Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko mamy fony mamy gygy , damy radę :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie 25 też nie będzie :( bo bede na stoku śmigał :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no mnie tez nie bedzie jeszcze - na chacie bede od 6-19 lutego - mam nadzieje ze w tym czasie bedzie spot

Opublikowano

no mnie tez nie bedzie jeszcze - na chacie bede od 6-19 lutego - mam nadzieje ze w tym czasie bedzie spot

będzie na bank ... chcemy zobaczyć Twój nowy nabytek poza tym :naughty:

Opublikowano

Poznań RULEZ :kox:

Opublikowano

TARNOBRZEG PANY

Opublikowano

POZNAŃ RZĄDZI I RZĄDZIĆ BĘDZIE ZAWSZE I WSZĘDZIE :evil:

Opublikowano

chyba Musaszi ogarnia szwabski :cool1::mysli:

on jest ja taki szwabek :naughty::polew:

:cool1:

co do szwabskiego to w stopniu wystarczającym ogarniam ten język :)

co znaczy stopień wystarczający....?? chodzi o bajerowanie kobitek :naughty::mysli:

jeśli o to chodzi to perfect :decayed:

zazdroszczę Maciek .... dobrze wiedzieć :naughty: :gwizdanie:

ja wiem czy jest czego? niemki nei za piekne [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 19:36_________________________________________________

TARNOBRZEG PANY

no widzisz ja tu juz zrobilem z ciebie poznaniaka i wszystkich z wspolnych spotow :hi::kox:

Opublikowano

Azunia a Ty co myślisz o tym wyjeździe ??

Opublikowano
:mysli: ciekawy pomysł :cool1:
Opublikowano

:mysli: ciekawy pomysł :cool1:

no ale co piszecie się z Yelo ?? :mysli:

Opublikowano

Zobaczymy, wstępnie można powiedzieć że tak, ale zależy kiedy, wiesz, dziecko, praca....

Na tą wiosnę jest już trochę planów więc nic nie wiadomo. A jakie są koszty tej przyjemności?

Opublikowano

zalezy od opcji, pierwotnie pomysl dotyczyl muzeum. ale mozna przeciez zobaczyc jak rodzi sie autko od podstaw. pisalem w watku o wyprawie. to juz troche drozej...

sadze ze w przyszlym tygodniu bedziemy mogli podac koszty i zaproponowac terminy

Opublikowano

Siemka ludki, dzisiaj testowałem MB CLS 350 z 270 kuni pod maską :) nieźle zasuwa, tylko, że na letnich oponkach to nie mogłem za bardzo skrzydełek rozwinąć, spokojna jazda Piła Poznań do 120 i spalanie 10,4 - najfajniejsza jest pneumatyka w tym aucie :)

Pozdro :)

Opublikowano

odnośnie pomysłu wyjazdu własnymi autkami, sądzę że nie jest on dobry, przecież jak każdy wyda na paliwko do autka więcej niż razem na autokar, a można wynająć jakiś porządny wozik, gdzie wygodnie się pojedzie, a rozmawiać z nimi można po angielsku, poza tym jak tam jeżdżą wycieczki, to powinni mieć tłumacza, który będzie mówił również po polsku.

Opublikowano

ja sie pisze na INGLO.... ale tylko wtedy jak bede w domu

Opublikowano

odnośnie pomysłu wyjazdu własnymi autkami, sądzę że nie jest on dobry, przecież jak każdy wyda na paliwko do autka więcej niż razem na autokar, a można wynająć jakiś porządny wozik, gdzie wygodnie się pojedzie, a rozmawiać z nimi można po angielsku, poza tym jak tam jeżdżą wycieczki, to powinni mieć tłumacza, który będzie mówił również po polsku.

furkami bysmy lecieli po kilka osob/auto.

a tlumacza nie PL maja :cool1:

Opublikowano

furkami bysmy lecieli po kilka osob/auto.

a tlumacza nie PL maja :cool1:

chyba max po 5 os./auto, ale sądzę że lepiej autokarem :gwizdanie:

trochę cienko z tym tłumaczem

Opublikowano

czołem już jestem :)

za dużo to tu nie popisaliście :)[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 20:41_________________________________________________ja też jestem za Busem bo wtedy będzie bardziej wesoło :polew:

Opublikowano

ja też jestem za Busem bo wtedy będzie bardziej wesoło :polew:

tym bardziej jak ktoś sie z kimś zacznie kłócić, a komputera nie będzie :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.