Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Fan jutro jestem Sztokholmie, wpadniesz na bronka?
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawajcie foty :decayed::naughty:

ni ma ...

no to jak :przebiegly:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 22:04_________________________________________________kuzwa psy Mi uciekly z podworka :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

same brame otworzyły ??

przegryzly swoje ogrodzenie :kwasny:

Opublikowano

:hi: Fan jutro jestem Sztokholmie, wpadniesz na bronka?

:decayed:

do sztokholmu ma jeszcze ze 600 kaemów - jak polecisz z powrotem to wleć, przed Malmo, po prawe stronie, audi na parkingu stoi więc na pewno trafisz. :decayed::naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 23:48_________________________________________________

same brame otworzyły ??

przegryzly swoje ogrodzenie :kwasny:

z druta załóż to nie wyjdą więcej :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 23:49_________________________________________________ :hi:nike21

Opublikowano

Fan ale ja samolotem więc nie dojadę :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: no pogoda miażdży suty... :naughty:
Opublikowano

ojj nie narzekajcie... dobrze że nie pada :gwizdanie:

Opublikowano

ojj nie narzekajcie... dobrze że nie pada :gwizdanie:

i nie wieje... :wink4:

Opublikowano

i ze psy nie uciekly :gwizdanie: :thumbdown:

Opublikowano

cześć wszystkim :hi:

pogoda nie rozpieszcza ....

Opublikowano

Adaś doberman Ci spierdzielił? :shocked: będzie w Faktach na TVN :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 14:38_________________________________________________

pogoda nie rozpieszcza ....

co Wy z tą pogodą??? :mysli: to tylko wiosenny kapuśniaczek :naughty:

Opublikowano

siemanderos :)

chłopoki i dziewuszki :hi:

Odrazu sorka że na spota nie zawitałem... :confused4:

Robota sie ruszyła....nie to że w niedziele robie ale po kiju sie czułem i całą niedziele w chacie siedziałem żeby czegoś więcej nie chwycić :no:

Wogóle chcieliśmy z Malutką razem w parować ale ona niestety na 18-ce była i jej nie pasowało...

Opublikowano

nic się nie stało następnym razem wlecicie :)

Opublikowano

:hi:

siema pany

dzieki za wczorajszego spota :)

dopiero dzis pisze, bo wczoraj zawitalismy do PSZ odwiedzić Rakowe strony :naughty:

Opublikowano

wyprawa na kraniec świata ... klubowicza z AKP ... :kox:

w skrócie :

Wawa - Lwów = 360 km autobus

Lwów - Moskwa = 1499 km

Moskwa - Vorkuta = 2282 km

Vorkuta - Konosha = 1561 km

Konosha - Murmansk = 1312 km

Murmansk - St.Petersburg = 1438 km

Petersburg - Warszawa = 1160 km autobus

Pociagami w sumie: 8092 km

Autobusami w sumie: 1520 km

RAZEM: 9612 km

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=100429

http://picasaweb.google.pl/106096029885802307405/Vorkuta#5441406792625617538

http://lh5.ggpht.com/_cPuLjfr0KKQ/S4PCpejY-oI/AAAAAAAAAQg/63AqF-6kLMk/s640/P1060048.JPG

Opublikowano

wyprawa na kraniec świata ... klubowicza z AKP ... :kox:

w skrócie :

Wawa - Lwów = 360 km autobus

Lwów - Moskwa = 1499 km

Moskwa - Vorkuta = 2282 km

Vorkuta - Konosha = 1561 km

Konosha - Murmansk = 1312 km

Murmansk - St.Petersburg = 1438 km

Petersburg - Warszawa = 1160 km autobus

Pociagami w sumie: 8092 km

Autobusami w sumie: 1520 km

RAZEM: 9612 km

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=100429

http://picasaweb.google.pl/106096029885802307405/Vorkuta#5441406792625617538

http://lh5.ggpht.com/_cPuLjfr0KKQ/S4PCpejY-oI/AAAAAAAAAQg/63AqF-6kLMk/s640/P1060048.JPG

po co tam pojechał bo nie chce mi sie tej powieści czytać :tongue4:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 22:41_________________________________________________

Fan ale ja samolotem więc nie dojadę :polew:

mamy duży plac więc śmiało możesz lądować :decayed:

[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 22:42_________________________________________________jednak przeczytałem :decayed: - jest gościu koniem normalnie

taki chektar jechać dla takiej niewygody :cool1:

:kox:

Opublikowano
:hi: z cieplutkiego Sztokholmu :)
Opublikowano

:hi:

Wszyscy jeszcze śpią?? :P

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.