Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o k**** to ostro pojechałeś :shocked::polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idę już naprawdę bo zaraz zemdleje

Opublikowano

no dobra przyznam sie... kupiłem dacie logan w kombi i teraz byłem na zlocie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

no to popraw profil :cool1::polew: i pochwal sie w moja A4 :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

no dobra przyznam sie... kupiłem dacie logan w kombi i teraz byłem na zlocie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

no to popraw profil :cool1::polew: i pochwal sie w moja A4 :nabijasie: :nabijasie:

boje sie że cuber albo inny musashi mi konto zlikwiduje :embarrassed:

Opublikowano

idę już naprawdę bo zaraz zemdleje

trzebabylo myslec przed zakupem, a nie tu mldec :sarcastic: :sarcastic:

Opublikowano

to sie zapiszesz do a4clubu :gwizdanie:

Opublikowano

no dobra przyznam sie... kupiłem dacie logan w kombi i teraz byłem na zlocie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

no to popraw profil :cool1::polew: i pochwal sie w moja A4 :nabijasie: :nabijasie:

boje sie że cuber albo inny musashi mi konto zlikwiduje :embarrassed:

no trza się bać :evil:

Opublikowano

no dobra przyznam sie... kupiłem dacie logan w kombi i teraz byłem na zlocie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

no to popraw profil :cool1::polew: i pochwal sie w moja A4 :nabijasie: :nabijasie:

boje sie że cuber albo inny musashi mi konto zlikwiduje :embarrassed:

jezeli nie poprawisz to kropka dostaniesz :kox:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________

to sie zapiszesz do a4clubu :gwizdanie:

mnie stamtad z a4 wyje..walili a z dacia logan.. :decayed:

Opublikowano

no dobra przyznam sie... kupiłem dacie logan w kombi i teraz byłem na zlocie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

no to popraw profil :cool1::polew: i pochwal sie w moja A4 :nabijasie: :nabijasie:

boje sie że cuber albo inny musashi mi konto zlikwiduje :embarrassed:

no trza się bać :evil:

dziwie sie że jeszcze tego nie zrobili, ale do bukowiny pojade dacią bo wiecie w końcu młodsze auto :kox:

Opublikowano

dziwie sie że jeszcze tego nie zrobili, ale do bukowiny pojade dacią bo wiecie w końcu młodsze auto :kox:

kurcze zrobisz wrażenie chopie :kox:

Opublikowano

mnie stamtad z a4 wyje..walili a z dacia logan... :decayed:

bo Ciebie wszyscy wszedzie znaja a nie wszedzie jak widac jestes mile widziany... :cool1:

Opublikowano

dziwie sie że jeszcze tego nie zrobili, ale do bukowiny pojade dacią bo wiecie w końcu młodsze auto :kox:

myslisz ze lepsze dziewoje na mlodsze auto wyhaczysz? :decayed:

Opublikowano

Maciej a wziales tez w avancie?? oska czy na 4 lapy naped? :cool1:

Opublikowano

mlodemu będzie ciężko pójść spać :gwizdanie:

Opublikowano

mnie stamtad z a4 wyje..walili a z dacia logan... :decayed:

bo Ciebie wszyscy wszedzie znaja a nie wszedzie jak widac jestes mile widziany... :cool1:

no widzisz oni nie wiedzieli, ze ja to ja i mnie wywalili....... a gdyby wiedzieli.......... :polew:

Opublikowano

dziwie sie że jeszcze tego nie zrobili, ale do bukowiny pojade dacią bo wiecie w końcu młodsze auto :kox:

myslisz ze lepsze dziewoje na mlodsze auto wyhaczysz? :decayed:

no na pewno, wczoraj jedna taka fajna zapatrzyła sie na moje A4 i przypadkiem uderzyła w dacie to powiedziała " o K***a ale w gów*o wdepnęłam :polew: :polew:

Opublikowano

mlodemu będzie ciężko pójść spać :gwizdanie:

on juz zemdlal :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Maciej a wziales tez w avancie?? oska czy na 4 lapy naped? :cool1:

komli bo jest 7 osobowe :kox:

Opublikowano

mlodemu będzie ciężko pójść spać :gwizdanie:

on juz zemdlal :decayed:

ale jeszcze ostatkiem sił pisze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.