Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo zrobił się tłum :D

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo zrobił się tłum :D

forum zaczeło działać :decayed:

Opublikowano

czołgiem z rana :hi: :hi:

samolotem :naughty:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:02_________________________________________________

ooo zrobił się tłum :D

forum zaczeło działać :decayed:

no k**wa grzebią i grzebią i ciągle coś się to forum pier**li

Opublikowano

u mnie działa normalnie :mysli:

Opublikowano

u mnie działa normalnie :mysli:

Ty dopiero wstałeś ale od 8 nie banglało...

całą niedzielę się nudziłem bo forum sie nie otwierało :cool1:

Opublikowano

u mnie wczoraj tak średnio działało :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie działa normalnie :mysli:

w niedziele też działało?[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:10_________________________________________________

u mnie wczoraj tak średnio działało :gwizdanie:

to samo u mnie, raz tak, raz nie... :disgust:

Opublikowano

w niedzielę to wchodziłem tylko z rana i było ok .... potem ok 21 godz i też było ok .... ominęło mnie chyba ...

Opublikowano

w niedzielę to wchodziłem tylko z rana i było ok .... potem ok 21 godz i też było ok .... ominęło mnie chyba ...

"Madas zawsze ma szczęście" :polew:

Opublikowano

w niedzielę to wchodziłem tylko z rana i było ok .... potem ok 21 godz i też było ok .... ominęło mnie chyba ...

mi w niedziele od 12 do 23 na bank nie działało...

Opublikowano

w niedzielę to wchodziłem tylko z rana i było ok .... potem ok 21 godz i też było ok .... ominęło mnie chyba ...

"Madas zawsze ma szczęście" :polew:

"Madas fajny jest, hip hip hura " :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w niedzielę to wchodziłem tylko z rana i było ok .... potem ok 21 godz i też było ok .... ominęło mnie chyba ...

"Madas zawsze ma szczęście" :polew:

"Madas fajny jest, hip hip hura " :polew: :polew: :polew:

"a jaki ma wlew, buahahahaha" :kox:

Opublikowano

powiem Ci Nikuś że standardowy wlew jest u mnie w B7 :):polew:

Opublikowano

jutro będę w AP na Krańcowej ... ktoś coś potrzebuje ?

Opublikowano

jutro będę w AP na Krańcowej ... ktoś coś potrzebuje ?

ja bym chciał pierdołę jedną :) 4F0601173AZ37 -> kapsel od śruby antykradzieżowej niby od 2005 do 2007 roku -> cena u Gajosa niby 1,42 zł :naughty: jak by była i nie kosztowała więcej niż 1,50 zł to mi kup :polew:

Opublikowano

jutro będę w AP na Krańcowej ... ktoś coś potrzebuje ?

ja bym chciał pierdołę jedną :) 4F0601173AZ37 -> kapsel od śruby antykradzieżowej niby od 2005 do 2007 roku -> cena u Gajosa niby 1,42 zł :naughty: jak by była i nie kosztowała więcej niż 1,50 zł to mi kup :polew:

niestety 1,51 zl, kapsla nie będzie :polew:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 13:27_________________________________________________w czwartek Tur Turek gra towarzysko z Lechem Poznań :naughty::decayed:

Opublikowano

w czwartek Tur Turek gra towarzysko z Lechem Poznań :naughty::decayed:

przyjeżdżasz na ustawkę? :naughty:

Opublikowano

graja u Nas, chyba sie nawet przejade te 4 km :naughty:

Opublikowano

jutro będę w AP na Krańcowej ... ktoś coś potrzebuje ?

też tam jutro będę ... :)
Opublikowano

a na mecz nikt z Was nie jedzie ? :decayed: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.