Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież L4 to już maile wysłałem do dyrekcji

aha to nie wiedziałem pewnie jutro będę miał je na biurku :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież L4 to już maile wysłałem do dyrekcji

aha to nie wiedziałem pewnie jutro będę miał je na biurku :polew:

no i doigrałeś sie :evil: poprosze 7 dych

Opublikowano

niestety nie posiadam aż tak ogromnego majątku :gwizdanie:

Opublikowano

spoko Twoje B7 starczy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

spoko Twoje B7 starczy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli::kwasny:

Opublikowano

spoko Twoje B7 starczy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli::kwasny:

ale poznaj moje dobre serce, pozwole Ci go ostatni raz umyć :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 21:45_________________________________________________AHA szefo chciałem poruszyć temat kolejnego spota. jaki termin?

Opublikowano

chyba 8 luty ....chłopcze :polew:

Opublikowano

bo właśnie o to chodzi że mi znowu nie będzie pasować :(

Opublikowano

bo właśnie o to chodzi że mi znowu nie będzie pasować :(

to już będzie dezercja :gwizdanie:

Opublikowano

a może zrobimy 1 lub 15 :decayed:

Opublikowano

Cześć chłopaki :naughty:

doszły mnie słuchy,ze dzisiaj tu bardzo spokojnie....to do was niepodobne :kox:

Opublikowano

a może zrobimy 1 lub 15 :decayed:

ja tam się dostosuje .... jak dla mnie, może być dwa tygodnie z rzędu nawet :naughty:

Opublikowano

to może 1 :decayed:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 21:57_________________________________________________przemyślcie to chłopcy a ja lece spać :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

przemyślcie to chłopcy a ja lece spać :notworthy: :notworthy: :notworthy:

tak wcześnie :shocked:

Opublikowano

mi tam 1 tez jak narazie pasuje :D

Opublikowano

Dzięki wielkie za zaproszenie na zlocik. Było sympatycznie, na pewno będę jeszcze wpadał i zbierał doświadczenia. Na następnym spocie będą 3 eski prawdopodobnie. Będzie się działo : )

2r2t6bq.jpg

stay tuned : - )

Opublikowano

1 to po zabawie karnawałowej będę a 8 po nartach ;( ale co tam dam rade i na pewno się zjawie :naughty:

Opublikowano

Cześć chłopaki :naughty:

doszły mnie słuchy,ze dzisiaj tu bardzo spokojnie....to do was niepodobne :kox:

hej :)

no jakis pomor padl na chlopakow. adas podobniez szykuje rozklad jazdy i bilety.

Opublikowano

Dzięki wielkie za zaproszenie na zlocik. Było sympatycznie, na pewno będę jeszcze wpadał i zbierał doświadczenia. Na następnym spocie będą 3 eski prawdopodobnie. Będzie się działo : )

2r2t6bq.jpg

stay tuned : - )

no no no to pięknie :naughty:

Opublikowano

to może 1 :decayed:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 21:57_________________________________________________przemyślcie to chłopcy a ja lece spać :notworthy: :notworthy: :notworthy:

a co ty tak wczesnie? :mysli: idziesz sie bawić czy co? :cool1::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.