Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ech, i jeszcze z tym motorem. marzenie

takie marzenie łatwo spełnić, bo kosztuje na prawdę niewiele. gorzej z utrzymaniem ale od czego ma człowiek ręce i głowę - żeby pracować :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie było mnie 3 dni. i co? i zastałem 42 strony offtopu :shocked: :shocked:

kiedy Piotras na spot zawitasz ?? dawno Cię nie było.....jak Ci leci w ogóle :wink4:

ciężko powiedzieć kiedy zawitam... zaczęły mi się ferie, spędziłem weekend we Wrocku i za***iście mi się to miasto spodobało, klub obok klubu, wszystkie w jednej okolicy, można się bawić i bawić! :drunk::banan::sexinbed:

jezeli sie czlek chce bawic, to nawet w lesie da rade :kox:

Opublikowano

ja w lecie to na ognisko zawsze ...gitarka, panienki i niepowtarzalny klimat :kox:

Opublikowano

ja w lecie to na ognisko zawsze ...gitarka, panienki i niepowtarzalny klimat :kox:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nic to, lecę odsypiać weekend :zemdlal: dobrej nocki wszystkim

Opublikowano

nic to, lecę odsypiać weekend :zemdlal: dobrej nocki wszystkim

siemanko :hi:

Opublikowano

nic to, lecę odsypiać weekend :zemdlal: dobrej nocki wszystkim

to nei odpoczales? :mysli:

Opublikowano

cicheńko się zrobiło :gwizdanie:

Opublikowano

ja w lecie to na ognisko zawsze ...gitarka, panienki i niepowtarzalny klimat :kox:

nie rozpędziłeś się troszkę :tongue4:

ps.no nareszcie coś mogę dopisać,bo cały czas coś mi się blokowało ;(

Opublikowano

ja w lecie to na ognisko zawsze ...gitarka, panienki i niepowtarzalny klimat :kox:

nie rozpędziłeś się troszkę :tongue4:

jaaaa nieee :gwizdanie:

Opublikowano

ps.no nareszcie coś mogę dopisać,bo cały czas coś mi się blokowało ;(

a my myslelismy... :gwizdanie:

ja w lecie to na ognisko zawsze ...gitarka, panienki i niepowtarzalny klimat :kox:

nie rozpędziłeś się troszkę :tongue4:

spokojnie uzyjemy tego w razie co :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

kogo ja widze, mineła juz 24 a madas siedzi?

Adamie nie nastawiłes budzika?

Opublikowano

no no no ja Wam dam :evil:

Opublikowano

normalnie grobowa cisza, czyżby wszyscy poszli spać?

Opublikowano

kogo ja widze, mineła juz 24 a madas siedzi?

Adamie nie nastawiłes budzika?

nastawiłem ale muzy słucham :gwizdanie:

Opublikowano

uderz w stół a madas sie odezwie[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 00:39_________________________________________________a co tam sobie puszczasz?

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 00:39_________________________________________________pewnie disco polo

Opublikowano

co tam sobie puszczasz?

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 00:39_________________________________________________pewnie disco polo

:polew: nie słucham "Dżemu"

Opublikowano

podzielił bys sie z kolegami z klubu swoimi zbiorami muzy :D, ale zadnych zapraw zimowych nie chce

Opublikowano

co tam sobie puszczasz?

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 00:39_________________________________________________pewnie disco polo

:polew: nie słucham "Dżemu"

nie lubisz? a czego sluchasz? :mysli:

Opublikowano

:hi:

następny spot prawdopodobnie 7.02 tak ?

-tak pytam z ciekawości bo wracam 6-ego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.