Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jestem grzeczny i nie mam nic do ukrycia :wink4:

a pozatym z modami trzeba zyc w zgodzie :decayed:

:mysli: modzi z nami :naughty:

dopóki nie broicie to tak :decayed::wink4:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grzeczny to ja nigdy nie byłem ale chamem też nie :naughty::kox:

Opublikowano

no i co to za cisza? :mysli:

Opublikowano

no i co to za cisza? :mysli:

przetali pisac po tym jak sie dowiedzieli,że wielki brat patrzy :decayed:
Opublikowano

żona mnie podsiadła w moim przypadku :gwizdanie:

Opublikowano

żona mnie podsiadła w moim przypadku :gwizdanie:

a to jakas nowa pozycja? :mysli:

Opublikowano

żona mnie podsiadła w moim przypadku :gwizdanie:

a to jakas nowa pozycja? :mysli:

:polew::kox:

Opublikowano

żona mnie podsiadła w moim przypadku :gwizdanie:

a to jakas nowa pozycja? :mysli:

dla nas stara jak świat :naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:43_________________________________________________dwóch na jednego banda łysego.... :gwizdanie:

Opublikowano
:mysli: zarzad doszedl do wniosku, ze sobie nie daje rady :embarrassed::cool1::decayed:
Opublikowano

:mysli: zarzad doszedl do wniosku, ze sobie nie daje rady :embarrassed::cool1:

to ten zarząd miał racje ale myśle że Was trzech razem z Cuberem to za mało ..... pamiętaj o mojej hooligańskiej przeszłości :polew:

Opublikowano

:mysli: zarzad doszedl do wniosku, ze sobie nie daje rady :embarrassed::cool1:

potwierdzam od dzis służe pomoca bo za bardzo broicie :decayed:

Opublikowano

:mysli: zarzad doszedl do wniosku, ze sobie nie daje rady :embarrassed::cool1:

potwierdzam od dzis służe pomoca bo za bardzo broicie :decayed:

broimy ale rozumiem że w pozytywny sposób tak?? :mysli:

Opublikowano

siemka :hi: pany potrzebuje porady technicznej

Opublikowano

:mysli: zarzad doszedl do wniosku, ze sobie nie daje rady :embarrassed::cool1:

potwierdzam od dzis służe pomoca bo za bardzo broicie :decayed:

broimy ale rozumiem że w pozytywny sposób tak?? :mysli:

noi do tego mnie sprowadzacie na manowce :decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:02_________________________________________________

siemka :hi: pany potrzebuje porady technicznej

tylko nie mow, ze zapytasz jak napompowac kola :cool1:

Opublikowano

Wentylek no co Ty :shocked:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:04_________________________________________________napiszę Ci na PW co i jak z tym pompowaniem ...nic nie rób póki co żebyś nie zepsuł :mysli:

Opublikowano

poradzcie ,koleś ma avanta B6 1.9tdi i mówił mi że podczas jazdy zaczął mu przerywac i zgasl, potem go chwile kręcil zapalił wszedł na wysokie obroty zaczął przerywac i znowu zgasł i nie odpalił co to może być pomóżcie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:05_________________________________________________

Wentylek no co Ty :shocked:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:04_________________________________________________napiszę Ci na PW co i jak z tym pompowaniem ...nic nie rób póki co żebyś nie zepsuł :mysli:

ha ha :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

brzmi znajomo .... w astrze tak miałem i skończyło się remontem silnika :mysli:

Opublikowano

poradzcie ,koleś ma avanta B6 1.9tdi i mówił mi że podczas jazdy zaczął mu przerywac i zgasl, potem go chwile kręcil zapalił wszedł na wysokie obroty zaczął przerywac i znowu zgasł i nie odpalił

no to tak jakby mu sie paliwo skonczylo :decayed:

bez VAG-a ani rusz

Opublikowano

poradzcie ,koleś ma avanta B6 1.9tdi i mówił mi że podczas jazdy zaczął mu przerywac i zgasl, potem go chwile kręcil zapalił wszedł na wysokie obroty zaczął przerywac i znowu zgasł i nie odpalił

no to tak jakby mu sie paliwo skonczylo :decayed:

bez VAG-a ani rusz

nie no bez przesady paliwo jest,ale co to może być nie wiecie :mysli:
Opublikowano

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

byc moze mu turbo puscilo olej na cylinry. nie kopcil na niebiesko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.