Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: już na miejscu,jutro zaliczę spot koszaliński spotkanko z ziomkami,dwa dni laby i powrót w WLKP :decayed:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Madas nie śmigałeś 11tką,bo widziałem srebrną B7kę

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja na trasie Poznań-Skwierzyna mijałem chyba ze 4 b5 w kombi i większość na numerach PSZ ale żadna nie miała ramek

Opublikowano
  • Autor

:hi:Panie i Panowie zdrowych wesołych świąt dużo zdrowia szczęścia oby wasze Audi sprawowało się jak najlepiej :):banan:

Opublikowano

:bry:

Wszystkiego dobrego na święta :drunk:

I mały "mikołaj": do oddania podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz "Hobbita" w CH Plaza w Poznaniu na 27 grudnia o godz. 19.00.

Trzeba zdecydować się do dziś (24.12.2012r.), bo muszę podać nazwisko osoby, która odbierze zaproszenia w kinie.

Może się komuś przyda :hi:

(kto pierwszy ten lepszy - ogłoszenie poszło też przez fejsa :wink:)

Opublikowano
  • Autor
:bry:

Wszystkiego dobrego na święta :drunk:

I mały "mikołaj": do oddania podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz "Hobbita" w CH Plaza w Poznaniu na 27 grudnia o godz. 19.00.

Trzeba zdecydować się do dziś (24.12.2012r.), bo muszę podać nazwisko osoby, która odbierze zaproszenia w kinie.

Może się komuś przyda :hi:

(kto pierwszy ten lepszy - ogłoszenie poszło też przez fejsa :wink:)

Wszystkiego dobrego ! :D

Opublikowano

Zdrowych i Spokojnych Świąt :decayed: Nie pijmy za dużo:pleasantry::drunk:

Opublikowano

Zdrowych, Spokojnych Świąt, oraz Szczęśliwego Nowego Roku!! :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Wesołych

:)

(Choinka zapożyczona z facebook) :banan:

603194_405505306184736_38749960_n.jpg

Opublikowano

Zdrowych spokojnych :)

Opublikowano

Zdrowych i spokojnych Świąt dla całej ekipy z WLKP ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
  • Autor
Zdrowych i spokojnych Świąt dla całej ekipy z WLKP ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

:thumbup1:

Opublikowano

Wesołych Świąt !!!

Opublikowano

Również życzę wszystkim wesołych, zdrowych, spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt no i niech wasze :a4fan: i nie tylko :wink: dobrze się sprawowały

Opublikowano

Zdrowych spokojnych i radosno-rodzinnych Świąt B.N. koledzy ;) Do zoabaczenia niedlugo ;)

Opublikowano

Zdrowych i Wesołych Wszystkim

Opublikowano

Cześć!

jak wam mija najbardziej obżarty okres roku?

bo ja już nie mam sił jeść, a jeszcze jutrzejszy dzień przede mną :/

Opublikowano
  • Autor
Cześć!

jak wam mija najbardziej obżarty okres roku?

bo ja już nie mam sił jeść, a jeszcze jutrzejszy dzień przede mną :/

niedawno z pracy wróciłem:facepalm: a jem piernika :naughty:

Opublikowano

Zdrowych i Wesołych... Drugi dzień piję - do zobaczenia na następnym spocie :decayed:

Opublikowano
:bry: a ja jeżdżę od jednej rodziny do drugiej, przyszłych teściów odwiedzam i nie wypiłem ani grama... :doh: jutro w końcu dziabne chyba :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.