Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

Proszę klubowiczów z wlkp o podesłanie mi danych potrzebnych do zakończenia rozmów z AP.

Info wysyłajcie na pw. Potrzebuję imię i nazwisko + adres e-mail.

Dzięki ;):good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć wszystkim ... :hi:

co tu się działo ciekawego przez te 3 dni :)

Opublikowano

Siema!

Proszę klubowiczów z wlkp o podesłanie mi danych potrzebnych do zakończenia rozmów z AP.

Info wysyłajcie na pw. Potrzebuję imię i nazwisko + adres e-mail.

Dzięki ;):good:

co dzieki temu bedzie ? :mysli:

Opublikowano

Siema!

Proszę klubowiczów z wlkp o podesłanie mi danych potrzebnych do zakończenia rozmów z AP.

Info wysyłajcie na pw. Potrzebuję imię i nazwisko + adres e-mail.

Dzięki ;):good:

co dzieki temu bedzie ? :mysli:

Zniżka na części, materiały eksploatacyjne i serwis w AutoPremium ;)

Opublikowano

Siema!

Proszę klubowiczów z wlkp o podesłanie mi danych potrzebnych do zakończenia rozmów z AP.

Info wysyłajcie na pw. Potrzebuję imię i nazwisko + adres e-mail.

Dzięki ;):good:

co dzieki temu bedzie ? :mysli:

Zniżka na części, materiały eksploatacyjne i serwis w AutoPremium ;)

a jaka ta znizka :naughty:

Opublikowano

17% materiały eksploatacyjne (oleje, filtry, klocki hamulcowe, pasek rozrządu itd.)

15% pozostałe części

10% serwis

Warunek - zakupy na kwotę 1000zł netto na miesiąc (oczywiście liczy się sumę wszystkich naszych zakupów). Myślę, że z czasem damy radę podnieść rabat jeszcze troszkę wyżej (odczekam trochę i będę walczył o równy procent dla wszystkich produktów).

Uzyskanie zniżki będzie możliwe tylko za okazaniem karty klubowej.

Opublikowano

fakture mozna bedzie brac ? :naughty:

Opublikowano

Nie powinno być problemu :) ...ale zapytam jeszcze o to. Wstępnie sugerowałem, że bedziemy brać na paragon a okazyjnie jakaś FV.

Opublikowano

Ja biore tylko na fakturki :gwizdanie:

Opublikowano

czy takim czymś można czyścić także IC?

INDEKS: VPS RADIATOR FLUSH 350ML

NAZWA: Płyn do czyszczenia układu chłodzenia

OPIS: Profesjonalny preparat do czyszczenia chłodnic samochodowych 350ML VPS VALVOLINE

albo tym

INDEKS: CRC10330110

NAZWA: Płyn do czyszcznia układu chłodzenia

OPIS: RADIATOR CLEAN 250ml środek czyszczący wnętrze chłodnic i układów chłodzenia CRC

Opublikowano

Ja biore tylko na fakturki :gwizdanie:

Dostałem odpowiedź - nie będzie problemu z FV.

Opublikowano

czy takim czymś można czyścić także IC?

INDEKS: VPS RADIATOR FLUSH 350ML

NAZWA: Płyn do czyszczenia układu chłodzenia

OPIS: Profesjonalny preparat do czyszczenia chłodnic samochodowych 350ML VPS VALVOLINE

albo tym

INDEKS: CRC10330110

NAZWA: Płyn do czyszcznia układu chłodzenia

OPIS: RADIATOR CLEAN 250ml środek czyszczący wnętrze chłodnic i układów chłodzenia CRC

no raczej nie bo tam nie ma przepływu płynu tylko powietrze chyba nie

Opublikowano

czy takim czymś można czyścić także IC?

INDEKS: VPS RADIATOR FLUSH 350ML

NAZWA: Płyn do czyszczenia układu chłodzenia

OPIS: Profesjonalny preparat do czyszczenia chłodnic samochodowych 350ML VPS VALVOLINE

albo tym

INDEKS: CRC10330110

NAZWA: Płyn do czyszcznia układu chłodzenia

OPIS: RADIATOR CLEAN 250ml środek czyszczący wnętrze chłodnic i układów chłodzenia CRC

no raczej nie bo tam nie ma przepływu płynu tylko powietrze chyba nie

a dlaczego nie? jak jest do aluminiowych chłodnic to możesz... nie ma znaczenia czy to płyn się chłodzi czy powietrze. ważne żeby nie czyścić płynem np do stali

Opublikowano

mozna go wymontowac i wyczyścić benzyn,ą z zewnatrz

Opublikowano

a gdzie najtaniej kupic zarowki ze swiatel stopu ? w IC czy AP ? :mysli:

Opublikowano

a gdzie najtaniej kupic zarowki ze swiatel stopu ? w IC czy AP ? :mysli:

jeszcze nie kupiłeś? :kox: paliwo do Poznania Cie będzie więcej kosztować niż te żarówki człowieku... :gwizdanie:
Opublikowano

a gdzie najtaniej kupic zarowki ze swiatel stopu ? w IC czy AP ? :mysli:

w zwykłym motoryzacyjnym w turku na rynku, u pana henia

żarówka 21W

Opublikowano

a gdzie najtaniej kupic zarowki ze swiatel stopu ? w IC czy AP ? :mysli:

w zwykłym motoryzacyjnym w turku na rynku, u pana henia

żarówka 21W

od Zdzisia też powinny pasować :decayed:

Opublikowano

czy takim czymś można czyścić także IC?

INDEKS: VPS RADIATOR FLUSH 350ML

NAZWA: Płyn do czyszczenia układu chłodzenia

OPIS: Profesjonalny preparat do czyszczenia chłodnic samochodowych 350ML VPS VALVOLINE

albo tym

INDEKS: CRC10330110

NAZWA: Płyn do czyszcznia układu chłodzenia

OPIS: RADIATOR CLEAN 250ml środek czyszczący wnętrze chłodnic i układów chłodzenia CRC

no raczej nie bo tam nie ma przepływu płynu tylko powietrze chyba nie

a dlaczego nie? jak jest do aluminiowych chłodnic to możesz... nie ma znaczenia czy to płyn się chłodzi czy powietrze. ważne żeby nie czyścić płynem np do stali

no tAaaaa ale ja myslałem ze od wewnątrz pepin chce go czyścić wiec płyn nie miałby sie jak rozprowadzić w srodku IC

BO TE PŁYNY SA DO CZYSZCZENIA WEWNATRZ WŁASNIE

:embarrassed: za caps-a[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:07_________________________________________________

a gdzie najtaniej kupic zarowki ze swiatel stopu ? w IC czy AP ? :mysli:

albo na allegro

:naughty: do domu ci przyślą

[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:12_________________________________________________

a gdzie najtaniej kupic zarowki ze swiatel stopu ? w IC czy AP ? :mysli:

w AP do audi 5,7zł

do skody 4,8zł

allegro 1zł

http://www.allegro.pl/item1030161973_zarowka_lamp_lampy_jazdy_dziennej_dzienne_p21w.html

a tu masz philipsa 10 szt.

jakby ci sie ta 1 spaliła

http://www.allegro.pl/item1048706839_zarowka_philips_p21w_12v.html

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.