Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak najbardziej mnie zaskoczyła , drogi prezent , nie chciałem ,żeby tyle na mnie wydała

ciekawe co Ty jej kupiłeś pewnie dezodorant z Avonu za 2 dychy :polew::tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uczę się uczę, może w końcu będę woźnym :naughty: może zajrzę jeszcze później :cool1:

kurfa zawsze chciałem być woźnym w liceum dla dziewczyn , kurfa fuszkę mi zabrałeś :tongue4::wink4:

a ja w intrnacie :gwizdanie:

Opublikowano

uczę się uczę, może w końcu będę woźnym :naughty: może zajrzę jeszcze później :cool1:

kurfa zawsze chciałem być woźnym w liceum dla dziewczyn , kurfa fuszkę mi zabrałeś :tongue4::wink4:

a ja w intrnacie :gwizdanie:

że co... :mysli: więcej lasek ??.... jak to internat męski :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe co Ty jej kupiłeś pewnie dezodorant z Avonu za 2 dychy :polew::tongue4:

nienawidzę avonu największy pisofszit jaki znam...eee dostała taki zestaw; płaszczyk , kozaczki , torebkę w krwistej czerwieni :shocked::slina::evil: , wygląda w tym BOSKO :naughty::decayed:
Opublikowano

ciekawe co Ty jej kupiłeś pewnie dezodorant z Avonu za 2 dychy :polew::tongue4:

nienawidzę avonu największy pisofszit jaki znam...eee dostała taki zestaw; płaszczyk , kozaczki , torebkę w krwistej czerwieni :shocked::slina::evil: , wygląda w tym BOSKO :naughty::decayed:

:naughty: :naughty: ty BRUTALU

Opublikowano

tak jak najbardziej mnie zaskoczyła , drogi prezent , nie chciałem ,żeby tyle na mnie wydała

ciekawe co Ty jej kupiłeś pewnie dezodorant z Avonu za 2 dychy :polew::tongue4:

plyn do kapieli, z ktorego teraz sam korzysta :cool1:

Opublikowano

chłopaki zaraz mam kolędę i chyba do KC na jednoosobowy spot pojadę :mysli:

Opublikowano

uczę się uczę, może w końcu będę woźnym :naughty: może zajrzę jeszcze później :cool1:

kurfa zawsze chciałem być woźnym w liceum dla dziewczyn , kurfa fuszkę mi zabrałeś :tongue4::wink4:

a ja w intrnacie :gwizdanie:

że co... :mysli: więcej lasek ??.... jak to internat męski :gwizdanie:

nie no w żeńskim :cool1:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 15:24_________________________________________________

chłopaki zaraz mam kolędę i chyba do KC na jednoosobowy spot pojadę :mysli:

a co? boisz sie? :cool1:

Opublikowano

kurcze to znaczy że zrzekniesz się statusu MODERATORA na rzecz woźnego :mysli:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 15:25_________________________________________________

a co? boisz sie? :cool1:

nie boję ale nie wiem o czym z nim gadać :evil:

Opublikowano

kurcze to znaczy że zrzekniesz się statusu MODERATORA na rzecz woźnego :mysli:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 15:25_________________________________________________

a co? boisz sie? :cool1:

nie boję ale nie wiem o czym z nim gadać :evil:

o pogodzie.

nie no, moderowalbym w dzien forum. a wieczorem bym wychowywal podopieczne :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

samuraju wpadłem ci pomóc bo widze,że sobie nie radzisz :decayed::naughty::tongue4:

Opublikowano

hyhy :cool1::decayed:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 15:38_________________________________________________madasek juz zwiał :decayed:

Opublikowano

hyhy :cool1::decayed:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 15:38_________________________________________________madasek juz zwiał :decayed:

Płochliwe te Poznaniaki jakieś :kox::decayed:

Opublikowano

hyhy :cool1::decayed:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 15:38_________________________________________________madasek juz zwiał :decayed:

Płochliwe te Poznaniaki jakieś :kox::decayed:

no, odrobina wody swieconej i pustki :polew:

Opublikowano

boja się TARNOBRZEGA :evil:

Opublikowano

boja się TARNOBRZEGA :evil:

przeciez gdy nikogo nie bylo, tarnobrzega tez nie bylo :tongue4::cool1:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 16:16_________________________________________________y no..

:cygaro: do niewoli was wzieli czy co? :mysli:

Opublikowano
:evil::cool1:
Opublikowano

:evil::cool1:

Ive chyba trzeba na pomoc jechac? :cool1::mysli:

Opublikowano

słuchajcie wróciłem z kolędy w King Crossie było naprawdę fajnie.... lody, ciastko, fanta....tylko ksiądz nie dotarł :mysli:

Poznaniacy nikogo się nie boją ...... nas może nie szanują i może nas nie lubią ale na pewno wszyscy się nas boją .. :naughty::evil:

POZNAŃ RZĄDZI

Opublikowano

POZNAŃ RZĄDZI

taaaa :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.