Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POZNAŃ RZĄDZI

taaaa :cool1:

cieszę sie że się ze mną zgadasz MODZIE :naughty::evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

POZNAŃ RZĄDZI

taaaa :cool1:

cieszę sie że się ze mną zgadasz MODZIE :naughty::evil:

normalnie spedzilem pol dnia, zeby uzupelnic zaleglosci czytania watku od wczoraj :cool1:

Opublikowano

normalnie spedzilem pol dnia, zeby uzupelnic zaleglosci czytania watku od wczoraj :cool1:

:shocked::mysli: coś powoli strasznie czytasz :gwizdanie:

Opublikowano

normalnie spedzilem pol dnia, zeby uzupelnic zaleglosci czytania watku od wczoraj :cool1:

:shocked::mysli: coś powoli strasznie czytasz :gwizdanie:

jutro bedziesz do ciebie dzwonił telefon :cool1:

Opublikowano

normalnie spedzilem pol dnia, zeby uzupelnic zaleglosci czytania watku od wczoraj :cool1:

:shocked::mysli: coś powoli strasznie czytasz :gwizdanie:

jutro bedziesz do ciebie dzwonił telefon :cool1:

w jakiej sprawie grzecznie pytam :mysli:

Opublikowano

witam wieczorkiem... :)

od jutra mam wolne do konca tyg wiec bede mial ciut wiecej czasu na forum mam nadzieje... :cool1: :gwizdanie:

a co tu dzisiaj znowu tak dretwo?? :mysli:

Opublikowano

w jakiej sprawie grzecznie pytam

w sprawie awansu na władce postów :polew::decayed::kox::tongue4:

Opublikowano

wszystkie ony grzeczne bo noje mod sie pojawił :decayed:

Opublikowano

witam wieczorkiem... :)

od jutra mam wolne do konca tyg wiec bede mial ciut wiecej czasu na forum mam nadzieje... :cool1: :gwizdanie:

a co tu dzisiaj znowu tak dretwo?? :mysli:

a co sami mamy z Musashim i Ivem pisać ....gdzie Wy jesteście tęsknimy za Wami :naughty::polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________o jeszcze Maciek czasem zawita :gwizdanie:

Opublikowano

ja czy młody ?[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 22:34_________________________________________________ja zaglądam codziennie a nawet kilka razy dziennie żeby potem nie mieć 15 stron zaległści - dzięki temu wiem co w trawie piszczy

:gwizdanie:

Opublikowano

w jakiej sprawie grzecznie pytam

w sprawie awansu na władce postów :polew::decayed::kox::tongue4:

władcą postów już byłem czas na prezesa :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

tez juz jestem wiec spamujemy :naughty:

Opublikowano

ja czy młody ?

TY TY :naughty:

Opublikowano

w jakiej sprawie grzecznie pytam

w sprawie awansu na władce postów :polew::decayed::kox::tongue4:

władcą postów już byłem czas na prezesa :gwizdanie: :naughty:

jeszcze po drodze masz VIPa i moda... dopiero potem prezes :decayed:

Opublikowano

normalnie spedzilem pol dnia, zeby uzupelnic zaleglosci czytania watku od wczoraj :cool1:

:shocked::mysli: coś powoli strasznie czytasz :gwizdanie:

jutro bedziesz do ciebie dzwonił telefon :cool1:

w jakiej sprawie grzecznie pytam :mysli:

bedziesz sie tlumaczyl, dlaczego nawiales :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

aaaaaaaa :polew: jestem przygotowany mentalnie na tą gadkę :tongue4::polew:

Opublikowano

a Wy znowu jakies tajemnice tu walicie... :mysli:

a ja se wcinam pyyyyszne frytki z ketchupem :decayed:

Opublikowano

a Wy znowu jakies tajemnice tu walicie... :mysli:

a ja se wcinam pyyyyszne frytki z ketchupem :decayed:

ja dzisiaj byłem na obiedzie w KFC :naughty::kox:

Opublikowano

a Wy znowu jakies tajemnice tu walicie... :mysli:

a ja se wcinam pyyyyszne frytki z ketchupem :decayed:

ja dzisiaj byłem na obiedzie w KFC :naughty::kox:

lee tam KFC to ja mam codziennie... :decayed: Grander jest the best :good:

Opublikowano

ja grandera raz jadłem ale nie pamiętam jak smakuje :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.