Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dostales Bartasie sms-a???

Tak PiotrAsie :) Miałem zonka z paypalem i chciałem prosić Cię o dodatkową pomoc - ale już kryzys zażegnany :wink4:

jak co to masz oba numery :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w sobotę jadę na popijawę do Poznania :decayed: :decayed: parapetówa u koleżanki :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę jadę na popijawę do Poznania :decayed: :decayed: parapetówa u koleżanki :naughty: :naughty: :naughty:

Dostarczasz alkohol czy jedziesz się bawić :mysli::naughty:

Jadę zaraz do Poznania - jeśli ktoś jest chętny na minispota, zapraszam do VW w Suchym Lesie o 18:30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w niedzielę na spota możesz zajechać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w niedzielę na spota możesz zajechać :naughty:

hyh, do Poznania jadę PKP :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w niedzielę na spota możesz zajechać :naughty:

hyh, do Poznania jadę PKP :kox: :kox:

uuuu to grubo :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę jadę na popijawę do Poznania :decayed: :decayed: parapetówa u koleżanki :naughty: :naughty: :naughty:

Dostarczasz alkohol czy jedziesz się bawić :mysli::naughty:

Jadę zaraz do Poznania - jeśli ktoś jest chętny na minispota, zapraszam do VW w Suchym Lesie o 18:30 ;)

to jechałeś 500m od mojego domku :)

Ja włąśnie wróciłęm ze Style [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 23:37_________________________________________________z racji że to znajomy ma problem to koleje ostrzeżenie

http://www.imsig.pl/inne/ostrzezenie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, do Ślesina wpadnij pod domek kiedyś... :gwizdanie:

a co, masz domek ? :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed:

Ślesin jak Ślesin, kumple Mnie wciąż namawiają na weekendy w Skorzęcinie, podobno grubo jest :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, do Ślesina wpadnij pod domek kiedyś... :gwizdanie:

a co, masz domek ? :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed:

Ślesin jak Ślesin, kumple Mnie wciąż namawiają na weekendy w Skorzęcinie, podobno grubo jest :kox: :kox:

mam dom :decayed: a w Skorzęcinie to prawie jak nad morzem, mnóstwo ludzi, ale też sporo penerstwa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, do Ślesina wpadnij pod domek kiedyś... :gwizdanie:

a co, masz domek ? :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed:

Ślesin jak Ślesin, kumple Mnie wciąż namawiają na weekendy w Skorzęcinie, podobno grubo jest :kox: :kox:

a w Skorzęcinie to prawie jak nad morzem, mnóstwo ludzi, ale też sporo penerstwa :gwizdanie:

dawno tam w sumie nie byłem.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek rano w Poznaniu (kumpel kierował tym peżotem)

http://epoznan.pl/news-news-26388-Bukowska_smiertelny_wypadek_z_udzialem_ciezarowki

Nie wiem kto był winien, ale część znaków pozaklejano/poprzekreślano dzisiaj dopiero po wypadku.

"...

Jadąc od ronda w Przeźmierowie w kierunku Poznania kierowca widzi znaki zezwalające do jazdy na wprost 2 lub 3 pasami jezdni (2 do jazdy na wprost oraz dodatkowy pas do skrętu) - informuje Tomasz Rakowski, nasz czytelnik. Jednak jadąc od strony Poznania w kierunku ronda, z powodu zamknięcia sąsiedniej jezdni (budowa drogi) ruch jest wpuszczony właśnie na tą samą jezdnię oznaczoną jako jednokierunkową - dodaje. Trzy dni temu, gdy jechałem tamtym odcinkiem o mało nie doprowadziłem do podobnego wypadku - kończy.

.."

Czyli wykonawca zrobił z jednej strony drogę jednokierunkową a z drugiej dwu ... ciekawe czy poniesie konsekwencje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem w TV ale komendant drogówki wypowiadał się, że świadkowie mówili, że kierowca wcześniej wyprzedzał auta łamiąc przepisy więc gdzie jest prawda to nie wiadomo, szkoda życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem w TV ale komendant drogówki wypowiadał się, że świadkowie mówili, że kierowca wcześniej wyprzedzał auta łamiąc przepisy więc gdzie jest prawda to nie wiadomo, szkoda życia

... no prawda jak zwykle gdzieś pośrodku ...

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 19:12_________________________________________________ :hi:

ooo nikt od wczoraj wieczora nic nie napisał .. ale nędza nie ma porannej prasówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ostatni weekend w robocie :decayed: pod koniec przyszłego tyg. w końcu zjazd na chatę na 6 tyg. urlopik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...