Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko, jesteś mile widziany :)madas

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co za duże to podwieszenie?? można zrobić mniejsze no problem :decayed:

Opublikowano

Myślę, że mniejsze będzie równie czytelne a nie zajmie tyle miejsca, jak by nie było to przez to pewnie strony szybciej przeskakują na następną. Dzięki za zrozumienie Ive

Opublikowano

Myślę, że mniejsze będzie równie czytelne a nie zajmie tyle miejsca, jak by nie było to przez to pewnie strony szybciej przeskakują na następną. Dzięki za zrozumienie Ive

nie.... po 14 postach tak czy siak przeskakuje :cool1:

Opublikowano

nie dali Ci zastępczaka :naughty:

jak nie dali - dali bilet MPK :naughty::cool1:

spojrz na rozklad moze madasa linia leci :gwizdanie:

Opublikowano

nawet jak by logo bylo 10cm na 10cm :wink4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 14:29_________________________________________________

spojrz na rozklad moze madasa linia leci :gwizdanie:

kurcze a tak dbam o linie .... :mysli::embarrassed:

Opublikowano

Marcin ale se zmieniamy to podwieszenie ty mi a ja Tobie :polew: :polew:

Opublikowano
:polew::tongue4::polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 14:42_________________________________________________spoko zmiana obrazka na pare dni. ten jest wezszy :rolleyes:
Opublikowano

Marcin ale se zmieniamy to podwieszenie ty mi a ja Tobie :polew: :polew:

:polew::tongue4::polew:

kurcze pogubić się idzie :mysli::naughty:

Opublikowano

Marcin ale se zmieniamy to podwieszenie ty mi a ja Tobie :polew: :polew:

:polew::tongue4::polew:

kurcze pogubić się idzie :mysli::naughty:

wydamy stosowny przewodnik :cool1:

Opublikowano

to czekam :naughty:

a teraz idę na spacer z rodzinką :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 14:57_________________________________________________ja już po spacerku ..... :kox:

ale cichutko sobie tu siedzicie :gwizdanie:

Opublikowano

i jak było?? :decayed:

Opublikowano

i jak było?? :decayed:

fajowsko .... tylko z powrotem piździło w twarz :evil:

A Ty IVE jeszcze tutaj :mysli: czytałeś że 8 będą 3 ESY :naughty:

Opublikowano

nawet ja to doczytalem... :cool1:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 16:46_________________________________________________a apropo 8 to mozna zmienic date w naglowku... :mysli:

Opublikowano

Panowie jak to cholera jest, na fabrycznych przdnich klockach zrobiłem 90 tkm a teraz dzwonią, że do następnego przeglądu nie dojadę i tarcze trzeba zmienić też, czy te na pierwszy montaż są bardziej żywotne? czy 137 tkm na tarczach to dużo czy mało? Będę ponad 900 zyla dodatkowo do tyłu.

Opublikowano

140 na tarczach to moim zdaniem dobry wynik... :mysli:

a klocki z pierwszego montarzu zawsze sa zywotniejsze niz kolejne... :)

tymbardziej jak sie to wszystko odniesie do Twojego stylu jazdy ;)

Opublikowano

Wiesz, nie jestem kierowcą który depta po hamulcach raczej po gazie, na A2 nie często się hamuje, hihi to i tak najlepszy wynik, w AR 155 po 12 tkm zmieniałem tarcze i klocki :) ale 45 tkm na klockach mnie nie cieszy w porównaniu do 90 tkm, no chyba, że po chipsie szybciej jeżdżę i hamowanie z większych prędkości, to coś tłumaczy hihi :)

Opublikowano

jak sie depta po gazie to i po hamulcach trzeba... :cool1: trafisz na gorsza mieszanke okladzin ciernych i sie szybciej bedzie scierac... co teraz miales za klocki? ori z ASO? moze jakis bubel Ci wsadzili stad ta roznica... :mysli:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 17:21_________________________________________________swoja droga przez czipsa na pewno jezdzisz szybciej, dynamiczniej i czesciej hamujesz z wiekszych predkosci... a to na pewno tez ma wplyw na zuzycie klockow...

Opublikowano

hehe vario to elementy eksploatacyjne i nic nie poradzisz, jedne klocki szybciej się wycierają inne mniej , btw Twoja charakterystyka jazdy po chipsie na pewno dużo się zmieniła ,a nawet sobie sprawy nie zdajesz może :decayed::tongue4:

Opublikowano

Hmm klocki ori z aso, chyba jednak styl jazdy się zlekka zminił, druga sprawa jak ASR co chwila się włącza to pewnie te klocki dostają w d*pę, muszę delikatniej po gazie dawać przy ruszaniu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.