Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no na pewno, wczoraj jedna taka fajna zapatrzyła sie na moje A4 i przypadkiem uderzyła w dacie to powiedziała " o K***a ale w gów*o wdepnęłam :polew: :polew:

i ty w nim bedziesz siedziec ? :mysli::cool1::chytry:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no widzisz oni nie wiedzieli, ze ja to ja i mnie wywalili...... :polew:

poznali Cie po samurajskim stylu :cool1:

Opublikowano

mlodemu będzie ciężko pójść spać :gwizdanie:

on juz zemdlal :decayed:

ale jeszcze ostatkiem sił pisze :decayed:

:zemdlal:

Opublikowano

komli bo jest 7 osobowe :kox:

a co to ?? :mysli:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:40_________________________________________________

no widzisz oni nie wiedzieli, ze ja to ja i mnie wywalili...... :polew:

poznali Cie po samurajskim stylu :cool1:

za ostro wszedlem :mysli:

Opublikowano

i padl...

Opublikowano

i padl...

noooo :mysli:

Opublikowano

za ostro wszedlem :mysli:

za duzo glow na raz sciales :cool1:

Opublikowano

za ostro wszedlem :mysli:

brzmi nieźle ...możesz rozwinąć :naughty:

Opublikowano

za ostro wszedlem :mysli:

za duzo glow na raz sciales :cool1:

ale ja sie tylko przywitalem, na ten ich zlot superowy chcialem sie zapisac :kox:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:42_________________________________________________

za ostro wszedlem :mysli:

brzmi nieźle ...możesz rozwinąć :naughty:

oj... tajemnice alkowy tak publicznie :kox:

Opublikowano

ale ja sie tylko przywitalem, na ten ich zlot superowy chcialem sie zapisac :kox:

to poznali Cie po akapitach... :mysli:

Opublikowano

trzymajcie sie :hi: do jutra :yeah: :yeah: :yeah:

Opublikowano

trzymajcie sie :hi: do jutra :yeah: :yeah: :yeah:

nara, zbieraj sily, :good: jutro nie bedzie zmiluj sie :cool1:

Opublikowano

narazie Macius :hi:

Opublikowano

hmm, cos mi sie widzi ze madasek cos dzisiaj tempa nie trzyma :mysli:

chory albo co? :cool1:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:47_________________________________________________maciek chyba naprawde padl przy kompie? :mysli:

Opublikowano

no wlasnie... albo sie zapodzial gdzies na derbach krakowskich albo znowu frytki pichci... :gwizdanie:

a mlody zwyczajnie nie chcial juz z nami pisac :mysli:

Opublikowano

no wlasnie... albo sie zapodzial gdzies na derbach krakowskich albo znowu frytki pichci... :gwizdanie:

a mlody zwyczajnie nie chcial juz z nami pisac :mysli:

pewnie przypalil :cool1:

Opublikowano

i smazy od nowa? :mysli:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:55_________________________________________________ja juz dzisiaj caly dzien bez temperaturki :)

jutro jak dobrze pojdzie to juz wstane z wyra... [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:58_________________________________________________juz wrocil :naughty:

Opublikowano

hmm, cos mi sie widzi ze madasek cos dzisiaj tempa nie trzyma

trzymam ...albo raczej staram się :kox:

no wlasnie... albo sie zapodzial gdzies na derbach krakowskich albo znowu frytki pichci... :gwizdanie:

a mlody zwyczajnie nie chcial juz z nami pisac :mysli:

z Wami to przyjemność pisać ...byłem się wykąpać w wannie :kox:

Opublikowano

z Wami to przyjemność pisać ...byłem się wykąpać w wannie :kox:

bez laptopa? :disgust:

Opublikowano

z Wami to przyjemność pisać ...byłem się wykąpać w wannie :kox:

bez laptopa? :disgust:

nie mam wodoszczelnego :gwizdanie: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.