox:

jeszcze sie dobrze nie obudził a już głupoty po głowie chodzą ...braki masz czy jak ??? :gwizdanie:

z rana to jak znalazl :tongue4:

Adas a ty w pracy?

juz po :gwizdanie:

Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

"nizej" to co innego sie robi :cool1::kox:

jeszcze sie dobrze nie obudził a już głupoty po głowie chodzą ...braki masz czy jak ??? :gwizdanie:

z rana to jak znalazl :tongue4:

Adas a ty w pracy?

juz po :gwizdanie:

bo na prezesów to robole zapierdzielają :polew:
Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

"nizej" to co innego sie robi :cool1::kox:

jeszcze sie dobrze nie obudził a już głupoty po głowie chodzą ...braki masz czy jak ??? :gwizdanie:

z rana to jak znalazl :tongue4:

Adas a ty w pracy?

juz po :gwizdanie:

bo na prezesów to robole zapierdzielają :polew:

przepraszam bardzo, Ja od 4:50 na nogach :evil: a Ty ? :naughty:

Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

"nizej" to co innego sie robi :cool1::kox:

jeszcze sie dobrze nie obudził a już głupoty po głowie chodzą ...braki masz czy jak ??? :gwizdanie:

z rana to jak znalazl :tongue4:

Adas a ty w pracy?

juz po :gwizdanie:

bo na prezesów to robole zapierdzielają :polew:

przepraszam bardzo, Ja od 4:50 na nogach :evil: a Ty ? :naughty:

a ja godzine później :tongue4: i co z tego? :cool1:
Opublikowano

to z tego ze Ja tu nie widze prezesow :cool1:

Opublikowano

to z tego ze Ja tu nie widze prezesow :cool1:

sie nie unoś za dużo :cool1:
Opublikowano

a tak wogole to jak tam ? komu zalalo chalpe ? :naughty:

Opublikowano

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

"nizej" to co innego sie robi :cool1::kox:

jeszcze sie dobrze nie obudził a już głupoty po głowie chodzą ...braki masz czy jak ??? :gwizdanie:

z rana to jak znalazl :tongue4:

Adas a ty w pracy?

juz po :gwizdanie:

no tak , rozumiem . nowy personel?[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 08:21_________________________________________________

cześć :>

czesc malenstwo :notworthy:

co za ukłon...niżej sie nie da? :naughty:

"nizej" to co innego sie robi :cool1::kox:

jeszcze sie dobrze nie obudził a już głupoty po głowie chodzą ...braki masz czy jak ??? :gwizdanie:

z rana to jak znalazl :tongue4:

Adas a ty w pracy?

juz po :gwizdanie:

bo na prezesów to robole zapierdzielają :polew:

no cos w tym malenstwo jest :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 08:23_________________________________________________

a tak wogole to jak tam ? komu zalalo chalpe ? :naughty:

moja stoi na gorce no i do warty mam kawalek wiec sie narazie nie obawiam :naughty:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 08:25_________________________________________________ok, zawijam sie [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 08:35_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 08:36_________________________________________________narson

Opublikowano
:hi: w końcu w na polskiej ziemi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.