Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozostałości po armii rosyjskiej :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

borne leży koło moich stron rodzinnych :mysli:

Jeszcze niedawno opuszczone miasto. Podobnie ciekawie wygląda zarzucona budowa elektrowni atomowej w Żarnowcu
Opublikowano

nie ale w tym roku mailem zamiar tam pojechac. Oraz zaliczyć wycieczke do miasta prypiat :D pisze sie ktoś?

Opublikowano

borne leży koło moich stron rodzinnych :mysli:

Jeszcze niedawno opuszczone miasto. Podobnie ciekawie wygląda zarzucona budowa elektrowni atomowej w Żarnowcu

to też niedaleko moich rodzinnych stron :naughty:

Opublikowano

Byłeś w Bornym Sulimowie?

Madas - pkt 16 regulaminu :hi:

:mysli:

Coś nie tak? :rolleyes:

Sulinowie,

bylem zaraz po opuszczeniu go prze SU.... :cool1:

a no regulaminy waść cytujesz? :mysli:

Opublikowano

nie ale w tym roku mailem zamiar tam pojechac. Oraz zaliczyć wycieczke do miasta prypiat :D pisze sie ktoś?

A ten avek to nie sarenka z Prypeckiego lasu? :gwizdanie:
Opublikowano

Denis co tak patrzysz napisz śmiało :kox:

Opublikowano

Byłeś w Bornym Sulimowie?

Madas - pkt 16 regulaminu :hi:

:mysli:

Coś nie tak? :rolleyes:

Sulinowie,

bylem zaraz po opuszczeniu go prze SU.... :cool1:

a no regulaminy waść cytujesz? :mysli:

litekrówka

Madas był zdziwiony, że nie można do woli cytować, więc go uświadomiłem :hi:

Opublikowano

no byłem byłem :gwizdanie:

Opublikowano

no byłem byłem :gwizdanie:

A widział ktoś w BS jakiś kawałek metalu? Bo ciężko tam coś znaleźć :tongue4:
Opublikowano

nie ale w tym roku mailem zamiar tam pojechac. Oraz zaliczyć wycieczke do miasta prypiat :D pisze sie ktoś?

A ten avek to nie sarenka z Prypeckiego lasu? :gwizdanie:

Dokładnie z tamtych rejonów[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 01:47_________________________________________________dobra lece spac, narson

Opublikowano

no byłem byłem :gwizdanie:

A widział ktoś w BS jakiś kawałek metalu? Bo ciężko tam coś znaleźć :tongue4:

:mysli:

Opublikowano

borne leży koło moich stron rodzinnych :mysli:

Jeszcze niedawno opuszczone miasto. Podobnie ciekawie wygląda zarzucona budowa elektrowni atomowej w Żarnowcu

daleko nie trzeba szukac, mamy niedaleko czarnkowa klempicz... :naughty:

Opublikowano

borne leży koło moich stron rodzinnych :mysli:

Jeszcze niedawno opuszczone miasto. Podobnie ciekawie wygląda zarzucona budowa elektrowni atomowej w Żarnowcu

daleko nie trzeba szukac, mamy niedaleko czarnkowa klempicz... :naughty:

nie znam ...nie byłem :mysli:

Opublikowano

no byłem byłem :gwizdanie:

A widział ktoś w BS jakiś kawałek metalu? Bo ciężko tam coś znaleźć :tongue4:

:mysli:

Wszystko, dosłownie wszystko zostało wywiezione przez radzieckich żołnierzy, a resztę zabrali nasi złomiarze.
Opublikowano

no byłem byłem :gwizdanie:

A widział ktoś w BS jakiś kawałek metalu? Bo ciężko tam coś znaleźć :tongue4:

:mysli:

Wszystko, dosłownie wszystko zostało wywiezione przez radzieckich żołnierzy, a resztę zabrali nasi złomiarze.

a już myślałem że powiesz że ja wszystko wywiozłem :decayed:

Opublikowano

daleko nie trzeba szukac, mamy niedaleko czarnkowa klempicz... :naughty:

nie znam ...nie byłem :mysli:

tez niedoszla lokakcja elektrowni jadrowej

Opublikowano

daleko nie trzeba szukac, mamy niedaleko czarnkowa klempicz... :naughty:

nie znam ...nie byłem :mysli:

tez niedoszla lokakcja elektrowni jadrowej

słuchajcie panowie ...może kiedyś taki objazdowy spocik co?? :naughty:

Opublikowano

Ale to chyba latem, żeby dłużej było widno :tongue4:

Opublikowano

no byłem byłem :gwizdanie:

A widział ktoś w BS jakiś kawałek metalu? Bo ciężko tam coś znaleźć :tongue4:

:mysli:

Wszystko, dosłownie wszystko zostało wywiezione przez radzieckich żołnierzy, a resztę zabrali nasi złomiarze.

a jednak, z tym "wszystko" to tylko pozory :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 01:53_________________________________________________

Ale to chyba latem, żeby dłużej było widno :tongue4:

zdecydowanie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.