Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
80 na holu to nie wolno :whistling::polew:

Można, można :decayed:

ciągnęliśmy kiedyś Pontiac'em znajomego z campingiem :kox: To bym zestaw, a całą drogę z Pniew do Poznania po 100km/h :grin:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jedni ryzykują a inni nie :whistling: my jesteśmy rozsądne chłopaki

SLO ma standard hebel a ja nacinane Brembo na 4 kołach, bałem się, że może się nabić na hak w razie czego :whistling:

Opublikowano

spokojnie jechaliśmy, luzik :)

Opublikowano

bałem się, że może się nabić na hak w razie czego :whistling:

wtedy miałbyś przyczepkę Audi B6 :naughty:

Opublikowano

No to się zgadza, że szkoda fury :wink:

Ryzyka nie było, pusta droga więc można sobie było pozwolić :naughty:

Swoją drogą jakie tarczę/klocki polecasz? Niedługo mnie wymiana w V70 czeka :facepalm:

Tylko takie dobre, mogą się szybko skończyć i mega brudzić, byle był dobry hamulec, który nawet przy kilku razowym hamowaniu z 200 do 0 nie będzie się aż tak grzał :kox:

Miałem w Audi Zimmermanny i w zasadzie spełniały moje oczekiwania, ale do Volvo nie ma :wallbash:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

te 200 do 0 to taka przenośnia OFC :decayed:

Opublikowano

tylko Brembo nacinane ew. nawiercane + klocki Ferrodo Premier ew. wzwyż albo TRW są całkiem całkiem

w Intercarsie powinni mieć bez problemu

Opublikowano

a ATE albo EBC?

Opublikowano

też dobre ale chyba droższe od Brembo + Ferrodo

Opublikowano

dzięki :hi:

Będę szukał :decayed:

Opublikowano

ATE mają w Autim'ie na Warszawskiej przy Orlenie jadąc od Poznania do Swarzędza

Opublikowano
  • Autor
nie wiem, czy ktoś Tobie te chińczyki zakoduje :whistling:

Poszukaj ori używki, bo będziesz miał jaja z innymi :wink:

no ale grot jest mój to jak ma kodować? wszystko będzie przekładane

Opublikowano

to Ty chcesz całą elektronikę władować ten kluczyk?? Sprawdź czy pasuje najpierw :whistling:

z tego co wiem, to w ori kluczykach jest to troch inaczej zamontowane, niż w tym co pokazałeś na aukcji :wink: Sam temat przerabiałem i w efekcie kupiłem ori używkę, bo inne nie było opcji po za grotem :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
to Ty chcesz całą elektronikę władować ten kluczyk?? Sprawdź czy pasuje najpierw :whistling:

z tego co wiem, to w ori kluczykach jest to troch inaczej zamontowane, niż w tym co pokazałeś na aukcji :wink: Sam temat przerabiałem i w efekcie kupiłem ori używkę, bo inne nie było opcji po za grotem :thumbdown:

ja pokazałem jaki ja mam kluczyk na tą chwile

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

a ile dałeś za kluczyk? na szrocie coś takiego dostane ?

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

dlatego pytam się.. a na szrocie są kluczyki w ogóle ?

Opublikowano

a ile dałeś za kluczyk? na szrocie coś takiego dostane ?

dałem o ile dobrze pamiętam, za używkę 45zł z wysyłką już :whistling:

Poczytaj czasem dział "sprzedam części do B5", tam są od czasu do czasu oferty kluczyków/scyzoryków do B5, zwłaszcza kolega o nicku "Krycha". Napisz mu PW, czy ma scyzor z dwoma przyciskami, albo ew. kiedy będzie miał i tyle :decayed:

Opublikowano

na szrocie jak sama nazwa wskazuje jest szrot :D

Opublikowano

Pamiętać jeszcze musisz, że każdy kluczyk ma tam jakieś częstotliwości czy coś i to że jest na 2 przyciski, nie oznacza ze będzie współpracował z Twoim autem :whistling:

Z tego, co mnie pamięć nie myli, to musi być taka sama końcówka numeru kluczyka?, ale nie wiem do końca :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

na szrocie jak sama nazwa wskazuje jest szrot :D

:grin:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.