Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja pojadę z bratem dziewczyny :dancing:

jeżeli akurat nie będę miał w ten weekend egzaminów :wallbash:

ostatnio było wszystko ładnie pięknie, a potem się okazało, że egzaminy mam :facepalm:

on pisze na forum i uczy się jednocześnie :D

Dokładnie, a na wykładach odrabiam zaległości z działów pomocniczych :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja pojadę z bratem dziewczyny :dancing:

jeżeli akurat nie będę miał w ten weekend egzaminów :wallbash:

ostatnio było wszystko ładnie pięknie, a potem się okazało, że egzaminy mam :facepalm:

on pisze na forum i uczy się jednocześnie :D

Dokładnie, a na wykładach odrabiam zaległości z działów pomocniczych :naughty:

chodzisz na wykłady ? :polew::banan:

Opublikowano

jak mam zaliczenie na podstawie obecności to tak :naughty:

Opublikowano

No to się popisał :facepalm:

Opublikowano

witam:hi:

wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

składam życzenia już dziś bo jutro uciekam jadę do suwałk.

a podobno zasypane śniegiem na maksa i mam nadzieje bez większych problemów uda się dotrzeć.

Opublikowano
witam:hi:

wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

składam życzenia już dziś bo jutro uciekam jadę do suwałk.

a podobno zasypane śniegiem na maksa i mam nadzieje bez większych problemów uda się dotrzeć.

ja też na wschód jutro ... :witch: .. w końcu kawałek dalej A2 ... ;)

Opublikowano
witam:hi:

wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

składam życzenia już dziś bo jutro uciekam jadę do suwałk.

a podobno zasypane śniegiem na maksa i mam nadzieje bez większych problemów uda się dotrzeć.

ja też na wschód jutro ... :witch: .. w końcu kawałek dalej A2 ... ;)

A ja jutro na północ śmigam i również Wesołych Świąt i Do Siego Roku :hi:

Opublikowano

Dostałem włąśnei Newsletter a ASO z Krańcowej ;)

Happy Hours w dziale części Szanowni Państwo,

Wszystkie osoby, które do końca roku przyjdą do siedziby firmy w Poznaniu w godzinach 6.00-7.30 oraz 19.00-22.00 i zakupią części zamienne oraz akcesoria otrzymają jednorazowy rabat w wysokości 12% od ceny katalogowej.

Opublikowano
witam:hi:

wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

składam życzenia już dziś bo jutro uciekam jadę do suwałk.

a podobno zasypane śniegiem na maksa i mam nadzieje bez większych problemów uda się dotrzeć.

ja też na wschód jutro ... :witch: .. w końcu kawałek dalej A2 ... ;)

A ja jutro na północ śmigam i również Wesołych Świąt i Do Siego Roku :hi:

Ja jadę na północny zachód więc może spotkamy się na trasie

Dostałem włąśnei Newsletter a ASO z Krańcowej ;)

Happy Hours w dziale części

Szanowni Państwo,

Wszystkie osoby, które do końca roku przyjdą do siedziby firmy w Poznaniu w godzinach 6.00-7.30 oraz 19.00-22.00 i zakupią części zamienne oraz akcesoria otrzymają jednorazowy rabat w wysokości 12% od ceny katalogowej.

Nasuwają mi się dwa pytania w związku z tą akcją:

1. Jakie mają ceny w ASO czy po uwzględnieniu tego rabatu nadal będzie drogo czy jednak cena z rabatem jest już konkurencyjna do innych źródeł części.

2. Jakie tam są stany magazynowe, czy na zasadzie jeden komplet klocków i bańka oleju czy jednak jest "trochę" więcej części.

Z ASO (i to właśnie tego) korzystałem raz ale to udało mi się wymienić cewki w ramach akcji naprawczej więc koszty wyniosły 0 zł, więc nie wiem jakie tam są orientacyjne ceny

Opublikowano

A propo tego pościgu Audi, już wiem po co narobili tyle wysepek u nas:decayed:chociaż piratów na nie złapią:grin:My na 99,9% też jedziemy do BT:banan:Myślę że teraz nie bedzie KO w pt:facepalm:

Opublikowano

Baartas raczej nie :kwasny: ja śmigam 11ką prawie pod dom.

Opublikowano
Baartas raczej nie :kwasny: ja śmigam 11ką prawie pod dom.

No to rzeczywiście bo ja lecę 92. W takim razie szerokości i Wesołych

Opublikowano
Baartas raczej nie :kwasny: ja śmigam 11ką prawie pod dom.

No to rzeczywiście bo ja lecę 92. W takim razie szerokości i Wesołych

:hi:

Opublikowano

Wszystkiego dobrego, spokojnych i rodzinnych Świąt Wam życzę koleżanki i koledzy ! :)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No to dzisiaj spotkałem ... Dominika w drodze na święta na A2 z Poznania z podkładkiami klubowymi , i później klubowe niebieskie, B6 też klubowe ... ale na numerach KT :)

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

no i dzisiaj 1km korka przed brmakiami na A2 :)

Opublikowano

:hi::hi:

z tymi korkami dzisiaj to masakra jechałem godzine przez Wałcz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.