Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem na spocie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zrobiłem na spocie :gwizdanie:

ale ja nie byłem nim na spocie :disgust::mysli: złodzieju odsawaj auto :evil:

Opublikowano

Ty byłeś na spocie, a ja robiłem foty :naughty:

Opublikowano

Ty byłeś na spocie, a ja robiłem foty :naughty:

to rzeczywiście musze z tym ziołem zaprzestać...bo nic nie pamiętam :mysli:

Opublikowano

Ty byłeś na spocie, a ja robiłem foty :naughty:

to rzeczywiście musze z tym ziołem zaprzestać...bo nic nie pamiętam :mysli:

Pal dalej, przynajmniej nie pamiętasz jak mi kasę oddałeś :gwizdanie:
Opublikowano

Ty byłeś na spocie, a ja robiłem foty :naughty:

to rzeczywiście musze z tym ziołem zaprzestać...bo nic nie pamiętam :mysli:

Pal dalej, przynajmniej nie pamiętasz jak mi kasę oddałeś :gwizdanie:

pożyczyłem chyba a teraz mmi wisisz :naughty:

Opublikowano

Nie, oddawałeś co byłeś winien... Ale to dopiero pierwsza rata była :cool1:

Opublikowano

Nie, oddawałeś co byłeś winien... Ale to dopiero pierwsza rata była :cool1:

to chyba Ty jednak palisz za dużo :gwizdanie:

Opublikowano

Nie, oddawałeś co byłeś winien... Ale to dopiero pierwsza rata była :cool1:

to chyba Ty jednak palisz za dużo :gwizdanie:

Wachy i owszem, ale to nie ja :decayed:
Opublikowano

Byłem dzisiaj pierwszy raz na parkingu na dachu w starym browarze.

Zachmurzone niebo, w tle wieża z zegarem, normalnie jak w Londynie. Idealne miejsce na sesję zdjęciową :)

Tylko długo się wjeżdża :/

Opublikowano

Wachy i owszem, :decayed:

to jakiś nowy rodzaj zioła ?? :mysli:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 20:50_________________________________________________

Byłem dzisiaj pierwszy raz na parkingu na dachu w starym browarze.

Zachmurzone niebo, w tle wieża z zegarem, normalnie jak w Londynie. Idealne miejsce na sesję zdjęciową :)

Tylko długo się wjeżdża :/

ja jeszcze nie byłem ....nawet nie wiedziałem że tam można wjechać :mysli:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

Siemka :hi:

siemkia Denis .. :hi: nagram Ci na jutro płytkę :wink4:

Opublikowano

ja jeszcze nie byłem ....nawet nie wiedziałem że tam można wjechać :mysli:

No ja też nie wiedziałem - dlatego "ździwko mnie chapło" jak wjeżdżam na 5 piętro parkingu a tu gołe niebo :)

Opublikowano

Ok :P:D to jutro widzimy sie na 16 ??

Tylko ja moge sie troszku spoznic bo do fryzjera jeszcze trzeba :P:D

Opublikowano

Ok :P:D to jutro widzimy sie na 16 ??

Tylko ja moge sie troszku spoznic bo do fryzjera jeszcze trzeba :P:D

no co TY po co.... teraz w modzie :afro:

Opublikowano
:polew::good:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

mnie niestety jutro nie zobaczycie :zemdlal:

ja będę w tym czasie wcinał pączki :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

mnie niestety jutro nie zobaczycie :zemdlal:

ja będę w tym czasie wcinał pączki :banan: :banan: :banan:

no szkoda :embarrassed:

już wypoczęty ??

Opublikowano

dopiero do domu wróciłem, mam nadzieje że dziś sobie trochę pośpię ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.