Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

madas, ja ostatnio jak byłem szoferem w MB CLS to gang założyłem, Tobie to tylko frak i cylinder na głowę :) pod warunkiem, że się zmieścisz w takim zestawie do swojego karawanu :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra pany spadam spać :hi: do juterka :)

do usłyszenia[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________adam podasz mi do siebie gg

Opublikowano

Tak chodzi ale tylko na kompie ale juz ja zgralem i lata:P:D

Dziekowac :good: :good:

i jak się podoba bujanie w rytmie ragga i dance hall :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:42_________________________________________________

dobra pany spadam spać :hi: do juterka :)

do usłyszenia[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________adam podasz mi do siebie gg

mam w profilu :gwizdanie:

Opublikowano

Tak chodzi ale tylko na kompie ale juz ja zgralem i lata:P:D

Dziekowac :good: :good:

i jak się podoba bujanie w rytmie ragga i dance hall :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:42_________________________________________________

dobra pany spadam spać :hi: do juterka :)

do usłyszenia[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________adam podasz mi do siebie gg

mam w profilu :gwizdanie:

ale nie ogarniecie :D

Opublikowano

Hehe super teraz to dopiero bujaka bedzie :P:D:thumbup: :thumbup: :thumbup::banan2::banan3:

Opublikowano

witaj ohkyomoon :hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:49_________________________________________________

Hehe super teraz to dopiero bujaka bedzie :P:D:thumbup: :thumbup: :thumbup::banan2::banan3:

cieszę się że się podoba :good::evil:

Opublikowano

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:52_________________________________________________

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:52_________________________________________________

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:53_________________________________________________

Opublikowano

fajno Paweł :naughty:

Opublikowano

pewnie ze fajno[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:57_________________________________________________co tu tak cicho sie zrobiło, poszliście ogladac TV?

Opublikowano

pewnie ze fajno[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:57_________________________________________________co tu tak cicho sie zrobiło, poszliście ogladac TV?

ja jestem zresztą jak zwykle :cool1:

Opublikowano

nie było mnie 3 dni. i co? i zastałem 42 strony offtopu shocked shocked

Opublikowano

pewnie ze fajno[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:57_________________________________________________co tu tak cicho sie zrobiło, poszliście ogladac TV?

ja jestem zresztą jak zwykle :cool1:

zawsze i wszedzie :D

Opublikowano

Ogladaja filmiki gicio :good::drunk:

Opublikowano

nie było mnie 3 dni. i co? i zastałem 42 strony offtopu :shocked: :shocked:

kiedy Piotras na spot zawitasz ?? dawno Cię nie było.....jak Ci leci w ogóle :wink4:

Opublikowano

nie było mnie 3 dni. i co zastałem?? 42 strony offtopu :shocked: :shocked:

no wlasnie, bo chcialem zobaczyc twoje a8, przynajmniej jakis czas temu chcialem takie kupic a nie a4 :D

Opublikowano

nie było mnie 3 dni. i co zastałem?? 42 strony offtopu :shocked: :shocked:

no wlasnie, bo chcialem zobaczyc twoje a8, przynajmniej jakis czas temu chcialem takie kupic a nie a4 :D

i kupił :gwizdanie: ja widziałem a nawet siedziałem :naughty:

Opublikowano

nie było mnie 3 dni. i co? i zastałem 42 strony offtopu :shocked: :shocked:

kiedy Piotras na spot zawitasz ?? dawno Cię nie było.....jak Ci leci w ogóle :wink4:

ciężko powiedzieć kiedy zawitam... zaczęły mi się ferie, spędziłem weekend we Wrocku i za***iście mi się to miasto spodobało, klub obok klubu, wszystkie w jednej okolicy, można się bawić i bawić! :drunk::banan::sexinbed:

Opublikowano

w Poznaniu też nieźle można się zabawić :naughty::kox:

Opublikowano

ech, i jeszcze z tym motorem. marzenie

Opublikowano

a Ty Deniś co tak podglądasz :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.