Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na niedzielę jutro

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie dam rady :kwasny: za tydzień wolny weekend :banan:

Opublikowano

w zasadzie ja mogę się zjawić :kox:

1. slo

2. Maxcudo

Opublikowano

Panowie macie jakiś patent na przeciągnięcie kabelków przez kostkę przegubową z oświetlenia drzwi do oświetlenia przestrzeni nóg?

Opublikowano

a jaka godzina Wam pasuje ?

Opublikowano

16:00 :naughty:

Opublikowano
Panowie macie jakiś patent na przeciągnięcie kabelków przez kostkę przegubową z oświetlenia drzwi do oświetlenia przestrzeni nóg?

To już prościej będzie założyć to w fabryczny sposób.

Opublikowano
Panowie macie jakiś patent na przeciągnięcie kabelków przez kostkę przegubową z oświetlenia drzwi do oświetlenia przestrzeni nóg?

To już prościej będzie założyć to w fabryczny sposób.

Czyli jak?Poproszę info na PW

Opublikowano
Panowie macie jakiś patent na przeciągnięcie kabelków przez kostkę przegubową z oświetlenia drzwi do oświetlenia przestrzeni nóg?

To już prościej będzie założyć to w fabryczny sposób.

Czyli jak?Poproszę info na PW

Najpierw mi podaj jaki masz MK - zobaczymy czy obsługuje pakiet na nogi.

Opublikowano

Sprawdzałeś z literką L będzie banglać?

Opublikowano
Sprawdzałeś z literką L będzie banglać?

Z literką L to MCE - on nie ma nic wspólnego z pakietem oświetleniowym. Chodzi o MK - trzeba podłączyć fejs i sprawdzić co masz.

Opublikowano
Sprawdzałeś z literką L będzie banglać?

Z literką L to MCE - on nie ma nic wspólnego z pakietem oświetleniowym. Chodzi o MK - trzeba podłączyć fejs i sprawdzić co masz.

Ooo to trochę się opóźni :kwasny:

Opublikowano

Dzisiaj byłem u fryzjera i opowiadał mi, że ostatnio przyszła do niego konkurencja z drugiej strony ulicy

i zapytała jak i co oni robią, że maja klientów, bo u nich kiepsko :) pomimo dobrej miny ;)EDEN | spa dla panów

Daniel_Sen4 .. mam VAGa jakbyś chciał coś sprawdzić

a tu coś piszą o ciągnięciu druta :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-oswietlenia-nog-pasazerow-tylu-252906/

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

...

Ma ktoś może konto na uploaded.net ... chcę ściągnąć trochę GB z mapkami ... na 2013

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

...

czy ktoś z tutaj urzędujących może ma firmę/sklep ze sprzętem RTV?

Opublikowano

Karol a czytałeś ten manual? Tam brakuje 75% instalacji pod oświetlenie nóg.

nie czytałem .. tylko sobie zapisałem w ulubionych kiedyś :D

Opublikowano

Daniel_Sen4 .. mam VAGa jakbyś chciał coś sprawdzić

a tu coś piszą o ciągnięciu druta :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-oswietlenia-nog-pasazerow-tylu-252906/

Karol czytałem to i nic sensownego nie wyczytałem :kwasny: a w następną sobote albo niedziele miałbyś czas podłączyć mojego paździocha pod kompa? :naughty:

Opublikowano

Maxcudo, to chyba nici ze spota?

Opublikowano

Daniel_Sen4 .. mam VAGa jakbyś chciał coś sprawdzić

a tu coś piszą o ciągnięciu druta :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-oswietlenia-nog-pasazerow-tylu-252906/

Karol czytałem to i nic sensownego nie wyczytałem :kwasny: a w następną sobote albo niedziele miałbyś czas podłączyć mojego paździocha pod kompa? :naughty:

tak

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Maxcudo, to chyba nici ze spota?

ja się wybieram posłuchać jakiś miniwież do MM ... mogę dostosować sie do spota ...

Opublikowano

Daniel_Sen4 .. mam VAGa jakbyś chciał coś sprawdzić

a tu coś piszą o ciągnięciu druta :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-oswietlenia-nog-pasazerow-tylu-252906/

Karol czytałem to i nic sensownego nie wyczytałem :kwasny: a w następną sobote albo niedziele miałbyś czas podłączyć mojego paździocha pod kompa? :naughty:

tak

Więc wstępnie jesteśmy umówieni na mini spota za tydzień :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Maxcudo, to chyba nici ze spota?

jak zawsze nasza organizacja jest the best :banan:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

ale to miał być spot na zakończenie roku 2012 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.