Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:03_________________________________________________niestety nie dotarłem na spota ale myśle że rozumiecie - babcine pączki ważniejsze :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:04_________________________________________________słyszałem że sam szef autobusem przyjechał :polew:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

madas twój Avant został na autobus przemianowany buahhhahaa

Opublikowano

:siema:

to jaka dzisiaj frekwencja na spociku? :cool1:

niezle jak zawsze :naughty:

a po zdjeciach wcale nie wyglada ze niezle... :cool1: widze ze beze mnie to nie to samo... :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:07_________________________________________________ja zmykam sie dalej pocic bo juz 2 dzien mam ponad 38 :(

narazie Panowie :hi:

Opublikowano

słyszałem że sam szef autobusem przyjechał :polew:

za takie podsumowanie fury, żądałbym satysfakcji :kox::polew:

Opublikowano

trzymał sie michał[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:10_________________________________________________co tu tak cicho?

Opublikowano

widzę że chwile mnie nie ma a już się z ludzi nabijają :evil::polew:

Opublikowano

madas a szef chociaż odbił bilet?

Opublikowano

madas a szef chociaż odbił bilet?

a nie :disgust: całe auto mi uświnił :evil:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:26_________________________________________________

dzięki ...czekałem na tego linka :cool1:

Opublikowano

Z tego co widziałem madas dziękował szefowi, że mógł go przywieźć, jak by nie było to zaszczyt :)

Opublikowano

Z tego co widziałem madas dziękował szefowi, że mógł go przywieźć, jak by nie było to zaszczyt :)

:polew: zaszczyt to jeździć z mada-faka :naughty::kox:

Opublikowano

Z tego co widziałem madas dziękował szefowi, że mógł go przywieźć, jak by nie było to zaszczyt :)

Moze i masz racje, tylko czy szef nie powinien siedziec w swojej limuzynie na tylniej kanapie, a nie koło szofera?

Opublikowano

Z tego co widziałem madas dziękował szefowi, że mógł go przywieźć, jak by nie było to zaszczyt :)

Moze i masz racje, tylko czy szef nie powinien siedziec w swojej limuzynie na tylniej kanapie, a nie koło szofera?

szofera :shocked: :gwizdanie:

Opublikowano

hejka :hi:

sorki chlopaki ze tak ucieklem ale mialem troszku spraw do pozałatwiania :)

Opublikowano

ja słyszałem że szefo oszczędza na paliwie żeby odłożyć na B8 i teraz co spot ktoś inny będzie go woził :)

Opublikowano

hejka :hi:

sorki chlopaki ze tak ucieklem ale mialem troszku spraw do pozałatwiania :)

spoko Deniś ......sprawdzałeś tą płytke co Ci nagrałem ??

Opublikowano
:polew::good:
Opublikowano

dobra pany spadam spać :hi: do juterka :)

Opublikowano

dobra pany spadam spać :hi: do juterka :)

do juterka szmeges :naughty::hi:

Opublikowano

Tak chodzi ale tylko na kompie ale juz ja zgralem i lata:P:D

Dziekowac :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.