Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Tomaszu żyjesz? :D

tak, tylko się trochę przeziębiłem i są dwie choroby na raz :banan:

NO to lipton :thumbdown: i jak lecisz na Bukowinę ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzień do:bry:a my teraz z żonką winko popijamy i filmy na dvd :decayed: i tak może rok mijać :whistling:

To tak jak u mnie - skończyliśmy właśnie oglądać pierwszy sezon Prawa Agaty :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dzień do:bry:a my teraz z żonką winko popijamy i filmy na dvd :decayed: i tak może rok mijać :whistling:

To tak jak u mnie - skończyliśmy właśnie oglądać pierwszy sezon Prawa Agaty :wink:

Vinci leci na tvn też dobre :wink:

Opublikowano
Dzień do:bry:a my teraz z żonką winko popijamy i filmy na dvd :decayed: i tak może rok mijać :whistling:

To tak jak u mnie - skończyliśmy właśnie oglądać pierwszy sezon Prawa Agaty :wink:

My Saga Zmierzch od początku :decayed:

Opublikowano

Ciekawe kto śmiga czarnym RS4 B7 w sedanie z rej PZ ;) wyczaiłem takie na spacerku

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano

Wszyscy dzisiaj widzę na filmowo ;) u nas zaliczony War Horse..

Opublikowano
Ciekawe kto śmiga czarnym RS4 B7 w sedanie z rej PZ ;) wyczaiłem takie na spacerku

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Przyjrzałeś się fotelom może? Miał "Buckets-y" ze szmatą w środku?

Opublikowano
  • Autor
Wszyscy dzisiaj widzę na filmowo ;) u nas zaliczony War Horse..

Tomasz piwko ? :P

Opublikowano

Nie nie, dzisiaj to już tylko aspirynka i pod kołdrę :)

Opublikowano
  • Autor
Nie nie, dzisiaj to już tylko aspirynka i pod kołdrę :)

to widzę niezły kacyk jest :D chyba że lansik gdzieś :D

Opublikowano

nie tyle kacyk co zwykła gorączka.. przeziębiłem się wczoraj :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
nie tyle kacyk co zwykła gorączka.. przeziębiłem się wczoraj :thumbdown:

to lipton na maxa :facepalm:zdrowiej zdrowiej Tomaszu ! :)

teraz koniecznie trzeba ogarnąć coś ! :)

Opublikowano

Bart-s widziałem na BP dosyć wysoki facet, środka nie widziałem, auto chyba w automacie z tego co słyszałem zmianę biegów

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano

:siema:

ale mam dzisiaj ciężki dzień :kox:

o 6 kładłem się spać, a wstałem przed chwilą :grin:

Opublikowano
  • Autor
:siema:

ale mam dzisiaj ciężki dzień :kox:

o 6 kładłem się spać, a wstałem przed chwilą :grin:

NO to widzę że Balet był udany:wink:

Opublikowano
Bart-s widziałem na BP dosyć wysoki facet, środka nie widziałem, auto chyba w automacie z tego co słyszałem zmianę biegów

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

W takim razie to nie był RS4 - nie było automatu.

Opublikowano

to co S4 w body RS?

Opublikowano
to co S4 w body RS?

Kto wie - cykaj fotki następnym razem :wink:

Opublikowano

czarne auto, brudne i ciemno było więc raczej nic z tego by nie wyszło, może to jednak S4 było bo nie gadało za głośno z wydechu, ale body dosyć szerokie było

---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

jak je jeszcze raz przyuważę to bardziej się przyjrzę, chyba ze Swaja jest to auto

Opublikowano
  • Autor

:hi:I dzisiaj trzeba wrócić do szarej rzeczywistości czyli iść do pracy:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.