Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja chętnie looknę :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a po co? :cool1: juz widziales... nie chce zapeszac... :gwizdanie:

ja to widziałem a inni :mysli: :gwizdanie:

a inni nie musza... :tongue4:

Opublikowano

ja chętnie looknę :tongue4:

a widzisz NIKUS widzisz... :gwizdanie: takich jest więcej :naughty:

Opublikowano

uuu widze ze szefo do mnie bije od rana... :cool1:

nie widziales bo dostali foto na gadaczu :decayed: tez chcesz? :cool1:

a diody o ile ja wiem wlasnie maja to do siebie ze sie nie przepalaja... :mysli:

dawaj foty na PW :cool1::naughty:

przepalaja sie przepalaja, im bardziej noname tym bardziej :cool1:

Opublikowano

ja chętnie looknę :tongue4:

a widzisz NIKUS widzisz... :gwizdanie: takich jest więcej :naughty:

koniec rozdawania... troche prywatnosci tez mi sie nalezy :tongue4:

Opublikowano

ja chętnie looknę :tongue4:

a widzisz NIKUS widzisz... :gwizdanie: takich jest więcej :naughty:

koniec rozdawania... troche prywatnosci tez mi sie nalezy :tongue4:

chyba śnisz jesteś klubowiczem to dziel się a nie fochy strzelasz :kox::polew:

Opublikowano

Nikuś ważne ,że wszystko zostanie w rodzinie :tongue4:

Opublikowano

Nikuś ważne ,że wszystko zostanie w rodzinie :tongue4:

ooooooo polać mu :good::kox:

Opublikowano

tak tak :) wszystko zostanie u mnie :tongue4:

Opublikowano

tak tak :) wszystko zostanie u mnie :tongue4:

Ty to ale jesteś zgredzik :evil: :gwizdanie:

Opublikowano

Haj Pany, a więc mały up-date - przód na ledach to już co niektórzy widzieli, teraz tył tj. tablica na pięknych białych ledach i to bez wyświetlania błędu na FISie. Jak by co to się polecam co do montażu w B7 ew B6 :) fotki wrzucę na wieczór, co do tyłu to jestem sam w szoku jaki jest efekt :)

Opublikowano

pokaz miałem ledy na tyle to po tygodni mi zaczeły mrygac jak stroboskopy :thumbdown: :thumbdown: , a gdzie kupowałes??

Opublikowano

Haj Pany, a więc mały up-date - przód na ledach to już co niektórzy widzieli, teraz tył tj. tablica na pięknych białych ledach i to bez wyświetlania błędu na FISie. Jak by co to się polecam co do montażu w B7 ew B6 :) fotki wrzucę na wieczór, co do tyłu to jestem sam w szoku jaki jest efekt :)

a robiłeś same ledy czy rezystorki też ?? :mysli:

Opublikowano

ja chętnie looknę :tongue4:

a widzisz NIKUS widzisz... :gwizdanie: takich jest więcej :naughty:

koniec rozdawania... troche prywatnosci tez mi sie nalezy :tongue4:

chyba śnisz jesteś klubowiczem to dziel się

no, dawaj nr telefonu :kox:

Opublikowano

z tego wszystkiego NIKUS zwiał :naughty:

Opublikowano

madas obszedłem rezystory bokiem i zastąpiłem lampkami które dają taki sam opór, oczywiście nic nie widać z zewnątrz, Ive ledy Ci padły dlatego, że były potraktowane za wysokim prądem, po to, żeby działały dłużej powinieneś zrobić taki sam manewr jak ja :) a kupiłem w zaufanym sklepie w Poznaniu, przy okazji dam namiary :)

Opublikowano

madas obszedłem rezystory bokiem i zastąpiłem lampkami które dają taki sam opór, oczywiście nic nie widać z zewnątrz, Ive ledy Ci padły dlatego, że były potraktowane za wysokim prądem, po to, żeby działały dłużej powinieneś zrobić taki sam manewr jak ja :) a kupiłem w zaufanym sklepie w Poznaniu, przy okazji dam namiary :)

ja mam od Ciebie te namiary ...dobrze myśle ...dawałeś mi kalendarzyk :mysli:

Opublikowano

nigdzie nie zwialem ale jak dalej bedziecie meczyc ten temat to dam wam ignora :tongue4:

Opublikowano

nigdzie nie zwialem ale jak dalej bedziecie meczyc ten temat to dam wam ignora :tongue4:

:embarrassed: :embarrassed: za co gnojku mały :evil:

Opublikowano

za wiercenie dziury w brzuchu :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.