Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dostales Bartasie sms-a???

Tak PiotrAsie :) Miałem zonka z paypalem i chciałem prosić Cię o dodatkową pomoc - ale już kryzys zażegnany :wink4:

jak co to masz oba numery :good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja w sobotę jadę na popijawę do Poznania :decayed: :decayed: parapetówa u koleżanki :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja w sobotę jadę na popijawę do Poznania :decayed: :decayed: parapetówa u koleżanki :naughty: :naughty: :naughty:

Dostarczasz alkohol czy jedziesz się bawić :mysli::naughty:

Jadę zaraz do Poznania - jeśli ktoś jest chętny na minispota, zapraszam do VW w Suchym Lesie o 18:30 ;)

Opublikowano

SIĘ BAWIĆ :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to w niedzielę na spota możesz zajechać :naughty:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

to w niedzielę na spota możesz zajechać :naughty:

hyh, do Poznania jadę PKP :kox: :kox:

Opublikowano

to w niedzielę na spota możesz zajechać :naughty:

hyh, do Poznania jadę PKP :kox: :kox:

uuuu to grubo :naughty:
Opublikowano

Adaś, do Ślesina wpadnij pod domek kiedyś... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja w sobotę jadę na popijawę do Poznania :decayed: :decayed: parapetówa u koleżanki :naughty: :naughty: :naughty:

Dostarczasz alkohol czy jedziesz się bawić :mysli::naughty:

Jadę zaraz do Poznania - jeśli ktoś jest chętny na minispota, zapraszam do VW w Suchym Lesie o 18:30 ;)

to jechałeś 500m od mojego domku :)

Ja włąśnie wróciłęm ze Style [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 23:37_________________________________________________z racji że to znajomy ma problem to koleje ostrzeżenie

http://www.imsig.pl/inne/ostrzezenie/

Opublikowano

Adaś, do Ślesina wpadnij pod domek kiedyś... :gwizdanie:

a co, masz domek ? :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed:

Ślesin jak Ślesin, kumple Mnie wciąż namawiają na weekendy w Skorzęcinie, podobno grubo jest :kox: :kox:

Opublikowano

Adaś, do Ślesina wpadnij pod domek kiedyś... :gwizdanie:

a co, masz domek ? :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed:

Ślesin jak Ślesin, kumple Mnie wciąż namawiają na weekendy w Skorzęcinie, podobno grubo jest :kox: :kox:

mam dom :decayed: a w Skorzęcinie to prawie jak nad morzem, mnóstwo ludzi, ale też sporo penerstwa :gwizdanie:

Opublikowano

Adaś, do Ślesina wpadnij pod domek kiedyś... :gwizdanie:

a co, masz domek ? :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed:

Ślesin jak Ślesin, kumple Mnie wciąż namawiają na weekendy w Skorzęcinie, podobno grubo jest :kox: :kox:

a w Skorzęcinie to prawie jak nad morzem, mnóstwo ludzi, ale też sporo penerstwa :gwizdanie:

dawno tam w sumie nie byłem.. :decayed:

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

witam :hi: :hi:

Opublikowano

Wypadek rano w Poznaniu (kumpel kierował tym peżotem)

http://epoznan.pl/news-news-26388-Bukowska_smiertelny_wypadek_z_udzialem_ciezarowki

Nie wiem kto był winien, ale część znaków pozaklejano/poprzekreślano dzisiaj dopiero po wypadku.

"...

Jadąc od ronda w Przeźmierowie w kierunku Poznania kierowca widzi znaki zezwalające do jazdy na wprost 2 lub 3 pasami jezdni (2 do jazdy na wprost oraz dodatkowy pas do skrętu) - informuje Tomasz Rakowski, nasz czytelnik. Jednak jadąc od strony Poznania w kierunku ronda, z powodu zamknięcia sąsiedniej jezdni (budowa drogi) ruch jest wpuszczony właśnie na tą samą jezdnię oznaczoną jako jednokierunkową - dodaje. Trzy dni temu, gdy jechałem tamtym odcinkiem o mało nie doprowadziłem do podobnego wypadku - kończy.

.."

Czyli wykonawca zrobił z jednej strony drogę jednokierunkową a z drugiej dwu ... ciekawe czy poniesie konsekwencje ...

Opublikowano

widziałem w TV ale komendant drogówki wypowiadał się, że świadkowie mówili, że kierowca wcześniej wyprzedzał auta łamiąc przepisy więc gdzie jest prawda to nie wiadomo, szkoda życia

Opublikowano

widziałem w TV ale komendant drogówki wypowiadał się, że świadkowie mówili, że kierowca wcześniej wyprzedzał auta łamiąc przepisy więc gdzie jest prawda to nie wiadomo, szkoda życia

... no prawda jak zwykle gdzieś pośrodku ...

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 19:12_________________________________________________ :hi:

ooo nikt od wczoraj wieczora nic nie napisał .. ale nędza nie ma porannej prasówki ;)

Opublikowano
:hi: ostatni weekend w robocie :decayed: pod koniec przyszłego tyg. w końcu zjazd na chatę na 6 tyg. urlopik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.