Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

mam schizy po ostatniej kradzieży.. Ale zabezpieczenia są więc jako tako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

mam schizy po ostatniej kradzieży.. Ale zabezpieczenia są więc jako tako

ja jak jeżdżę zostawiam na Winogradach i na Jeżycach zostawiałem i nic zero :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od października będę w Poz mieszkać.. ble znowu..

będę się bał o audiczkę

oj tam blee od razu się nie parkuję byle gdzie i jest:thumbup1: ale trzeba pamiętać, że na naszych drogach jest pełno głąbów. ze swojego doświadczenia wiem(a jeżdżę sporo), że niestety w mniejszych miejscowościach czy wsiach ludzie mają w chooju przepisy i się wpierdalają pod sam nos...c**j tam wjedzie mi w d*pę to będzie płacił ale pomyśleć, że duże auto dłużej hamuje to już nie łaska, a jak jest załadowane to wole ni mówić...przy takim hamowaniu po prostu spinam poślady i tylko czekam na dźwięk przewracającego się towaru i to mnie najbardziej do kurwicy doprowadza...sry za bluzgi ale się troszkę poirytowałem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od października będę w Poz mieszkać.. ble znowu..

będę się bał o audiczkę

oj tam blee od razu się nie parkuję byle gdzie i jest:thumbup1: ale trzeba pamiętać, że na naszych drogach jest pełno głąbów. ze swojego doświadczenia wiem(a jeżdżę sporo), że niestety w mniejszych miejscowościach czy wsiach ludzie mają w chooju przepisy i się wpierdalają pod sam nos...c**j tam wjedzie mi w d*pę to będzie płacił ale pomyśleć, że duże auto dłużej hamuje to już nie łaska, a jak jest załadowane to wole ni mówić...przy takim hamowaniu po prostu spinam poślady i tylko czekam na dźwięk przewracającego się towaru i to mnie najbardziej do kurwicy doprowadza...sry za bluzgi ale się troszkę poirytowałem:grin:

skąd ja to znam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętać trzeba, że lubią też w auto wjechać, szkód narobić i sobie pojechać w hui :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zakosili spod uczelni o 9 rano więc wszystko możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od pewnego czasu zaczęło niepokoić mnie dość głośne i denerwujące buczenie powyżej 60 km/h. Zaczęło się po podróży z Wawy do Poznania (cała droga autostradą powiedzmy że 140 "+" :wink:) martwię się czy czasem łożysko zaczęło kończyć swój żywot, jednak przed wymianą wolałbym się upewnić i stąd moja ogromna prośba do was. Chodzi o to żeby sprawdzić, czy to czasem nie wina opon (bo wydaje mi się, że moje letnie Fuldy są i były głośne, ale nie jestem pewny czy aż tak, zwłaszcza, że identycznie buczy czy sucho czy mokro) i gdyby była możliwość u kogoś pożyczyć dosłownie na 10 minut komplet kół żeby założyć i sprawdzić czy dalej będzie buczeć. Swoje zimówki mam 140 km od Poznania, poza tym są gołe opony.

Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc??

Pozdrawiam

Po prostu czy ktoś ma wolny komplet kół żeby założyć na moje auto i sprawdzić czy dalej będzie buczeć

Napisz do kolegi zimny75 - może będzie w stanie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam schizy po ostatniej kradzieży.. Ale zabezpieczenia są więc jako tako

ja jak jeżdżę zostawiam na Winogradach i na Jeżycach zostawiałem i nic zero :wink:

kto by chciał skroić takiego trupa :polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

jaka uczelnia? :facepalm:

wsnhid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam schizy po ostatniej kradzieży.. Ale zabezpieczenia są więc jako tako

ja jak jeżdżę zostawiam na Winogradach i na Jeżycach zostawiałem i nic zero :wink:

kto by chciał skroić takiego trupa :polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

jaka uczelnia? :facepalm:

wsnhid

trupa nie trupa :P koledze ukradli punto :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętać trzeba, że lubią też w auto wjechać, szkód narobić i sobie pojechać w hui :decayed:

ostatnio koleś obok mojej pracy jechał samochodem z przyczepką a na niech był fotel "niezabezpieczony żadnym pasem" i mu ten fotel wyyebał i kolesiowi zbił szybę :facepalm:Facet z tego samochodu co szyba nie wiedział co się dzieje a tamci wzięli fotel i spierdoyli :polew::polew: to się nazywa cwaniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek żartuje

wsnhid

rok/kierunek? :wink:

co rok ?

informatyka inż :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na którym roku jesteś :wink:

Dziewczynę mam na WSNHiD, ale studiuje politologie, 4rok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo Tobie tę sztukę już podprowadzili czy inne auto? ja parkuję często na jeżycach na kościelnej i odpukać nic na razie.a tak to autko po piątkowie się porusza. ktoś jeszcze z tej okolicy??

Maxcudo tak z rozpędu przeczytałem, że studiuję patologie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na którym roku jesteś :wink:

Dziewczynę mam na WSNHiD, ale studiuje politologie, 4rok :decayed:

Skończyłem w marcu :)

Ale pewnie się widywaliśmy na korytarzach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo Tobie tę sztukę już podprowadzili czy inne auto? ja parkuję często na jeżycach na kościelnej i odpukać nic na razie.a tak to autko po piątkowie się porusza. ktoś jeszcze z tej okolicy??

ja na Słowiańskiej bywam :wink:1-2 czerwca będę w tamtych okolicach :wink:można jakiegoś grilla zorganizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...