Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby ktoś miał jakieś dyski SATA to chętnie kupię .. mile widziane powyżej 100GB

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

jak tam aura przedświąteczna?? :grin:

Opublikowano

korki w mieście, dżordż majkel w radiu :D i do przodu !:banan:

Opublikowano

klubowiczowi Miron78 ukradli w nocy auto :/

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

SKRADZIONE dziś 4.50 nad ranem - tel do mnie w razie jakichkolwiek info 608039891

autko wszyscy znacie - z góry dzięki za wszelkie sygnały

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-...rs6-ii-171930/

Opublikowano
klubowiczowi Miron78 ukradli w nocy auto :/

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

SKRADZIONE dziś 4.50 nad ranem - tel do mnie w razie jakichkolwiek info 608039891

autko wszyscy znacie - z góry dzięki za wszelkie sygnały

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-...rs6-ii-171930/

Widziałem, jeszcze ze złych wieści kolega MaxsteRR miał wypadek pod Zieloną Górą... Na zdjęciach wyglądało to strasznie. Ale na szczęście dzisiaj miał już wyjść ze szpitala..

więcej w wątki B5 Battalionu http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/b5-battalion-87847/index3852.html

Masakra co się dzieje..

Opublikowano

W temacie MaXa jestem na bieżąco, będzie wszystko dobrze, auto niestety złom, ale to rzecz nabyta, ważne że mu nic poważnego nie jest :good:

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

zdjęcia z wypadku trzeba szukać w necie, na forum ich nie ma, bo nie wiadomo czy on sobie tego życzy.

Opublikowano

Cześć wszystkim :hi:.Z jakiego ASO zamówić części do Audi? Może mi ktoś podać stronke albo jakiś namiar?

Opublikowano

Ulica Krańcowa w Poznaniu na wylocie na Swarzędz

Opublikowano

daniel zmień sobie podpis bo się rozjechał :whistling:

Opublikowano
Cześć wszystkim :hi:.Z jakiego ASO zamówić części do Audi? Może mi ktoś podać stronke albo jakiś namiar?

a dlaczego ASO ? coś specyficznego chcesz ?

Opublikowano

Witam koledzy,

Znacie może kogoś z okolic winograd kto pomoże mi zmienić czujnik różnicy ciśnień w b8??

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

Cześć wszystkim :hi:.Z jakiego ASO zamówić części do Audi? Może mi ktoś podać stronke albo jakiś namiar?

a dlaczego ASO ? coś specyficznego chcesz ?

Potrzebuje zakupić dwa czujniki, jeden 1K2 945 511 - czujnik światła stopu i drugi 059 919 501 A - czujnik temperatury cieczy

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

jakby ktoś miął jeszcze jakieś wątpliwości czy ośka czy q

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
jakby ktoś miął jeszcze jakieś wątpliwości czy ośka czy q

niezły pług

Opublikowano
  • Autor

A coś już wiadomo nad zlotem ogólnopolskim ?

Opublikowano
A coś już wiadomo nad zlotem ogólnopolskim ?

Tutaj musisz zaglądać :wink:

Zloty Ogólnopolskie

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

daniel zmień sobie podpis bo się rozjechał :whistling:

Zrobione :wink: coś się zmieniło :whistling:

Opublikowano

"[..]Przez Poznań trwa pościg za samochodem Audi, który nie zatrzymał się do kontroli [...]"

Pościg na ulicach Poznania: rozbito radiowóz - epoznan.pl - Pierwszy Portal Poznania

Kto uciekał przed policją i nie zatrzymał się do kontroli?? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.