Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słuchaj Ive u Was w Tarnobrzegu strasznie nie gościnne ludziska ...wiesz coś o tym :gwizdanie:

wiem , jest tam taki jeden co mi działa na nerwy, jebłem mu ignora i mam spokój :cool1::kox::decayed:

też miałem z nim styczność ...bardzo nie grzeczny i hamski ...wciąż mnie wyrzuca z reviru :gwizdanie: :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda gadać chamstwo i prostactwo :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

a Tobie Ive się tam nie nudzi już na tym urlopie :mysli:

Opublikowano

nudzi się w h*j , chciałem przyjechać ale co będę robił ,teraz u nas jest ekipa remontowa , a bez sensu jechać do pracy na śniadanie i obiad :gwizdanie: :cool1::kox:

Opublikowano

a Tobie Ive się tam nie nudzi już na tym urlopie :mysli:

no wlasnie... wracaj do WLKP tu sa porzadne ludziska :cool1:

Opublikowano

ciekawe a gdzie Musashi :mysli: mam nadzieję że zdrowieje :cool1:

Opublikowano

...chyba Dorota mu pomogła w tym?? :cool1::naughty::decayed:

Opublikowano

...chyba Dorota mu pomogła w tym?? :cool1::naughty::decayed:

myślisz że lanie dostał na zachęte :naughty::polew:

Opublikowano

myślisz że lanie dostał na zachęte :naughty::polew:

:shocked:...wiedziałem ,że z nim jest coś nie tak , a taki miły i fajny chłopak się wydawał :gwizdanie:
Opublikowano

myślisz że lanie dostał na zachęte :naughty::polew:

:shocked:...wiedziałem ,że z nim jest coś nie tak , a taki miły i fajny chłopak się wydawał :gwizdanie:

powiem tak ....źle trafił, baba komandos to masakra :decayed:

Opublikowano

powiem tak ....źle trafił, baba komandos to masakra :decayed:

:shocked:...no to rzeczywiście ;( :polew:
Opublikowano

:polew:

dobry

Opublikowano

:polew:

dobry

Ty się tak nie ciesz , bo Dorota patrzy :gwizdanie: :cool1::tongue4:
Opublikowano

słuchaj Ive u Was w Tarnobrzegu strasznie nie gościnne ludziska ...wiesz coś o tym :gwizdanie:

wiem , jest tam taki jeden co mi działa na nerwy, jebłem mu ignora i mam spokój :cool1::kox::decayed:

słuchaj Ive u Was w Tarnobrzegu strasznie nie gościnne ludziska ...wiesz coś o tym :gwizdanie:

wiem , jest tam taki jeden co mi działa na nerwy, jebłem mu ignora i mam spokój :cool1::kox::decayed:

też miałem z nim styczność ...bardzo nie grzeczny i hamski ...wciąż mnie wyrzuca z reviru :gwizdanie: :tongue4:

a to stad ktos? :cool1:

Opublikowano

a to stad ktos? :cool1:

podobno tak , ale jest nie do namierzenia, taki sukinkot dobry :kox::evil::naughty:
Opublikowano

:polew:

dobry

Ty się tak nie ciesz , bo Dorota patrzy :gwizdanie: :cool1::tongue4:

ojej, nie wiedzialem ze u mnie taky terror :mysli:

Opublikowano

ojej, nie wiedzialem ze u mnie taky terror :mysli:

ja tez nie wiedziałem Madas mi powiedział , no cóż współczuję , kiedyś będzie lepiej :wink4::polew:

Opublikowano

ojej, nie wiedzialem ze u mnie taky terror :mysli:

ja tez nie wiedziałem Madas mi powiedział , no cóż współczuję , kiedyś będzie lepiej :wink4::polew:

hmm, a moze sie pomylil :cool1::rolleyes:

Opublikowano

a to już nie wiem , musicie się :tongue4: dogadać

Opublikowano

ojej, nie wiedzialem ze u mnie taky terror :mysli:

ja tez nie wiedziałem Madas mi powiedział , no cóż współczuję , kiedyś będzie lepiej :wink4::polew:

hmm, a moze sie pomylil :cool1::rolleyes:

co Ty wiem co mówie .... widzisz dopiero teraz się dowiedziałeś ... :gwizdanie:

a co Ty od ranka z moją żoną sobie piszesz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.