Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lele jest z Obornik, no chyba, że to skradzione auto Mirona było

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie napisali przyczyny nie zatrzymania się do kontroli kierowcy audi... z tego co wiem to Miron zgłosił na policji kradzież więc po VIN-ie powinni dojść, gdyby to było jego.

Opublikowano

MEGA !! :kox::kox:

Opublikowano

miał farta :), ja takiego nie miałem niestety

Opublikowano

ani ja :thumbdown:

Opublikowano

racja, nie jesteśmy Mironami :whistling:

Opublikowano

a ten telefon to był schowany jako dodatkowe zabezpieczenie do trackingu po GPS ?

Opublikowano

Najważniejsze to szybkie działanie i uruchomienie jak największej ilości możliwych źródeł informacji.... memory 5.... Miron i wszystko jasne :wink:

A tak na serio to dobry ten patent z telefonem, trzeba tylko pamiętać żeby co jakiś czas go ładować

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

a ten telefon to był schowany jako dodatkowe zabezpieczenie do trackingu po GPS ?

Myślę raczej że telefon namierzyli na podstawie logowania się do podstacji telefonii komórkowej i na tej podstawie zawężyli obszar poszukiwań samochodu

Opublikowano
Najważniejsze to szybkie działanie i uruchomienie jak największej ilości możliwych źródeł informacji.... memory 5.... Miron i wszystko jasne :wink:

A tak na serio to dobry ten patent z telefonem, trzeba tylko pamiętać żeby co jakiś czas go ładować

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

a ten telefon to był schowany jako dodatkowe zabezpieczenie do trackingu po GPS ?

Myślę raczej że telefon namierzyli na podstawie logowania się do podstacji telefonii komórkowej i na tej podstawie zawężyli obszar poszukiwań samochodu

tfu, GSM miałem na myśli :)

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

:banan::banan: czapeczka :banan::banan:

Opublikowano

można mieć coś takiego byle nie pre paida, miałem kiedyś coś takiego, że smsem można było wyłączyć pompę paliwową, działało do czasu jak pre paid był aktywny, tzn. nie zapomniałem go doładować

Opublikowano

można by się rozejrzeć za jakimś prepaidem który ma dlugi okres ważności bez doładowań..

zawsze ważne konto - na kartę - heyah.pl

Opublikowano

"Polska Telefonia Cyfrowa S.A. („Operator”) niniejszym informuje o wycofaniu ze swej oferty z upływem dnia 19 czerwca 2012r. „Warunków oferty promocyjnej "ROK ważności konta po każdej rozmowie" dla Użytkowników Heyah”. Równocześnie w ofercie Operatora znajdzie się analogiczna usługa świadczona na warunkach nieznacznie zmienionych w stosunku do warunków wycofanych. Prawa nabyte abonentów pozostają zachowane"

Uwaga! Zmiana w warunkach oferty promocyjnej "ROK ważności konta po każdej rozmowie" dla Użytkowników Heyah

od 9 sierpnia 2012r. Szczegóły dotyczące znajdującej się obok oferty znajdziesz tutaj.

Opublikowano

Startery

[h=6]Cena startera: 49 zł[/h]Na karcie SIM: 5 zł, które można wykorzystać na dowolne usługi w sieci mBank mobile.

Ważność startera wynosi 370/400 dni (usługi wychodzące/przychodzące) - liczone od momentu aktywacji.

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

Oferta - Karta dla nowych klientów - Play na Kartę Rok Ważności Konta | Play

o tu też

[h=2]Play na Kartę Rok Ważności Konta[/h]Wybierz Play na Kartę Rok Ważności Konta i dzwoń przez rok po każdym doładowaniu. Korzystaj z atrakcyjnych cen połączeń do wszystkich sieci!

  • [h=3]Szczegóły[/h]W tej ofercie każde doładowanie przedłuża ważność o 365 dni.
    Ważność konta
    [TABLE=class: default reverseZebra, width: 450]

    [TH=bgcolor: transparent, align: center]Wartość
    doładowania[/TH]
    [TH=bgcolor: transparent, align: center]Ważność połączeń wychodzących[/TH]
    [TH=bgcolor: transparent, align: center]Ważność połączeń przychodzących[/TH]


    [TD=bgcolor: #ECECEC, align: center]5-300 zł[/TD]
    [TD=bgcolor: #ECECEC, align: center]365 dni[/TD]
    [TD=bgcolor: #ECECEC, align: center]455 dni[/TD]

    [/TABLE]

Opublikowano

muszę to obczaić, może się przydać, szczególnie wam, moje auto raczej nie jest popularne u złodziei, u Mirona zdało egzamin

Opublikowano

zwłaszcza że chciałem jakoś po nowym roku montować inne zabezpieczenie. to wydaje się idealną opcją ..

Opublikowano
czyli troche rezania jest..

Jest już stuprocentowa odpowiedź czy poducha z b7 działa w b6 ? Rozumiem, że zmiana z 4-ramiennej bez Multi na 3-ramienną bez multi jest bez zmieniania niczego? Pasuje plug&play ?

Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam.

Opublikowano
czyli troche rezania jest..

Jest już stuprocentowa odpowiedź czy poducha z b7 działa w b6 ? Rozumiem, że zmiana z 4-ramiennej bez Multi na 3-ramienną bez multi jest bez zmieniania niczego? Pasuje plug&play ?

Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam.

mhm rozumiem. Tak gdybam i ew planuje mody z wyprzedzeniem. Ale jeśli nie ma 100% potwierdzenia to chyba odpuszczam

Opublikowano
czyli troche rezania jest..

Jest już stuprocentowa odpowiedź czy poducha z b7 działa w b6 ? Rozumiem, że zmiana z 4-ramiennej bez Multi na 3-ramienną bez multi jest bez zmieniania niczego? Pasuje plug&play ?

Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam.

mhm rozumiem. Tak gdybam i ew planuje mody z wyprzedzeniem. Ale jeśli nie ma 100% potwierdzenia to chyba odpuszczam

Rozsądnie :thumbup1:

Opublikowano

zapodam 3-ramienną z b6 zwykłą i będzie ok póki co.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.