Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to mamy problem bo ja tez :cool1:

zazwyczaj stawiam na swoim-predzej czy później :>
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to mamy problem bo ja tez :cool1:

zazwyczaj stawiam na swoim-predzej czy później :>

ja tez :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:24_________________________________________________ok, ja spidalam do pracy [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:29_________________________________________________milego dzionka wam zycze[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:29_________________________________________________narson

Opublikowano

to mamy problem bo ja tez :cool1:

zazwyczaj stawiam na swoim-predzej czy później :>

ja tez :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:24_________________________________________________ok, ja spidalam do pracy [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:29_________________________________________________milego dzionka wam zycze[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:29_________________________________________________narson

cześć :hi:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 08:38_________________________________________________Cześć
Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

:hi:

to mamy problem bo ja tez :cool1:

zazwyczaj stawiam na swoim-predzej czy później :>

ja tez :wink4:

pogadali :polew:

Opublikowano

może reflektowałby ktoś dziś o 20 na spota, CH Malta ostatnie piętro...

... z Seat Ibiza Klub... ;)

Opublikowano

:hi:

to mamy problem bo ja tez :cool1:

zazwyczaj stawiam na swoim-predzej czy później :>

ja tez :wink4:

pogadali :polew:

z czego to HA Wojtuś??? :gwizdanie: :>
Opublikowano

cześć wszystkim :hi:

Opublikowano
:hi: Pepin, podpytaj Poźka ale chyba kiedyś pisał że, ropą można wymyć syf w ICku
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 07:38_________________________________________________za wiele to nie naskrobaliscie wczoraj :shocked:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 07:42_________________________________________________ale bedzie u mnie cieplutko dzisiaj :radocha:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 07:48_________________________________________________wstawac szkoda dnia :wink4:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 07:54_________________________________________________dzis to nawet naszego malenstwa nie ma i chyba jak narazie to prowadze monolog :kwasny:

Opublikowano
:siema: Malutka na gg siedzi to z niż pogadaj sobie :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:08_________________________________________________ale Pudzian dostał po piździe... :wallbash:
Opublikowano

:siema: Malutka na gg siedzi to z niż pogadaj sobie :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:08_________________________________________________ale Pudzian dostał po piździe... :wallbash:

czesc Woojtasie[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:29_________________________________________________wiedzialem ze nadejdzie ten dzien gdzie Pudzian wylapie klapsy,powinien zostac przy tej dyscyplinie w ktorej jest dobry[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:30_________________________________________________dzis po pracy biore sie za immo, zobaczymy co z tego wyjdzie :mysli:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:32_________________________________________________milego dzionka dla wszystkich[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:38_________________________________________________spadam do pracy[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:38_________________________________________________narson

Opublikowano

ja muszę spadać robić projekt :disgust: narty :hi:

Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano

jak tam mija sobota??

Jak plany na wieczór?

Opublikowano

:hi:

Jak plany na wieczór?

ja chyba skocze zobaczyć na Juwenalia, chociaż pogoda się zepsuła trochę... :mysli:

Opublikowano

jak tam mija sobota??

Jak plany na wieczór?

:hi:

ja pilnuje dziecka bo reszta ekipy domowej w cyrku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.