Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema siema :)

wiem Azunia gdzies mi sie przewinelo na ktorejs stronie... ale jak narazie to z wyra nie wychodze od 3 dni :confused4:

to życzę szybkiego powrotu do zdrowia, mam nadzieję że na następny spot będziesz zdrów :)

kuruj się, kuruj :decayed:

tez mam taka nadzieje :) zrobie wszystko co w mojej mocy :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 11:26_________________________________________________

Sarenka postnuclear.. :naughty:

Madas pamietasz jak w czwartek pisalem o Rzorze Koroelowyowie?

http://www.pudelek.pl/artykul/14988/zora_zajal_miejsce_niepelnosprawnym_foto/

:polew:

giry mu poprzetracac i bedzie wszystko pasowalo... :good:

Opublikowano

Paweł co to za radioaktywna zmutowana sarenka w tym avatarze :polew::tongue4: , fajnie kica :tongue4:

a blakała sie sama po prypiacie, wiec mysle sobie a zaadoptuje ja i bede dla niej szykał jelenia, eeee znaczy sie partnera, ktoś chetny?

Opublikowano

aaaa to chcicę ma ,że taka radosna biega :polew: :polew:

Opublikowano

chcice to malo powiedziane :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 11:39_________________________________________________z sarenki to jej tylko owlosienie zostalo, co prawda zmienilo barwe na zielone ale nadal kudlata

Opublikowano

doberek :)

Opublikowano

doberek :)

:hi:

Opublikowano

Madas podobno jest "pies" na sarenki :polew::tongue4::wink4:

Opublikowano

Panowie, wchodząc na swój profil i przemka, zobaczyłam ignorowanie przez jedną osobę, który to :evil::wink4:

a tak poza tym, kto też jest ignirowany? :(

Opublikowano

doberek :)

witeczka

Opublikowano

Panowie, wchodząc na swój profil i przemka, zobaczyłam ignorowanie przez jedną osobę, który to :evil::wink4:

a tak poza tym, kto też jest ignirowany? :(

podobno to jest błąd , tez tak mam , albo ktoś przeglądając profil niechcący kliknął ignora :cool1:
Opublikowano

Madas podobno jest "pies" na sarenki :polew::tongue4::wink4:

juz wczoraj chcial odemnie wydebic numer tel, ale adam nie jest w jej guście

Opublikowano

Panowie, wchodząc na swój profil i przemka, zobaczyłam ignorowanie przez jedną osobę, który to :evil::wink4:

a tak poza tym, kto też jest ignirowany? :(

podobno to jest błąd , tez tak mam , albo ktoś przeglądając profil niechcący kliknął ignora :cool1:

nie można kliknąć ignora, masz ustawienia dotyczące ignorowania osób i działów, nie możesz wchodząc na czyjś profil kliknąć "ignoruj".[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 11:50_________________________________________________musisz wpisać do tabelki nazwę użytkownika

Opublikowano

no juz widzę , no to tak łatwo nie jest nawet kogoś zignorować :naughty: , zapytaj Łukasza , moze Ci powie.

Opublikowano

mam do was pytanie. poszukuje procka P4 na s478 cos powyzej 2GHz, oczywiscie w dobrej cenie, moze którys z was ma jeszcze taki sprzet w szafie

Opublikowano

y nie mam.

a ja szukam wentylatora do ibm-a t43p :confused4:

Opublikowano

y nie mam.

a ja szukam wentylatora do ibm-a t61p :confused4:

a masz jakas fotke tego?

Opublikowano

nie no, pytać to ja nie będę bo i tak mi nie powie, jak widzę że jeszcze musashi tez jest ignorowany, ktoś chyba za bardzo za nami nie przepada :mysli:

Opublikowano

BTW mnie tez jeden nie lubi :mysli::cool1:

Opublikowano

Bless wszystkim :hi:

K**** jak miło poczytać 4 strony bez swojego udziału :naughty::kox:

JEZU dobre w cholere :polew: ale Audi śmiga ,wie co dobre, rozumu zaś JAH mu nie podarował :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.