Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

to mamy problem bo ja tez :cool1:

zazwyczaj stawiam na swoim-predzej czy później :>

ja tez :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:24_________________________________________________ok, ja spidalam do pracy [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:29_________________________________________________milego dzionka wam zycze[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:29_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mamy problem bo ja tez :cool1:

zazwyczaj stawiam na swoim-predzej czy później :>

ja tez :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:24_________________________________________________ok, ja spidalam do pracy [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:29_________________________________________________milego dzionka wam zycze[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:29_________________________________________________narson

cześć :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to mamy problem bo ja tez :cool1:

zazwyczaj stawiam na swoim-predzej czy później :>

ja tez :wink4:

pogadali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 07:38_________________________________________________za wiele to nie naskrobaliscie wczoraj :shocked:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 07:42_________________________________________________ale bedzie u mnie cieplutko dzisiaj :radocha:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 07:48_________________________________________________wstawac szkoda dnia :wink4:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 07:54_________________________________________________dzis to nawet naszego malenstwa nie ma i chyba jak narazie to prowadze monolog :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Malutka na gg siedzi to z niż pogadaj sobie :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:08_________________________________________________ale Pudzian dostał po piździe... :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Malutka na gg siedzi to z niż pogadaj sobie :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:08_________________________________________________ale Pudzian dostał po piździe... :wallbash:

czesc Woojtasie[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:29_________________________________________________wiedzialem ze nadejdzie ten dzien gdzie Pudzian wylapie klapsy,powinien zostac przy tej dyscyplinie w ktorej jest dobry[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:30_________________________________________________dzis po pracy biore sie za immo, zobaczymy co z tego wyjdzie :mysli:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:32_________________________________________________milego dzionka dla wszystkich[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:38_________________________________________________spadam do pracy[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:38_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObry!

Mam do Was prośbę koledzy i koleżanki. Oddajcie głosik... http://www.a4-klub.pl/smf/all_prosba_o_oddanie_glosu-t134902.0.html;msg1613873#msg1613873

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jak plany na wieczór?

ja chyba skocze zobaczyć na Juwenalia, chociaż pogoda się zepsuła trochę... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam mija sobota??

Jak plany na wieczór?

:hi:

ja pilnuje dziecka bo reszta ekipy domowej w cyrku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...