Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale to chyba latem, żeby dłużej było widno :tongue4:

wiadomix że latem :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jednak, z tym "wszystko" to tylko pozory :gwizdanie:

Teraz się już tam sporo pozmieniało, zaczęły się pojawiać firmy itd.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 01:54_________________________________________________BTW, wiecie że mam już czyste konto punktowe? :decayed:
Opublikowano

nie ale w tym roku mailem zamiar tam pojechac. Oraz zaliczyć wycieczke do miasta prypiat :D pisze sie ktoś?

to zalezy czy planujesz dzieci... :cool1:

Opublikowano

normalne że coś w końcu z tymi pustostanami zrobili ....

Opublikowano

nie ale w tym roku mailem zamiar tam pojechac. Oraz zaliczyć wycieczke do miasta prypiat :D pisze sie ktoś?

to zalezy czy planujesz dzieci... :cool1:

Podobno już promieniowanie spadło do normalnego poziomu, w zeszłym roku znajomy był i przywiózł płytę DVD zdjęć :tongue4:
Opublikowano

a jednak, z tym "wszystko" to tylko pozory :gwizdanie:

Teraz się już tam sporo pozmieniało, zaczęły się pojawiać firmy itd.

ja nie mowie o tym i nie o teraz. :cool1:

Opublikowano

kurcze ciekawe jak to kiedyś będzie :mysli:

Opublikowano

kurcze ciekawe jak to kiedyś będzie :mysli:

Z czym? :mysli:
Opublikowano

nie ale w tym roku mailem zamiar tam pojechac. Oraz zaliczyć wycieczke do miasta prypiat :D pisze sie ktoś?

to zalezy czy planujesz dzieci... :cool1:

Podobno już promieniowanie spadło do normalnego poziomu, w zeszłym roku znajomy był i przywiózł płytę DVD zdjęć :tongue4:

a licznik mial swoj, czy zakupiony namiejscu?

Opublikowano

kurcze ciekawe jak to kiedyś będzie :mysli:

Z czym? :mysli:

z ziemią i z nami .... :mysli: do czego człowiek dąży tak naprawde :mysli:

Opublikowano

kurcze ciekawe jak to kiedyś będzie :mysli:

Z czym? :mysli:

z wszystkim? :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 02:00_________________________________________________

kurcze ciekawe jak to kiedyś będzie :mysli:

Z czym? :mysli:

z ziemią i z nami .... :mysli: do czego człowiek dąży tak naprawde :mysli:

do B8 :polew:

Opublikowano

kurcze ciekawe jak to kiedyś będzie :mysli:

Z czym? :mysli:

z ziemią i z nami .... :mysli: do czego człowiek dąży tak naprawde :mysli:

Do poznania (ale przez małe p) wszystkiego co się da. I stopniowo będzie to osiągał, dopóki coś się nie wydarzy[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 02:01_________________________________________________

a licznik mial swoj, czy zakupiony namiejscu?

Nie on pomiary robił :tongue4:
Opublikowano

ZIB. Musashi umyłeś auto :mysli:

Opublikowano

druga przyszła, pora spać :tongue4:

Opublikowano

druga przyszła, pora spać :tongue4:

a jak ma na imie? :cool1::kox:

Opublikowano

druga przyszła, pora spać :tongue4:

ja czekam na walke :kox:

Opublikowano

ZIB. Musashi umyłeś auto :mysli:

niby jak? w łóżku? :cool1:

Opublikowano

druga przyszła, pora spać :tongue4:

a jak ma na imie? :cool1::kox:

Czekałem na to pytanie... Mogłem w sumie napisać "pora do łóżka" :tongue4:
Opublikowano

druga przyszła, pora spać :tongue4:

ja czekam na walke :kox:

a to zdrobnienie o Waleria?

Opublikowano

ZIB. Musashi umyłeś auto :mysli:

niby jak? w łóżku? :cool1:

:mysli: przecież chorujesz od wtorku a auto masz uwalone już ......hohoho :decayed: pytam bo ja wczoraj umyłem na bezdotykowej :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.