Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jutro planujemy wyjazd do Pozka na zakupy świąteczne więc jak zorganizujecie spota to wpadniemy.

To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!!

to jutro i gdzie chcecie się spotkać?;)

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

To kto może się jutro pojawić :decayed:

zależy o której :) Ja jestem obecnie na Piątkowie i do jutra jestem :) takżę może po obiedzie czy po? :)

Zazwyczaj 16ta w KC nawet jest napisane w pierwszym poście :wink:

aha no chyba że :P no takżę jak bede to zawitam o ile trafie bo nie znam Poznania :) może któryś z klubowiczów jedzie z Piątkowa ? ja mam samochód na parkingu strzeżonym także mile by było jakby ktoś podjechał :D

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pepin, a Ty co taki niebieski? :eusathink:

może gdzieś podpadłem :)

Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał?

Rano chyba było normalnie ... nie wiem ... może za mało na forum jestem :D

Wyszystko wróciło do normy Pepin pomarańczowy :decayed:

Coś się wysypało i zrobiło Pepina początkującym :facepalm: Ale Bart-S zadzwonił do mnie na czerwoną linię i ogarnąłem temat :decayed:

Karol, sorry za stres. 100zł za psychoanalityka oddam w BT :dancing:

Opublikowano

ja się jutro piszę na 16:00 w KC :good:

Opublikowano
  • Autor

to robimy listę :banan:

1. Arkadiush :naughty:

Opublikowano
to robimy listę :banan:

1. Arkadiush :naughty:

2. Bardzo możliwe Baartas

Opublikowano

I :kox:

Wysłane z Maxcudo'wego jAbłka..

Opublikowano
  • Autor

nie jest źle jest nas 3 :D

Opublikowano

a będzie ktoś z VAGiem ?

Opublikowano

1. Arkadiush :naughty:

2.Baartas

3.Maxcudo

4.daniel_sen4

5.Bart-S

Opublikowano

pytanko. Orientuje się ktoś jaka końcówka modułu BT działa z najnowszymi smartfonami ? Czy końcówka Q obsługuje większość współczesnych, nowych telefonów ?

Opublikowano
pytanko. Orientuje się ktoś jaka końcówka modułu BT działa z najnowszymi smartfonami ? Czy końcówka Q obsługuje większość współczesnych, nowych telefonów ?

Możesz spokojnie brać Q.

Winaczako - ja na Poznań uderzam jutro o 9:00 więc przed Twoim wyjazdem możemy się spiknąć na Szwajcarskiej w M1. Jak coś to dzwoń: 691 643 630. Dopiszcie mnie do listy spotowej...

Slo - jeśli się wybierasz to Twoje też ogarniemy.

Opublikowano

Dzięki Bartek, będę szukał bo to fajny i stosunkowo tani mod. Mikrofon mam już pociągnięty, zostaje moduł, antena BT i kable si ?

Tzn co ogarniemy ? Nie wiem czy będę jeszcze

aa logi ;) ok, dam znać

Opublikowano
  • Autor
1. Arkadiush :naughty:

2.Baartas

3.Maxcudo

4.daniel_sen4

5.Bart-S

no to jest jakaś ekipa :D może do nas wiecej dobije :)

Opublikowano

Ja bez zderzaka jestem i trochę wstyd mi jeździć także odpadam :P

Opublikowano
  • Autor
Ja bez zderzaka jestem i trochę wstyd mi jeździć także odpadam :P

przyjedz :banan::banan:

Opublikowano
Ja bez zderzaka jestem i trochę wstyd mi jeździć także odpadam :P

ja jeździłem bez zderzaka i grilla tydzień, a do tego codziennie pod uczelnia parkowałem :kox:

mina ludzi stojących obok była bezcenna :jerk:

Opublikowano

Bart-S będziesz miał kompa?

Opublikowano
  • Autor

bry :banan::hi:

Opublikowano

Bart-S, dziękówa, jak trochę podtrzeźwieje i się ogarnę to bede dzwonil ;)

Opublikowano
  • Autor
Bart-S, dziękówa, jak trochę podtrzeźwieje i się ogarnę to bede dzwonil ;)

przyjedź na spota a nie :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.