Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

druga przyszła, pora spać :tongue4:

ja czekam na walke :kox:

a to zdrobnienie o Waleria?

Nie, to nowa nazwa na pewną czynność :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

druga przyszła, pora spać :tongue4:

a jak ma na imie? :cool1::kox:

Czekałem na to pytanie... Mogłem w sumie napisać "pora do łóżka" :tongue4:

no widzisz po co udziwniac. to sie zainteresuje Walka u Madasa :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

druga przyszła, pora spać :tongue4:

ja czekam na walke :kox:

a to zdrobnienie o Waleria?

Ty diable :polew::tongue4:

Opublikowano

:mysli: przecież chorujesz od wtorku a auto masz uwalone już ......hohoho :decayed: pytam bo ja wczoraj umyłem na bezdotykowej :gwizdanie:

choruje od ubieglej soboty :cool1:

BTW, a na bezdotykowej leja ciepla wode czy zimna? :mysli:

Opublikowano

nie wiem ale było + 4 więc zdecydowałem że ochlapie trochę drania... a z myjni od razu do garażu pojechałem i stał do dzisiaj ...

Opublikowano

a z myjni od razu do garażu pojechałem i stał do dzisiaj ...

no to napewno juz zakurzony. :gwizdanie:

Opublikowano

a z myjni od razu do garażu pojechałem i stał do dzisiaj ...

no to napewno juz zakurzony. :gwizdanie:

troche tak bo jak sam się przekonałeś nasz garaż do czyścioszków nie należy :naughty:

Opublikowano

a z myjni od razu do garażu pojechałem i stał do dzisiaj ...

no to napewno juz zakurzony. :gwizdanie:

troche tak bo jak sam się przekonałeś nasz garaż do czyścioszków nie należy :naughty:

no to kartka,

oglos czyn spoleczny.

kazdy za swoj odkurzacz i heja.

po godzinie bedzie lsnił :kox:

Opublikowano

będzie trzeba pomyśleć nad sprzątaniem bo od nowości nie było nic robione w tym kierunku :no:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 02:15_________________________________________________spadam do wyra bo z tą transmisją to cos dziwnego wyszło ...nic nie ma :kwasny:

do jutra czyli dzisiaj :hi:

Opublikowano

będzie trzeba pomyśleć nad sprzątaniem bo od nowości nie było nic robione w tym kierunku :no:

a na zebraniu wspolnoty ani mru mru nt? :mysli:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 02:19_________________________________________________no dzien dobry? gdzie wszyscy? :cool1::mysli:

Opublikowano

dzień niezły :hi:

jeszcze śpią :gwizdanie:

Opublikowano

jestem :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich :) Dzisiaj chyba zaliczę swoj pierwszy spocik :P

Opublikowano

jestem :hi:

witka :hi::good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 10:23_________________________________________________

Witam wszystkich :) Dzisiaj chyba zaliczę swoj pierwszy spocik :P

bardzo fajnie ....koniecznie bądź :good:

Opublikowano

jestem :hi:

witka :hi::good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 10:23_________________________________________________

Witam wszystkich :) Dzisiaj chyba zaliczę swoj pierwszy spocik :P

bardzo fajnie ....koniecznie bądź :good:

Będę... tylko auto mam tak brudny że szok :shocked: a wczoraj było myte :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

nie martw się tu same brudasy wpadają na spot ..... :evil: oprócz mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Wpadnę na pewno :) mam do pogadania o turbawce... bo moja się kończy powoli niestety i nie wiem co dalej :thumbdown: może ktoś z Was mi coś poradzi... :)

Opublikowano

czesc chlopaki :hi:

ja jednak dzisiaj nie dotre na spota :(

od wczoraj rana caly czas mam ponad 38 temp i leze w wyrze... :confused4:

Opublikowano

Wpadnę na pewno :) mam do pogadania o turbawce... bo moja się kończy powoli niestety i nie wiem co dalej :thumbdown: może ktoś z Was mi coś poradzi... :)

jest dużo opcji co do turba , zależy czy chcesz isć w moc czy pozostać przy serii :wink4:
Opublikowano

czesc chlopaki :hi:

ja jednak dzisiaj nie dotre na spota :(

od wczoraj rana caly czas mam ponad 38 temp i leze w wyrze... :confused4:

szkoda NIke ale zdrowie najważniejsze :good: życzę zdrowia :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.