Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ojej, nie wiedzialem ze u mnie taky terror :mysli:

ja tez nie wiedziałem Madas mi powiedział , no cóż współczuję , kiedyś będzie lepiej :wink4::polew:

hmm, a moze sie pomylil :cool1::rolleyes:

co Ty wiem co mówie .... widzisz dopiero teraz się dowiedziałeś ... :gwizdanie:

a co Ty od ranka z moją żoną sobie piszesz :gwizdanie:

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:cool1:... :gwizdanie:
Opublikowano

ja z domu zarabiać forse a oni od razu mnie obgadują ...mówię Ci Ive :embarrassed:

Opublikowano

ja z domu zarabiać forse a oni od razu mnie obgadują ...mówię Ci Ive :embarrassed:

:gwizdanie: jak kota nie ma.... :cool1:

Opublikowano

ja z domu zarabiać forse a oni od razu mnie obgadują ...mówię Ci Ive :embarrassed:

zabierz modem i po problemie hyhyhy
Opublikowano

ja z domu zarabiać forse a oni od razu mnie obgadują ...mówię Ci Ive :embarrassed:

zabierz modem i po problemie hyhyhy

ja z domu zarabiać forse a oni od razu mnie obgadują ...mówię Ci Ive :embarrassed:

zabierz modem i po problemie hyhyhy

pomyślę ...pomyśle :mysli:

Opublikowano

ja z domu zarabiać forse a oni od razu mnie obgadują ...mówię Ci Ive :embarrassed:

zabierz modem i po problemie hyhyhy

ja z domu zarabiać forse a oni od razu mnie obgadują ...mówię Ci Ive :embarrassed:

zabierz modem i po problemie hyhyhy

pomyślę ...pomyśle :mysli:

sa komorki :cool1:

Opublikowano

sa komorki :cool1:

noż w komórce chcecie się już spotykać :angry::mysli:

Opublikowano

...skandal :cool1::decayed:

Opublikowano

...skandal :cool1::decayed:

powiedz co ja mam o tym myśleć Ive ..... prawdopodobnie popełnie samobuja :gwizdanie:

Opublikowano

sa komorki :cool1:

noż w komórce chcecie się już spotykać :angry::mysli:

wiesz w ktorej :gwizdanie: :decayed:

...skandal :cool1::decayed:

powiedz co ja mam o tym myśleć Ive ..... prawdopodobnie popełnie samobuja :gwizdanie:

:cool1::mysli:

Opublikowano

...skandal :cool1::decayed:

powiedz co ja mam o tym myśleć Ive ..... prawdopodobnie popełnie samobuja :gwizdanie:

poczekaj, poczekaj najpierw auto mi przepisz... :naughty::decayed:
Opublikowano

...skandal :cool1::decayed:

powiedz co ja mam o tym myśleć Ive ..... prawdopodobnie popełnie samobuja :gwizdanie:

poczekaj, poczekaj najpierw auto mi przepisz... :naughty::decayed:

cwaniak :cool1:

Opublikowano
:cool1:... :naughty:
Opublikowano

...skandal :cool1::decayed:

powiedz co ja mam o tym myśleć Ive ..... prawdopodobnie popełnie samobuja :gwizdanie:

poczekaj, poczekaj najpierw auto mi przepisz... :naughty::decayed:

auto zostawie Julce i zapisze zrazu do Klubu :kox:

Opublikowano

powiedz co ja mam o tym myśleć Ive ..... prawdopodobnie popełnie samobuja :gwizdanie:

jak co, powiedz kiedy. to ci pomoge :hi::polew:

Opublikowano

madas wycieczka chętnie ale jak wiesz to na razie finanse się usrały, jak wrócą do normy to pomyślę o przyjemnościach.

Pozdrówka

Opublikowano

vario- wpisz się bez przesady w 200zl się zamkniesz na wycieczce :wink4::tongue4:

Opublikowano

madas wycieczka chętnie ale jak wiesz to na razie finanse się usrały, jak wrócą do normy to pomyślę o przyjemnościach.

Pozdrówka

zapomniałem zupełnie Bartek .... cholera za ok tygodnia będzie wiadomo o kosztach przybliżonych więc ocenisz Swoje możliwości i się wpiszesz :wink4:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 13:59_________________________________________________

powiedz co ja mam o tym myśleć Ive ..... prawdopodobnie popełnie samobuja :gwizdanie:

jak co, powiedz kiedy. to ci pomoge :hi::polew:

od kiedy Ty się taki pomocny zrobiłeś :tongue4: jak już tak to pożycz z 300 tyś :evil:

Opublikowano

a gdzie jest wogóle reszta bandy :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.