Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tak tylko dla informacji .. za tydzień w niedzielę jest 3ech Króli .. i sklepy są pozamykane,

więc może zrobić za tydzień noworocznego i pójdźmy na coś do kina ....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
To tak tylko dla informacji .. za tydzień w niedzielę jest 3ech Króli .. i sklepy są pozamykane,

więc może zrobić za tydzień noworocznego i pójdźmy na coś do kina ....

Też dobry pomysł :)

Jedzie ktoś na Bukowine ?

Opublikowano

Mi wstępnie za tydzień pasuje sobota.

Opublikowano
:bry: czyli dzisiaj nic nie ma?
Opublikowano
  • Autor
:bry: czyli dzisiaj nic nie ma?

chyba nie bo ekipa się wykruszyło :)

Opublikowano

Ja mogłem, ale skoro nikt po za slo sie nie zadeklarował, a on sam napisal ze nici ze spota, to plany pozmienialem i już mi nie pasuje :kox:

Opublikowano

ja się tu chciałem ładnie wykecić od porządkó przeprowadzkowych, a tu lipa... :disgust:

Opublikowano

Ja chyba wlecę - będę między 16 a 17.

Opublikowano

ja nie wpadnę bo żona mi auto zabrała :(

Opublikowano

ktoś tutaj ma zniżki z IC?? :whistling:

Musze klocki kupić, bo w góry śmigam, a te niestety są już cienkie i nie chce żeby się w górach skończyły :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ktoś tutaj ma zniżki z IC?? :whistling:

Musze klocki kupić, bo w góry śmigam, a te niestety są już cienkie i nie chce żeby się w górach skończyły :decayed:

a jedziesz na Bukowine ?

Opublikowano

Bukowina w marcu pod koniec, a teraz na narty do Włoch :decayed:

Ale nie wiem czy pojadę, bo to Zależy od uczelni :kox:

Opublikowano

no właśnie coś długo nie ma info na temat BT

Opublikowano

Chciałbym poinformować wszem i wobec iż linki w podwieszonym wątku nie działaja ;)

Planujecie jakiś większy spot bo bym wleciał ? :)

Opublikowano
Ja chyba wlecę - będę między 16 a 17.

byłem dzisiaj w KC ... ale nie pisałem, bo umarł temat spota :)

ale mini spocik był ... bo jeden z "naszych" pracuje w MM ;)

do Bukowiny planuję jechać .. i to jak poprzednio w 2011 .. razem z nartami :)

a jakby co to mam buty i narty dla dziecka na sprzedaż, bo wyrosły i trzeba było następny size kupić ....

Opublikowano
Ja chyba wlecę - będę między 16 a 17.

byłem dzisiaj w KC ... ale nie pisałem, bo umarł temat spota :)

ale mini spocik był ... bo jeden z "naszych" pracuje w MM ;)

do Bukowiny planuję jechać .. i to jak poprzednio w 2011 .. razem z nartami :)

a jakby co to mam buty i narty dla dziecka na sprzedaż, bo wyrosły i trzeba było następny size kupić ....

:hi:

żeby umiał jeździć to bym się na stok wybrał a tak to lipa bo na sankach nie wpuszczają :grin:

...za to Żaneta umie jeździć bo może ją zabierzecie - a ja choć chwilę spokoju doświadczę :wink:

Opublikowano
:hi: co tam przed końcem roku?
Opublikowano

u nas spokój - jutro na "bal" a promilowy napój jeszcze w sklepie :kwasny: - oby się udało :wink:

Opublikowano

ja w domku siedzę, jeszcze mi się rano chomiki urodziły, chyba z 6-8 sztuk, córa dostała pod choinkę a tu taka niespodzianka :whistling:

Opublikowano

wczoraj wrocilismy do poznania.

oj droga z suwałk byla ciezką 600km w 10 godzin gdzie normalnie jedzie sie około 8godzin.

mam pare problemów z autem . jak je ogarne to pojawiam sie u Ciebie Bartku na konsultacje w sprawach lakieru, polerka czy od razu plastidip.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.