Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nic, teraflu i pod kołdrę a na 22 do robo :disgust:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja biere fervex :good: :good:

Opublikowano

Opps jeszcze na 18 auto obejrzeć - kupujemy kumplowi Passata Variant, 2000 1.9TDI AFN...

Opublikowano

Opps jeszcze na 18 auto obejrzeć - kupujemy kumplowi Passata Variant, 2000 1.9TDI AFN...

no na spoty śmiało może wpadać :naughty: komuś z Twojej paczki z działki ?
Opublikowano

po tym upalnym "letnim" zlocie Natalia też siedzi pod kołdrą i co chwilę smarka. ja się jeszcze trzymam :decayed:

Opublikowano

po tym upalnym "letnim" zlocie Natalia też siedzi pod kołdrą i co chwilę smarka. ja się jeszcze trzymam :decayed:

nie ma c**jka ...każdego to czeka
Opublikowano

:hi:

łooo kurvka nowy zielony :shocked: graty :good:

P.S. ja wiedziałem, że tak będzie... :decayed:

Opublikowano

Siemanko :hi:

:shocked: Bart-s :good: należało się :kox:

Opublikowano

dobly :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:29_________________________________________________Bartas jestes zielony jak na wiosne :naughty:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:30_________________________________________________quwa od jutra to bede mial z.... , az sie boje :shocked:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:32_________________________________________________a co tam u Was lotry ? :cool1:

Opublikowano

u mnie pada :kwasny:

Opublikowano

a co tam u Was lotry ? :cool1:

spoko, chłodze winko właśnie :cool1:

Opublikowano

u mnie pada :kwasny:

u mnie tez :disgust:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:40_________________________________________________

a co tam u Was lotry ? :cool1:

spoko, chłodze winko właśnie :cool1:

od matury nie mialem wina w ustach :sick3:

Opublikowano

od matury nie mialem wina w ustach :sick3:

ja tam lubię od czasu do czasu z zamrożonymi borówkami sobie kirnąć :wink4:

Opublikowano

wino mi juz nie podchodzi :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:44_________________________________________________wole jakiegos drinasa zapodac :wink4:

Opublikowano

wino mi juz nie podchodzi :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:44_________________________________________________wole jakiegos drinasa zapodac :wink4:

ja mam ostatnio ambę na whiskey, ale dzisiaj z kobitą piję :tongue4:

Opublikowano

dzisiaj z kobitą piję :tongue4

chcesz się pokazać z tej lepszej strony :decayed:
Opublikowano

dzisiaj z kobitą piję :tongue4

chcesz się pokazać z tej lepszej strony :decayed:

Wojtas ma tylko dobre strony :polew::wink4:

Opublikowano

a ja piwko dzisiaj walnę :naughty::decayed:

Opublikowano

a ja piwko dzisiaj walnę :naughty::decayed:

zrób se fotkę i wklej bo nie widziałem :decayed:

Jak soczek z aloesem pijesz to widziałem :naughty:

Opublikowano

he he z aloesem był :naughty:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:53_________________________________________________ok zrobię foto :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.